Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

21 cze 2009, 20:15

cześć dziewczyny :-)
Gie, Su jest normalnie boska, ślicznie zasuwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Boshe tak miło mi powspominać takie etapy mojej córki, taka błoga cisza jeszcze wtedy była, a teraz - lllooo matko - łazi po całym mieszkaniu i jest jej wszędzie pełno :ico_olaboga:

Iwona H, mała "marynarka" faktycznie cudniasta ;-)

[ Dodano: 2009-06-21, 20:19 ]
Majka sobie wypluwa jedzonko na rączkę i rozmazuje po calym pyszczku :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Dobrze że su nic poważnego się nie stało :-)
A no i ona faktycznie jest wysoka :ico_szoking:

wracając do zazdroszczenia to ja Marcie też zazdroszczę figury (o rany ale jak bardzo), Hiszpanii też, ale umiarkowanie, bo ja z tym bielactwem nie mogę na słońce ;-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 cze 2009, 20:27

Gie, witaj :-)
Mam niedyskretne pytanie... dużo Was to kosztuje m-cznie w przeliczeniu na zlotowki?? Zastanawiam się, czy przecietnego Polaka byloby na to stac, bo w Niemczech jest taniej, czy po prostu Wy mozecie sobie akurat na to pozwolic??
tzn tak, za sam czynsz bez niczego placimy 360 euro do tego 170 euro dochodzi woda, ogrzewanie, 30 euro za garaz i plus prad ale to sie placi ekstra czyli w sumie miesiecznie placimy 560 euro a na zlotowki to nie wiem po ile euro stoi teraz trzeba te 560 pomnozyc ile euro stopi i wtedy wyjdzie ile. My szulaims yczegos tanszego, ale sa takie drogie meiszkania i w bloku beznadziejnie, a my chcielismy w domku w s umie i tak nie az tak drogo, bo sa srozsze

[ Dodano: 2009-06-21, 20:29 ]
A now lasnie, ja tez zazdroszcze shoo figurki :-D i Hiszpani tez po trochu :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-21, 21:00 ]
Aha wczoraj najadlam sie tyle strachu na urodzinach, ze glowa mala, tesciowa trzymala Erisia na rekach i sie nim zajmowala, a on mial smoczka i zaczal sie nim bawic, wsadzil calego do buzi :ico_szoking: ona to widziala i nic, a ja jak zobaczylam, to od razu podbiegalam i go wyciagnelam, tak mi sie goraco zrobilo, mial zamknieta buzke z tym smoczkiem :ico_szoking: :ico_olaboga:
A dzisiaj wzial do buzi zatyczke od USB i sobbie ssal, jak zobaczylam to znow mio sie goraco zrobilo, ledwo mu wycignelam, jak to trzeba na wszystko uwazac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

21 cze 2009, 21:01

PATI - no to na PLN-y wychodzi ok. 2500 zl!!!! Jak dla mnie, to kupa kasy :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
To znaczy nie wiem jak to się ma do zarobkow w Niemczech, ale za taka kase co m-c - pewnie bym wolala wziac kredyt i kupic sobie cos wlasnego i splacac tyle samo co miesiac... No, ale kredyt jest na kilkadziesiat lat i to bardzo ryzykowne...


niezle...

co nie zmienia faktu, ze zazdroszcze mieszkania w domku :-D

[ Dodano: 2009-06-21, 21:03 ]
on mial smoczka i zaczal sie nim bawic, wsadzil calego do buzi ona to widziala i nic, a ja jak zobaczylam, to od razu podbiegalam i go wyciagnelam, tak mi sie goraco zrobilo, mial zamknieta buzke z tym smoczkiem
no co Ty??? No to pojemna ma buzke... Dobrze, ze chociaz Ty szybko zareagowalas i nic sie nie stalo...:ico_olaboga:
ostatnio w Polsce bylo glosno, bo chyba w jakims szpitalu polozna podala noworodkowi smoczek, a on go chyba polknal (nie wiem jakim cudem) i chyba zmarl, o ile dobrze pamietam... :ico_placzek:

Ja sie zegnam, ide z psem, bo pan zasnal razem z Su w sypialni...

buziaki, do jutra :)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 cze 2009, 21:41

PATI - no to na PLN-y wychodzi ok. 2500 zl!!!! Jak dla mnie, to kupa kasy :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
dla mnie tez kupa kasy, ale na kupno domu nas nie stac, bo plus rat za kredyt dochodza inne oplaty, woda, prad, musisz olej zatankowac, zeby na zime ogrzac a to kosztuje i to nie malo, za ziemie sie placi, tu nie jest tak latwo.
co nie zmienia faktu, ze zazdroszcze mieszkania w domku :-D
hehe, Ty tez bedziesz miala i to swoj upragniony i wymarzony z pokoikiem dla Su :-)
no co Ty??? No to pojemna ma buzke... Dobrze, ze chociaz Ty szybko zareagowalas i nic sie nie stalo...
no mowie Ci calego, bylam w szoku, bo to smoczek z aventu, a one male nie sa, male to sa z nuka, polecialam jak strzala z krzykiem na Erika, ten sie wystraszyl i zaczal plakac, ale ja wystraszylam sie gorzej wiec dlatego spanikowalam
ostatnio w Polsce bylo glosno, bo chyba w jakims szpitalu polozna podala noworodkowi smoczek, a on go chyba polknal (nie wiem jakim cudem) i chyba zmarl, o ile dobrze pamietam... :ico_placzek:
ojejku, szok normalnie, dobrze, ze zobaczylam w pore, bo tez sie balam, ze polknie :ico_olaboga:
Ja sie zegnam, ide z psem, bo pan zasnal razem z Su w sypialni...

buziaki, do jutra :)
do juterka kochana, buziaki dla Ciebie :-)

Ja tez sie zegnam, bo jestem padnieta, wlasnei skonczylam zmywac gary, tyle tego bylo, troche ogarnelam mieszkanko, bo balagan po odwiedzinach byl, a teraz lece, krzyz mnie strasznie boli :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

21 cze 2009, 21:47

ostatnio w Polsce bylo glosno, bo chyba w jakims szpitalu polozna podala noworodkowi smoczek, a on go chyba polknal (nie wiem jakim cudem) i chyba zmarl, o ile dobrze pamietam... :ico_placzek:
tak było i to głośno, w naszym głogowskim szpitalu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , najgorsze jest to,że ta pielęgniarka miała 34-letni staż pracy :ico_szoking:, do końca nie śledziłam tej sprawy, wiem tylko tyle,że stan dziecka był poważny.

Dziękuję za komplementy w imieniu Pauli.

[ Dodano: 2009-06-21, 21:49 ]
Aha wczoraj najadlam sie tyle strachu na urodzinach
Pati to było Twoje urodziny? Nic się nie pochwaliłaś. ....

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 cze 2009, 21:51

Pati to było Twoje urodziny? Nic się nie pochwaliłaś. ....
nie nie moje kochana, ja juz mialam, mojego P. wujka zona miala urodziny :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

21 cze 2009, 21:52

A .... i jeszcze co do tego smoczka to był taki na butelkę, gdzież ona miała głowę to nie wiem :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-06-21, 21:52 ]
mojego P. wujka zona miala urodziny :-)
myślałam,że to Twoje i coś nie doczytałam

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 cze 2009, 21:53

to był taki na butelkę, gdzież ona miała głowę to nie wiem :ico_puknij:
o losie co jej do lba za przeproszeniem strzelilo :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-06-21, 21:54 ]
myślałam,że to Twoje i coś nie doczytałam
nie wiem czy pisalam,ze sie wybieramy na udrodziny ale chyba nie, ie przejmuj sie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

22 cze 2009, 08:04

witam z ranka :)

u nas pogoda do doopy, szarno pada...

ja dzisiaj wychodze z pracy o 11:00 :ico_brawa_01:

nie ma kierownika, jest na urlopie, więc musimy z koleżanką korzystać - Ona ucieka jutro :-D

miłego dnia...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 cze 2009, 08:50

Witam sie i ja

u nas nocka super, zero pobudek, zero wstawania, teraz maly buszuje po calym mieszkaniu i zaraz bedzie jadl.

U nas pogoda fajna, slonko wiaterek, dzis pojdziemy na spacerek :-) ponoc caly tydzien ma byc ladnie, zobaczymy :ico_oczko:
ja dzisiaj wychodze z pracy o 11:00 :ico_brawa_01:

nie ma kierownika, jest na urlopie, więc musimy z koleżanką korzystać - Ona ucieka jutro :-D
hehe, pewnie trzeba korzystac poki mozna :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość