malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

10 kwie 2008, 10:59

Hello, mały śpi juz ładną godzinkę ale usypiałam go 40 min. Chcę zeby spał w łóżeczku w dzień a nie w wózku.
sandra16 współczuję ale jeszcze troszeczke zabki wyjda i mały sie uspokoi. Napisz co dajesz przeciwbólowego i czy to pomaga.
Violu ładny wypoczynek, a Milenka super wychodzi na zdjeciach jak modelka.
U nas rano piekne słońce a teraz zanosi sie na padanie. Jak Synuś sie wyspi to pojdziemy na spacerek blisko domu zeby szybko wrócic.
Madziorka jak oglądam Lelka na zdjeciach to on taki duzy chłopczyk, wyglada na starszego. I widac ze szybko sie rozwija.
Zapomniałam Ze Damianek dzisiaj kończy 8 miesięcy i z tej okazji zapraszamy na :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

10 kwie 2008, 11:11

dzień doberek w ładny dzionek

dla Damianka :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big:
violu wypoczynek śliczny, wklej fotki jak już się urządzisz
madziorka nie ma sprawy, polecam się na przyszłość :ico_oczko: , a jak tam mąż po nocce, przespał się z tematem to i pewnie jakieś decyzje zapadły???
sandra Szymonek to już naprawdę duży kawaler i nie martw się ząbkami, wszystkie przez to przechodzimy, najgorzej z górnymi, ale na szczęście to tylko raz te mleczaki wychodzą, spróbuj posmarować Dentinoxem jak bardzo krzyczy, gryzaki żelkowe z lodówki też pomagają, skórki od chleba są skuteczne...
malhyn ja usypiam Tadzia godzinę, a on mi śpi 30 minut

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

10 kwie 2008, 11:39

dla Damianka :ico_buziaczki_big: z okazji 8 m-cy!!!!

co do usypiania to ja usypiam Milenę na naszym łózku...bo ona niestety tylko przy cycu zasypia....
muszę sie połozyć przy niej...i góra 15 min. i usypia....a śpi tak róznie od 30 min do godzinki.

u nas jeszcze słonko...choć też zapowiadaja przelotne opady...

dziś moi chłopcy zaproszeni są po południu do Centrum Zabaw - ich koleżanka i kolega (bliżniaki) maja urodzinki.
Chyba pojadę też nimi z Milenką i Marcelkiem... i Marcel sie wybawi...
bo tam jest mnóstwo zdeżdzalni, basenów z kulkami, samochodów do jeżdzenia takich na pedały...itd.... chłopcy już sie nie mogą doczekać...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

10 kwie 2008, 11:43

oj to szykuje się wam moc atrakcji, chłopcy pewnie potem padną na noski w domku :ico_brawa_01:

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

10 kwie 2008, 13:01

hej, my juz po spacerku jeszcze nie pada u nas niby cieplo ale wiaterek jak zawieje to chłodno.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 kwie 2008, 15:12

dla damianka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

biedny szymonek tak go zebole mecza :ico_olaboga:

basiu a wiesz zadne decyzje nie zapadly, nie rozmawialismy o tym
ja nadal szukam i nie wiem czego chce
gdybym mogla te peg perego zobaczyc na zywo to moze mialam bym wiecej pewnosci hmmm
no rejestruje sie na polskim ebayu bo tam moge je nabyc taniej
tylko z niemiec
albo z usa skad dostawa kosztuje tyle co wozek

nie mam jeszcze przekonania.. hmm

ale jakby co to aukcja na te okazje z niemiec konczy sie dzis wiec trzeba dzialac

lelek spi na ogrodzie
a ja przez te wozki to sie z domu nie ruszylam
kolezanke odmowila dzisiejsze spotkanie a ja nawet zapomnialam ze sie umawialam :ico_wstydzioch:

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

10 kwie 2008, 20:05

hej witajcie. Ja juz przygotowana do ogladania Barw szczescia. Tatus usypia i karmi małego.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

10 kwie 2008, 22:10

witajcie wieczorkiem
nie było mnie długo, ale efekt jest bo wreszcie uporałam się długo już odkładaną pracą i jestem :-D
madziorka i co? jak tam wózeczek?
malhyn ja to co najwyżej Taniec z Gwiazdami widzę ewentualnie jakiś filmik po 22, ale jakoś wolę z wami pogadać niż TV oglądać
a gdzie reszta panienek, czyżby ładna pogoda zawróciła w główkach i już na pogaduchy nie zaglądacie? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

10 kwie 2008, 22:41

:ico_brawa_01: dla Damianka za 8 miesiaczków

:ico_brawa_01: dla Szymonka za ząbek , ale wspólczucia za te kolejne ktore maja wyjsc i ..........nie chcą :-)

:ico_brawa_01: dla Milenki za piękne zdjęcia super damy w kapelusiku, tez musze kupic taki Zosi :-D

:ico_brawa_01: dla Kubusia za stanie w łóżeczku

:ico_brawa_01: dla Elizy za siusiu i kupke do nocniczka

Viola piekny ten komplecik, ale nie boisz sie ze ci twoje urwisy upaćkaja zaraz te białe mebelki??????????
mi sie osobiscie marzy domek z ogromna przestrzenia, kominkiem i wlasnie takimi meblami ach.................pomarzyc wolno :ico_brawa_01:

Anula czekamy na powrot


Madziorka tam w Anglii to najpopularniejszym wozkiem jest chyba Maclaren ???
jest on wprawdzie leciutenki ale jak dla mnie to wyglada jakby mial sie zaraz połamac,
no i te kółka :ico_noniewiem:

a u nas takie wiadomosci
Zosia waży 8110 i mierzy 70 cm wiec jestem dumna jak paw ze wreszcie przybrala jakos sensownie :ico_brawa_01: :-D
a od 2 dni podaje jej kaszke na noc i o dziwo dziecko budzi sie tylko raz na cycoszka tak ok 4/5 rano wiec wyspałam sie wreszcie - to cos cudownego

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

10 kwie 2008, 22:45

sosim no brawa dla Zosi i ciebie za te wspaniałe nocki :ico_brawa_01:
ja się ociągam jeszcze z wieczorną kaszką bo karmię już tylko 4 razy, a chciałabym jeszcze więc odwlekam kosztem nieprzespanych nocek
ale tobie z serca gratuluję

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość