Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

14 cze 2009, 21:07

a i zapomniałam :ico_sorki:
W czwartek 11 była rocznica moich dwóch kresek tak wiec stawiam spóżnionego torta :-D

Obrazek

Musze wam sie tez pochwalic ze Emilka zjada bardzo ładnie jabłuszko :-) Jak widzi mnie idąca z kubeczkiem i łyzeczką to juz sie cieszy :-) Tylko przy jedzeniu z radości ze jej tak smakuje to zaczyna tak gadac i skrzeczec ze smiejemy sie ze nie ma jak jest bo ciągle gada :-D

[ Dodano: 2009-06-14, 22:17 ]
Gusia90 pisze:milutka204, jak mnie chlop wkurza to tez mam ochote byc sama, bez niego i odpoczac, ale potem mi go brakuje i ciesze sie ze mam go obok siebie
chyba wszystkie tak mamy z naszymi chłopami :ico_noniewiem:


Gusia90 pisze:Ragazza555, duzo zdrowka dla Ciebie i Emilki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dziękuje bardzo, bo przyda sie teraz, przyda :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

14 cze 2009, 21:20

Ragazza555, widze ze pierwsza sie zalapalam na kawalek tortu :-D :-D
ja 2 kreski zobaczyłam 15 maja :ico_haha_01:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

14 cze 2009, 21:29

Ragazza, ja też się chętnie poczęstuję tortem :-D , a i życzę Wam zdrówka :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-14, 21:58 ]
ja zmykam, do jutra, dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

14 cze 2009, 22:03

/Ragazzakurujcie sie kurujcie bo we wtorek ostatni basen :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-14, 22:10 ]
gusia przesyłam linka dla Twojego meżczyzny od mojego :-D z jakimis strzelankami :-D :-D

http://www.youtube.com/user/DruteX73

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

14 cze 2009, 22:33

to ja tez sie juz pzegnam :-)
dokoncze Opole i spadam spac :ico_oczko:
dobrej nocki
papa :ico_papa:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

14 cze 2009, 22:39

Marcia77, moj mężczyzna powiedzial ze jak znajdzie czas to z checia obejrzy i pokaze filmiki o ich grupie jak kumpel je wrzuci no nowo na youtube bo usunieto je z niewiadomych przyczyn, pozdrawia.. :-D


a my same zostalysmy na placu boju? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-14, 22:59 ]
ide do łóżka :-D zaraz sex w wielkim miescie :ico_haha_01:

dobranoc !

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

15 cze 2009, 07:30

Witam!!!

u nas 4 pobudki w tym 2 h nie moglam usnac wiec dzis wrak ze mnie,...ale to juz kolejny tydzien taki :-D

nie nie boje sie, ale nie lubie byc sama jak nie wiem co, dlatego moja mama mi dotrzymuje towarzystwa no i przy okazji pomoze mi w kapaniu :-)
wiesz ja sie przyzwyczailam i lubie czasem taką samotnośc... chyba od meza mi sie to udzielilo

to moze dlatego ci w nocy nie chce spac, skoro wyspi sie w dzien. jak moj zasypia przed kapiela to go budze i np klade na brzuszek i zabawiam zeby wlasnie nie spal.
wiesz ona od maluskiego jest nauczona ze 19 kąpiel i zawsze juz spala o 19:30 i ladnie spala potem nawet do 9.... wiec to nie ta przyczyna... mi sie wydaje ze to tak na butli jest u mnie przy cycu byla grzeczniejsza.... a i wogole widac przebijające sie jedynki haha u góry :ico_brawa_01: ale nzow pewnie jesszcze sporo minie nim sie wyrzna... bo na dole tez widac i to ostro


matko jak ja bym chciala tez miec takie podejscie. a ja mam na odwrot. jak jedzie to az placze :ico_placzek:
czsami ja tez tak mam... zwlaszcza po porodzie mialam... a moj chlop zmienil sie trasznie chyba pieniadze mu do glowy uderzyly... oby tak dalej... to bedzie "znow sie zepsu;les i wiem co zrobie ".....:-D

milutka204, jak mnie chlop wkurza to tez mam ochote byc sama, bez niego i odpoczac, ale potem mi go brakuje i ciesze sie ze mam go obok siebie, zreszta staramy sie wszystko rozwiazywac rozmowa, ale nie zawsze sie da.... :ico_noniewiem:
u mnie tez tak jest tylko z nim ciezko jest rozmawiac wczoraj sie pobilismy dla zartow na noc nie dalam mu spac to sie wyniosl do pokoju drugiego :-D


a ja dzis samiuska ale mam do mamy jechac a pogoda barowa :ico_chory: ale moze sie rozpogodzi

ide bo cos mi smierdzi chyba ktos kupsko zrobil :)

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

15 cze 2009, 07:34

Wybaczycie mi moją długą nie obecność ? :ico_sorki: :ico_sorki:
Jakieś 3 tyg nie miałam neta, potem nie mogłam wejśc bo jakiś filtr był założony i nie otwierało mi strony, nie wiedziałam czemu zalogowałam się na innym forum popisałam troszkę ale przykro mi się zrobiło kiedy to chciałam się wyżalić na swojego faceta a dziewczyny skwitowały że jestem z debilem, że powinnam go rzucić i że oboje nie jesteśmy dojrzali i takie tam. Aż się popłakałam :ico_placzek: Ja nie szukałam krytyki tylko pocieszenia, no trudno.

A co tam u was? Wydarzyło się coś ciekawego u was?

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

15 cze 2009, 07:36

Nadie pisze:Wybaczycie mi moją długą nie obecność ? :ico_sorki: :ico_sorki:
Jakieś 3 tyg nie miałam neta, potem nie mogłam wejśc bo jakiś filtr był założony i nie otwierało mi strony, nie wiedziałam czemu zalogowałam się na innym forum popisałam troszkę ale przykro mi się zrobiło kiedy to chciałam się wyżalić na swojego faceta a dziewczyny skwitowały że jestem z debilem, że powinnam go rzucić i że oboje nie jesteśmy dojrzali i takie tam. Aż się popłakałam :ico_placzek: Ja nie szukałam krytyki tylko pocieszenia, no trudno.
wyzal sie tutaj ja z checia poczytam! moj tez debil i zyjemy :) kazdy jest nie dojrzaly do konca :-D


Nadie pisze:A co tam u was? Wydarzyło się coś ciekawego u was?
no ja z Klaudia mam przeboje nie przespane noce i rece tylko i nie wiem czego tak sie zmienilo a co u cie?

[ Dodano: 2009-06-15, 07:39 ]
zabilam dzis pajaka sredniej wielkosci ale jakie onoza mial :ico_chory: :ico_chory:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

15 cze 2009, 08:06

witam
u nas nocka przeokropna! nie dosc ze poszlam spac dopiero o 23.30 to najpierw nie moglam wogole usnac, a potem maly obudzil sie o 2.30. strasznie mu chlupalo w nosku, chyba nie mogl oddychac przez to za bardzo. no i wzielam, zakropilam Sterimarem i polozylam na brzuszku zeby troszke te glutki wypadly, troche poplakal no i jak mu odciagalam glutki to chyba obudzil caly blok :ico_olaboga: a ja plakalam razem z nim z tego powodu ze jestem sama jak patyk :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
no i potem go przewinelam, nakarmilam i poszedl dalej spac, no ale obudzil sie znowu o 4.40. tez chlupal ale dalam mu juz tylko smoczka kilka razy bo wypluwal i zasnal. przed pol h znowu sie obudzil i wstalam mu robic mleczko no i dalam mu smoka. ja d niego zachodze a on naciagnal sobie caly kocyk na glowke i spi dalej :ico_olaboga: no ale ja juz wstalam i sniadanie zjadlam :ico_noniewiem: czuje sie jak by mi ktos sypnal piaskiem w oczy :ico_spanko: i do tego czuje ze mnie bierze to chorobsko dalej :ico_placzek: :ico_puknij: ja nie wiem czy wytrzymam sama do powrotu meza zeby sie nie rozlozyc bo masakra bedzie jak bede miec z 40stopni goraczki a bede sama z malym :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_chory:

witaj Nadie :ico_brawa_01:
Nadie pisze:Ja nie szukałam krytyki tylko pocieszenia, no trudno.

:ico_pocieszyciel: rozni sa ludzie i roznie reaguja...swoja droga to ciekawe jak my bysmy zareagowaly :ico_noniewiem:

milutka204 pisze:wiesz ja sie przyzwyczailam i lubie czasem taką samotnośc...

ja sie nigdy pewnie nie przyzwyczaje. mieszkamy juz ze soba 2 lata wiec powinnam juz przywyknac, ale gdzie tam... :ico_noniewiem:

milutka204 pisze:widac przebijające sie jedynki haha u góry ale nzow pewnie jesszcze sporo minie nim sie wyrzna... bo na dole tez widac i to ostro

oby sie juz szybko przebily :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: moze bylby spokoj wtedy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

milutka204 pisze:pogoda barowa

kurde u nas lalo w nocy a ja mam pranie na balkonie, pewnie i tak juz po nim.

a gdzie reszta dziewczynek?
wstawac, wstawac, co tylko my mamy sie nie wysypiac :-D
przylazcie na goraca :ico_kawusia: bo 2x nie bede robic :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość