mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

10 kwie 2008, 19:15

Edulitko ja tez maże o domku :ico_noniewiem: ale jeszcze troche moge se pomazyc :-D Iwciu to te zdjęcia z mojego rmontu oki jak tylko dzieci położe spac to ci prześle. Kasiulko super że u ciebie wszystko dobrze :ico_brawa_01: Ale się przestraszyłam dzisiaj, a to dopiero poczatki naszych spacerków już nieche mówic co to bedzie w te lato :-D kolana wiecznie zdarte bedą :ico_olaboga: Opuchlizna schodzi już lepiej wygląda :ico_noniewiem: niemoge nawet na nią patrzeć bo mi się chce płakac jak widze taki malusi nosek taki czerwony pobijany. Wogóle się zastanawiałam czy takie małe dziecko może złamać nos ale w przedszkolu ją odrazu pokazałam pielegniarce, to powiedziała że można :-) Ale kazała obserwowac do jutra i jak by nie schodziła ta opuchlizna, albo zle jej sieoddychało to do lekarza a nawet wieczoram na pogotowie :ico_olaboga: Troche zle oddycha choćby miała katar, ale niema już takie opuchlizny. Siniak pod oczkiem, wafelek który trzymała w rączce poranił jej całe około oczka .

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

10 kwie 2008, 19:24

MAZIU ucałuj Matyldzię w nosek, ciary mi przechodzą jak sobie pomyślę o takich wypadkach :ico_olaboga:

EDULITA my też jakiś czas temu dostaliśmy podobny zimny prysznic i szybko zajęliśmy się produkcją potomków, bo chcemy dwójkę dzieci a potem poszukam sobie nowej pracy, będą 2 pensje i pewno łatwiej będzie o kredyt. Dlatego na razie zawiesiłam marzenia i produkuję dzieci :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Na pewno za jakiś czas pojawi się światełko w tunelu :-)

IWCIU tak tak wysyłaj :ico_brawa_01: Jeszcze jak dorzucisz jakąś małą drożdżóweczkę to padnę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 kwie 2008, 20:27

Dziewczyny a wy macie chociaz własny kąt, ja muszę bulić za wynajem :ico_placzek: Wszystkie kredyty poszły na firmę i mam nadzieję że kiedyś to zaowcuje i będę miec własny domeczek :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

10 kwie 2008, 22:13

Kasiu paczka poszła, ale bez drożdżówki,bo nie miałam :ico_wstydzioch: ,same szyszki :-)

bardzo dzięki za fotki;Maziu jestem pełna podziwu za taki remoncik,ło matko ja bym tak nie umiała :ico_olaboga: ,dziewczynki masz śliczne,Martynka ma urocze dołeczki a Matyldzia taka mała słodzinka :-) .Buziaczek w ten jej spuchnięty nosek :ico_buziaczki_big: ,płaczu pewnie było... :ico_placzek:
Asiu-Wiki jak zawsze wystrojona,strasznie lubię te Twoje mega paki oglądać.Powiedz mi po co Ci ten plasterek -chudzielcu :ico_oczko:

Straszne zawroty głowy mnie dopadły,wszsytko mi w głowie wiruje a nic nie piłam :ico_szoking: ,bryknę chyba spać może się poprawi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 kwie 2008, 22:40

Mazia, - oj biedulka ta twoja Matyldzia wiem jakie to uczucie patrzeć na małego rozbitka, utul ją mocno, mocno i niech się szybko goi.
Iwcia , - ale masz fajne zdjątko w podpisie, takich kawalerów :ico_brawa_01:
Asiu - racja że marzenia się spełniają a niektóre rzeczy trzeba na początek tak jak np. firma napewno mąż wie co robi i życze wam aby jak najlepiej się rozwijała a wtedy marzenia napewno się ziszczą.
Kasiulka, - pracujemy cały czas nad potomstwem no i może niedługo Cię dogonimy :ico_haha_01: oj chciałabym bardzo

Wogóle dzięki za pocieszanie jakoś mi się choć troszke lżej zrobiło jak poczytałam co mi napisałyście dobrze że jestem tu z wami na tt dzięki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 kwie 2008, 22:42

Iwciu dziękuje za koplementy, ale wiesz jak to jest "babie nigdy nie dogodzisz" :ico_oczko: dlatego tak się zaplastrowałam. Kurcze wciąz mam NPM wrrrr. Znów później dostanę :ico_olaboga: bo zmiana pogody ech...

Edytko ja to właśnie wychodze z założenia że na wszystko trzeba sobie zapracować, a im trudniej to potem się bardziej ceni :-D Trzeba chcieć i być wytrwałym, cierpliwym, cho u mnie z tą cierpliwością gorzej, chociaz Wiki zaprawia mnie w boju :-D

W pn wybieramy się do zoo, mam nadzieję, że pogoda nam pozwoli.
A w czwartek uciekam do rodziców, odpocznę na świeżym powietrzu, dzięki tym częstym i długim sapcerkom Wiki ładniej śpi :-D Przestawiła się i wtsaje koło 9:30 i zasypia przed 22 :ico_brawa_01: A ja padam na twarz zaraz po niej

Kurcze nie wiem co miałam jeszcze napisać

No cóż to miłej nocki dziewczyny :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 kwie 2008, 22:44

Wiecie co moja Niki już drugi dzień nie spała nic a nic w ciągu dnia mam nadzieje że to tylko przejściowe bo ani chwilki wytchnienia :ico_olaboga:
Zmykam spać :516:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 kwie 2008, 22:45

Maziu daj rano znac co z malutką

A ty Kasieńko pisz jak się czujesz, czy podobnie jak w pierwszej ciąży?

Dobra uciekam, bo tak siedze i siedzę

paaaaa

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

11 kwie 2008, 10:13

Cześć Mamuśki :-D
Nie czytałam co u Was bo znowu parę stron nadgoniłyście przez jeden dzień :ico_olaboga:
Nadrobię po pracy :-)

U nas dziś cieplutko ale chyba coś na deszcz się zanosi .... :ico_zly:
U nas już ogródki letnie porozkładali przed kawiarniami i jest już wiosennie :ico_brawa_01:
Wczoraj wybrałam się z Maksiem i przyjaciółką na piwko do ogródka, ale skończyło się na tym że koleżanka wypiła piwko a ja biegałam za Maksem :ico_olaboga: Nie nadaje się chłopak na salony :ico_haha_01:

Jakoś rozciągnął się ten tiktak.... u Was też?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 kwie 2008, 10:30

Cześć :-D

Nelluś a no widzisz tak to już jest, u nas to samo, wyjści równa się z pogodnią :ico_olaboga:
U nas pogoda taka w kratkę, póki co nie pada i niedługo uciekniemy na spacerek :-)

U mnie nie ma rozciągniętej strony :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości