lilo

23 maja 2009, 08:17

Panna_Joanna pisze:jak mu to powiedzieć?????

Jak najszybciej przede wszystkim...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

23 maja 2009, 08:24

Panna_Joanna I jak sie sprawy maną? Napisz szybko!

Awatar użytkownika
Panna_Joanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2008, 10:01

14 cze 2009, 10:56

Witam, przepraszam ,że dopiero teraz odpisuje , ale kompletnie nie miałam głowy do tego ,żeby tu zajrzeć.Cała ta sprawa plus jeszcze straszliwe urwanie głowy w pracy sprawiły ,że nie miałam czasu wczytać się i odpisać na Wasze rady , doszłam do wniosku ,że faktycznie muszę mężowi koniecznie o wszystkim powiedzieć i całe to nie porozumienie sprostować. Długo rozmawialiśmy, oczywiście było mu przykro, ale przyznał ,że chyba sam coś "nadinterpretował" teraz i ja widzę jak naprawdę zależy mu na tym ,żeby mieć dziecko, postanowiliśmy ,że poczekamy jeszcze troszkę, ja dojrzeję do tej myśli i zaczniemy starania na nowo. Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie się moją sprawą.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

14 cze 2009, 15:10

Może troszeczkę odbiegnę od tematu... ale wkurzają mnie tacy faceci. Rozumiem że pragnie powiększenia rodziny, ale czy w tym wszystkim liczy się z partnerką? Rozumie jej obawy... Nie którzy faceci myślą że ciąża to pikuś a poród... pyk i dziecko jest na świecie :-)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość