Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

22 cze 2009, 21:41

oki w zwiazku z powyzszym w srode jade do kolezanki do wiezowca wchodze na 11 pietro i sama zejde a jak nie urodze to nie wiem co robic:)
ja jak na 3 pietro wyjde to jak słonica sie czuje, zdyszana jak stara babcia :ico_oczko:
powodzenia w takim razie :-D ja na 11 to chyba godzine lazłabym :ico_oczko: ale faktycznie probuj to nie zaszkodzi na pewno :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 cze 2009, 12:15

ramonka, ty dziś wogóle zajrzałaś? a moze już sie rozpakowujesz powoli?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 cze 2009, 13:42

czesc :-D Ale tu cicho :ico_szoking:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

23 cze 2009, 14:34

czesc dziewczyny ja dzisiaj jakas zamulona jestem w ogole nie wychodze z wyrka ciagle spie i budze sie bo mam ochote na slodkie no ale widocznie moj organizm wlasnie tego potrzebuje
ramonka odezwij sie jak wrocisz ze szpitala no chyba ze cie zostawili

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

23 cze 2009, 16:19

Kochane rano nie zagladnelam bo nie zdazylam :ico_sorki: Napisalam tylko na UM ze spadam do lekarza :ico_oczko:
W zasadzie nie wiem czy sie smiac czy plakac :ico_noniewiem: U mnie bez zmian, Klusia wyjsc nie chce i bryka sobie w najlepsze, rozwarcie zaczelo sie robic jak juz bylam w szpitalu i od tej pory bez zmian nic sie nie powiekszyło, no jak na po terminie i rozwarcie na 'niecaly' palec cokolwiek to znaczy to chyba mało :ico_noniewiem:
Lekarka mowi ze szanse na to ze przenosze do lipca sa duze - w kazdym razie dala nam 10 dni a pozniej nie wiem :ico_noniewiem:
W piatek mam jeszcze wizyte, KTG, badanie moczu musze zrobic no i czekac nic innego nie zostało :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 cze 2009, 18:16

niecaly' palec cokolwiek to znaczy to chyba mało
- ja mialam 3 pelne paluchy to zdecydowali wziasc mnie na porodowke :ico_wstydzioch: A zrobilo mi sie dopiero po zalozeniu tzw "balonika" na szyjke macicy :ico_oczko: Oczywiscie zakladanie nic nie boli,a jak rozwarcie sie robilo,to odczuwalam bol jak przy mocnym okresie - to byly raptem pieszczoty,w porownaniu z reszta ale ja juz tylko czekalam na syneczka :ico_oczko:
Bogu dziekowalam,ze wreszcie cos sie zaczelo dziac,bo w niedziele mnie wzieli a we wtorek dopiero zalozyli mi ten balonik i o 18 zaczal sie porod :ico_olaboga:
A o 10.45 dnia nastepnego, mialam swoje cudo na brzusiu :-D

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

24 cze 2009, 09:02

ramonka, stawiam nam z rano mocna sypaną kawę, która może cokolwiek nam przyspieszy :-D
U nas już chyba 4 czy 5 dzień leje aż się z domu wychodzić nie chce. Dzisiaj trochę załatwiania spraw na mieście, później obiad może jakieś spotkanie ze znajomymi. Obadamy jak dzień zleci na pewno trzeba usiąść do pisania bo wczoraj z mężem wolny i leniuchowaty dzień sobie zrobiliśmy - cały dzień w łóżku i do tego aż trzy filmy kinowe obejrzeliśmy jakbyśmy na zapas chcieli się nacieszyć spokojem :-D :-D :-D

Miłego dnia wszystkim

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 cze 2009, 10:02

dziewczynki kochane na pocieszenie napisze,ze strasznie mi sie chcialo dzis spac, ale niestety male raczki zaczely sciagac ze mnie koldre i wciskac mi pilota w reke,zebym wlaczyla bajeczke :ico_olaboga: Cieszcie sie ostatnimi dniami,kiedy wasze zycie jest tylko wasze,po porodzie waszym calym swiatem bedzie mala kruszynka,ktora juz zawsze bedzie kierowala waszym zyciem :-D

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

24 cze 2009, 10:06

Dzien dobry :-D
Ja nadal 2w1 :ico_oczko:
Znalazłam u nas sklep zielarski tylko ze zamkniety wczoraj był, dzis ide zaatakowac - mam nadzieje ze beda miec ta herbate z lisci malin, jeszcze to zostało wyprobowac :ico_oczko:
Pozniej jedziemy do tesciow na działke bo T ma skonczyc instalacje elektryczna w domku. U nas po burzowej nocy na razie ciepło wieec mam nadzieje ze tak zostanie choc parno jest strasznie i nie ma czym oddychac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-06-24, 10:09 ]
ale niestety male raczki zaczely sciagac ze mnie koldre i wciskac mi pilota w reke,zebym wlaczyla bajeczke
ale slodki ten Twoj synus :ico_sorki:
Choc tego wymiotowania nie pobije nikt :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 cze 2009, 13:35

Choc tego wymiotowania nie pobije nikt :ico_oczko:
- fakt :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], koszulaula i 1 gość