Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 cze 2009, 08:56

plum z rana :-)

Marcia77, Obrazek suprrr, że jesteś :ico_sorki: noo, narzekaj, narzekaj :-D a lżej Ci będzie, jak się wypiszesz :-)

u nas noc oki, Mały juz pojadł, zaraz pojdzie na drzemkę, starszak dziś ma wycieczkę ze szkoły :-)

a ja czekam, aż mame wpuszczą do samolotu, a ze strachem czekam, bo sobie kobieta błąd zrobiła, jak się odprawiała on-line :-D :ico_olaboga: i jeszcze nie wiadomo, czy ją wpuszczą :-D noo, to tak żeby mi poziom stresu nie opadał :-D

lecę po kawę :-) zaraz będę

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

11 cze 2009, 09:05

witam :-)
Marcia super, że jesteś :-D
u nas nocka ok, synek poszedł spać o 20 i obudził się o 6.15, ale już mu się nie chciało spać :), teraz drzemie, potem dostanie kaszkę i pójdziemy na spacerek, po południu pojedziemy do babci, od rana słonko, oby tak zostało
a nad morze mamy w planach jechać w sobotę :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

11 cze 2009, 09:05

a ja czekam, aż mame wpuszczą do samolotu, a ze strachem czekam, bo sobie kobieta błąd zrobiła, jak się odprawiała on-line :-D :ico_olaboga: i jeszcze nie wiadomo, czy ją wpuszczą :-D noo, to tak żeby mi poziom stresu nie opadał :-D
oj to trzymam mocno kciuki zeby było oki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja własnie leze podpieta do kroplówki..cosik mi sie zle wkuła bo mnie troche piecze :ico_zly: :ico_zly:
a czuje sie dobrze kurna mogliby mnie wypuścić!!!!!niestety mój lekarz prowadzacy ma długi weekend :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

11 cze 2009, 09:24

witam u nas noc taka sama :ico_olaboga: :ico_olaboga: pobudki i pobudki na okrągło...

zaraz jade chyba na procesje.. mała niegrzeczna juz od ranca .. zjadla kleik z owocami... a ja zaraz ide sie naszykowac


a i musze zrezygnowac z silowni... bo nie mam jak jej juz zostawiamc z mamą :ico_placzek:

Marcia77, a nie mozesz wyjsc na wlasne zyczenie albo do innego szpitala?? tyle rozłoki z dzieckiem :ico_olaboga: :ico_olaboga: okropne co oni wyprawiaja

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

11 cze 2009, 09:34

ja własnie sie zasanawiam cały czas czy nie wyjsc juto na własne żądanie..zwłaszcza ze była teraz lkara i sobi znia pogadałm ze wyniki mam co raz lepsze a nie daja mi leków..i ona własnie obstawia ze to wina tych anykoncepcyjnych tabletek była..wiec po co mam siedziec wsrod zarazków jak moge byc z moja niunia w domku..tylko Piotrek mowi zebym jednak jeszcze została..nie wiem co robic..

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

11 cze 2009, 09:46

ja własnie sie zasanawiam cały czas czy nie wyjsc juto na własne żądanie..zwłaszcza ze była teraz lkara i sobi znia pogadałm ze wyniki mam co raz lepsze a nie daja mi leków..i ona własnie obstawia ze to wina tych anykoncepcyjnych tabletek była..wiec po co mam siedziec wsrod zarazków jak moge byc z moja niunia w domku..tylko Piotrek mowi zebym jednak jeszcze została..nie wiem co robic..
najwazniejsze by malej nie zarazik ale ja bym nie wytrzymala w szpitalu lezalam 2 tyg razem przed i po porodzie okropne...a co dopiero ty nie mozesz malej zobaczyc... wspolczuje :ico_chory:

Marta co do antykoncepcjii polecam nuvaring ... jest super

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

11 cze 2009, 10:16

Marta co do antykoncepcjii polecam nuvaring ... jest super
teraz juz na pewno nic nie zazyje dopoki nie zrobie badan przed tym..nie wiem na ile watroba wroci do normy

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

11 cze 2009, 10:28

hej hej witam i ja :-)
maly wstal o 6 :-)
u nas dzis odpust pod kosciolem, moze sie wybierzemy :ico_noniewiem:
Marcia super ze jestes :ico_brawa_01:

a ja jestem :ico_zly: na chlopa. on sobie bedzie spal a ja mam naginac i dzieckiem sie zajac i w mieszkaniu posprzatac,gary umyc i wogole wszedzie syf :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

11 cze 2009, 11:14

a ja jestem :ico_zly: na chlopa. on sobie bedzie spal a ja mam naginac i dzieckiem sie zajac i w mieszkaniu posprzatac,gary umyc i wogole wszedzie syf :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
to jak u mnie..ale z jego strony za bardozo pomocy sie nie doczekam

dovbra lecimy bo mala jak siedzi i lezy to placz jakby zeskorki ją obrynano jest tylko dobrzena raczkach i to jeszcze schnela! bitte gehen!!!! chodzic i chodzic szybko

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

11 cze 2009, 11:37

hej

widzę w Pl długo weekend :-)
u nas nie , ale za to tydzień temu był długi, jak tak pięknie było :-D

Marciasuper, że masz dostęp do neta :-)
a co do wyjścia
to z jednej strony dobrze jakbyś została bo by ci porobili wszystkie badania
a z drugiej jak się siedzi na takim zakaźnym to szybko można coś załapać (jakieś choróbsko) no i nie widziałaś swojej córeczki od dawna
ale jak lekarka mówi, że możesz wyjść to może wychodź , na badania zawsze będzie można przyjść po dym długim weekendzie, bop wiesz jak długo posiedzisz na tym zakaźnym to grom wie czego tam załapiesz i do domu przyniesiesz :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości