Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 cze 2009, 14:43

Kuba ma zapalenie ucha jednak!
to niech mu szybko przechodzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Moja gin powiedziałą, ze możę chodziło jej o to by wybierać szpital, w ktorym jest patologia noworodka kiedy będę rodzić przed czasem.
no to faktycznie baba ci wytłumaczyła :ico_puknij: :ico_puknij: to jak będzie poród przed czasem to lepiej tam jedź,bo jak tu będą ci odbierać poród tak jak leczą to ja dziękuję :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ale na pewno będzie dobrze :-) :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 cze 2009, 14:54

to jak będzie poród przed czasem to lepiej tam jedź,bo jak tu będą ci odbierać poród tak jak leczą to ja dziękuję :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ale na pewno będzie dobrze :-) :-)
no to to wiedziałam od zawsze, ze przed czase trzeba jechac tam gdzie mają patologię noworodka, ale póki nie rodze to nie ma sensu tluc się 40 km. Tym bardziej, ze moim zdaniem to powinna mnie zbadać i np gdyby się okazało, ze faktycznie rodzę skierować do drugiego szpitala, a nie odmawiać badania. W końcu nie rodzi się w 15 minut. Poza tym co to za patologia ciązy skoro badają tylko donoszone ciążę?

[ Dodano: 2009-06-17, 15:00 ]
Kurcze, wiecie co?! Tu u mnie jest sporo szpitali. Najbliższy 3 km od nas, potem 8, 12, 15 (tu az 2) a następny chollera dopiero 40 (to juz w Warszawie i tu to już nawet nie ma co wymieniac, bo spzital przy spzitalu ale od nas daleko). Czyli w najbliższej okolicy 4 szpitale. W żadnym patologii noworodka. A najbliższa porodówka, choć maleńka w tym oddalonym o 15 km. Bez sensu. Tyle szpitali w koło a jak coś się dzieje to nie ma gdzie pojechać. W ogóle w okolicy tylko jedna pediatria. Ani chirurgi dziecięcej nie ma ani neonatologi, a kurcze geriatrie 4!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 cze 2009, 23:09

kilolek to rzeczywiście tyle szpitali a porządnej opieki w pobliżu nie ma :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ja to nawet się nie orientuję w swojej okolicy czy jest gdzieś patologia noworodków :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: nigdy nie myślałam,że mogę rodzić wcześniej :ico_noniewiem:
a jak Kubuś się czuje???

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

18 cze 2009, 06:57

ja to nawet się nie orientuję w swojej okolicy czy jest gdzieś patologia noworodków :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
u mnie jest i to podobno bardzo dobra ,ale samą porodówkę mają na niższym poziomie ,mojego męża kuzynka leżała w szpitalu w Chełmnie i kiedy już było wiadomo że musi urodzi szybciej to przewieźli ją właśnie do nas do szpitala :ico_oczko: a jam miałam fajnie jak leżałam na patologii i jeszcze w tym szpitalu pracowała moja siostra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-18, 07:09 ]
a mnie dzisiaj ładnie mój mąż obudził :ico_oczko: o 6:00 mnie budzi mówi ze kawkę mi zrobił z mleczkiem i cukrem (ja pije tylko łagodną rozpuszczalna ) i czy wstanę z nim posiedzieć ,wczoraj poszliśmy po truskaweczki a jak wróciliśmy sam z siebie wykąpał dzieci nic mu mówić nie musiałam on mnie normalnie zaskakuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-18, 07:15 ]
a jeszcze wczoraj w nocy dostałam sms-a od Justyny i mała już nie jest na intensywnej wszystko z nią ok tylko ją boli i maja nadzieję że szybko wyjdą ,chociaż Justyna liczy że jeżeli wszystko będzie ok to wyjdą po tygodniu

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 cze 2009, 10:35

witam z :ico_kawa:
widzę,że tu ranne ptaszki są :ico_oczko: :ico_oczko:

Ika202 no to mężuś się spisuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: może coś chce :ico_noniewiem: :ico_oczko:

a z Lenką super że już lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby jak najszybciej wróciły ze szpitala :ico_sorki:

miłego dnia
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 cze 2009, 13:29

a jak Kubuś się czuje???
nieźle. Dosttaje na noc przeciwbólowe, więc nawet sypiamy w nocy. W dzień jest troszkę marudny, ale grzeczniejszy niż zazwyczaj.
a jak wróciliśmy sam z siebie wykąpał dzieci nic mu mówić nie musiałam on mnie normalnie zaskakuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mój zawsze kapie Kubę :ico_haha_02: ja kapałam dosłownie ze 3 razy odkąd się urodził. No ale mój jest codziennie w domu.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 cze 2009, 16:28

mój zawsze kapie Kubę :ico_haha_02: ja kapałam dosłownie ze 3 razy odkąd się urodził. No ale mój jest codziennie w domu.
mój to chyba ze 3 razy Hanię kąpał,tak to zawsze ja to robię od początku :-) zawsze ma jakąś wymówkę,najpierw że za mała i się boi,potem coś z ręką i tak w kółko,więc nawet go nie proszę :ico_nienie: :ico_nienie:

Ika202 dobrze że Kubuś ma się lepiej :ico_brawa_01:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

18 cze 2009, 21:10

a mnie dzisiaj ładnie mój mąż obudził o 6:00 mnie budzi mówi ze kawkę mi zrobił z mleczkiem i cukrem (ja pije tylko łagodną rozpuszczalna ) i czy wstanę z nim posiedzieć ,wczoraj poszliśmy po truskaweczki a jak wróciliśmy sam z siebie wykąpał dzieci nic mu mówić nie musiałam on mnie normalnie zaskakuje
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla męża
a jeszcze wczoraj w nocy dostałam sms-a od Justyny i mała już nie jest na intensywnej wszystko z nią ok tylko ją boli i maja nadzieję że szybko wyjdą ,chociaż Justyna liczy że jeżeli wszystko będzie ok to wyjdą po tygodniu
niech Lenka wraca szybko do zdrówka

[ Dodano: 2009-06-18, 21:12 ]
ja kapałam dosłownie ze 3 razy odkąd się urodził.
kąpanie małej należy do obowiązków mojej małżowiny

[ Dodano: 2009-06-18, 21:16 ]
Dziś w pracy i miałam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: jutro mamy ćwiczenia przeciw pożarowe.I kobietki dziś cały dzień żartowały na temat tego ćwiczenia.Jak strażacy bedą wyciągać swoje weże i takie tam inne rzeczy gadały że mi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: powtórzyć

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 cze 2009, 21:45

To fajnie że Lenka czuje się lepiej. Zdrówka dla niej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kilolek oj masz ty się kochana z tym Kubusiem, znów uszko no ale dobrze że już jest lepiej bo ty się tak nie męczysz.

A ja wpadłam pochwalić się wam zdjęciami bo pewnie na grudzień do mnie zaglądacie :ico_oczko:
To Tymonek w dniu chrztu braciszka
Obrazek
A to Kacperek
Obrazek
Kacperek z mama
Obrazek

I z tata
Obrazek
A tu my wszyscy i czerwone trampki Tymka :-D :-D :-D
Obrazek
i jeszcze z rodzicami
Obrazek

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 cze 2009, 22:00

jutro mamy ćwiczenia przeciw pożarowe.I kobietki dziś cały dzień żartowały na temat tego ćwiczenia.Jak strażacy bedą wyciągać swoje weże i takie tam inne rzeczy gadały że mi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: powtórzyć
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: to się uśmiałyście :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Evik.kp fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kacperek jest boski :ico_brawa_01: a Tymka trampki do gajerka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości