Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 cze 2009, 09:34

ide z Hakerkiem, dziś pogoda napawa optymistycznie, moze sie bardziej przejaśni :ico_oczko: :ico_oczko:
wróce ze śniadankiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

25 cze 2009, 09:37

to ja lece z Daisulka ale potem od razu do marketu budowlanego :ico_noniewiem: kolejne rzeczy na liscie do kupienia ....

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

25 cze 2009, 09:37

izuś_85, obrączki śliczne.

Ja jak miałam urodzić Asie to wiele osób, w tym teściowa, teść, szwagier z żoną i wiele innych patrzyło na mnie jak na dziwadło, ze nie zamierzam opłacać lekarza do porodu, bo wg nich to oczywiste, ze trzeba płacić. Cztery dni po porodzie położna dostała karton pączków w ramach wdzięczności, bo akurat był tłusty czwartek.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 cze 2009, 10:22

a ja wogóle wychodze z założenia ze nic sie nie daje "w ramach wdziecznosci" bo według mnie to czyste łapówkarstwo... oni od tego są zeby sie ludźmi opiekować, do tego trzeba mieć powołanie, z tym sie trzeba urodzic

i głupotą dla mnie jest dawanie prezentów "za dobrą opieke" bo to jest ich pieprzony obowiazek :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

skoro lekarze dostają takie prezenty to dlaczego nie dać Whisky mechanikowi za "dobrą naprawe", dlaczego nie dać 10zł napiwku pani w kiosku "bo była miła jak sprzedawała gazete"?????????? dlaczego akurat lekarze? pielęgniarki?

co innego kupić kwiatek czy czekolade pani nauczycielce która cały rok pracuje z naszym dzieckiem, która cały rok opiekuje sie nim, kształci, wychowuje, która jest jakoś zwiazana emocjonalnie z naszą pociechą a co innego dawać ŁAPÓWKI lekarzowi czy pielegniarce dla których jesteśmy tylko kolejnym medycznym przypadkiem... tak ich nasze społeczeństwo nauczyło, jak biedna babcia idzie do lekarza to lekarz nawet w twarz jej nie spojrzy bo nie ma "prezentu"... to jest chore :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

gardze czymś takim i brzydze sie ludzi którzy wszytsko przeliczają na wartosć pieniadza, nawet własną godnosc, swoje prawa... dla mnie to poprostu brak honoru

zdenerwowałam sie znowu... :ico_zly: :ico_zly:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

25 cze 2009, 10:38

pospałam i jestem :-D
co do lekazra i położnej to ja nie opłacam a jak mały zdecyduje sie wyjsc przed 12.07 albo po 23.07 to moja lekarka i tak bedzie przy mnie (wiec w trakcie jej 11dniowej nieobecnosci bede musiala zaciskac nożki )

słuchajcie mam problem taki z całkiej innej beczki jak zmotywowac podanie o przyjecie do pracy na straznika w areszcie?? musze podanie bratu napisac a kompletnie nie wiem jak to zmotywowac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

25 cze 2009, 10:48

witam sie z wami po sniadanku i po jogurcie i po zakupach spozywczych:)
izuś_85, nie denerwuj sie ,z twoim pulsem nie powinnas...a z reszta zgadzam sie z toba,o polozna sie nie martwie,bo mam siorke polozna tam gdzie bede rodzic,ale jeszcze z nia nie rozmawialam,bo jakos mi glupio,chyba nie bede jej zawracac glowy???
ale sie u mnie chmurzy :ico_noniewiem:
a bylo tak ladnie

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

25 cze 2009, 11:03

ale sie u mnie chmurzy
a u mnie od rana upał :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

25 cze 2009, 11:45

izuś_85, ale cie zdenerwowałam, sorki, nie miałam takiego zamiaru. Ja się z tobą zgadzam, że łapówkarstwo trzeba tępic i nie daje sie kasy za coś co ma być zrobione właściwie w ramach swojej pracy, ale danie komuś z wdzięczności kwiatka czy czekoladki i to po fakcie to nie jest łapówkarstwo. I takie rzeczy daje sie nie tylko lekarzom czy pielęgniarkom, jak przytaczasz przykład nauczyciela to jest to samo, to tez tylko kolejny uczeń w szkole. A u fryzjera nie daje sie czasami napiwku? a kelnerowi? Dlaczego nie mechanikowi? na pewno tez czasem dostaje whiski.
No ale koniec tematu.

u nas straszna duchota. Zapowiadane są burze wiec pewnie dlatego.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

25 cze 2009, 12:48

jestem
wstapilam do reala ludzi jak przed swietami :ico_olaboga: jakies wyprzedaze sa -sluchajcie sa sliczne body z Disneya z kubusiem puchatkiem tygryskiem prosiaczkiem przerozne wzory i kolory i to za 6zl!!ja bodow mam mnóstwo ledwo powstrzymalam sie od zakupu za to mam koszulke z dlugim rekawkiem z tygryskiem tez za 6 zl :-)

ps.patrze teraz na sufit i niestety gladz jeszcze troche wilgotna jest wiec dzis z remontem trzeba sie powstrzymac

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 cze 2009, 13:29

no doczytałam Was wkońcu

izuś przeczytałam też odpowiedź tu na swoje pytanie ;-) obrączki super :ico_brawa_01:

Betina no ja do reala to dopiero niestety w poniedziałek się bym mogła wybrać a wtedy to już po wszystkim pewnie będzie :ico_noniewiem: a szkoda

Co do położnej czy lekarza to ja też nie opłacam, pierwszym razem też nie płaciłam bo mam takie samo zdanie jak izuś, też się na mnie z byka patrzyli że jak to można nie dać bo teściowa dziadki zawsze dają coś, a ja bez takiej 'pomocy' urodziłam bez komplikacji, a czy się da coś czy nie to i tak nic nie zmieni sądzę
a kompletnie nie wiem jak to zmotywowac :ico_olaboga:
że chce pilnować porządku aby przestępcy nie mieli możliwości wyjścia :ico_oczko: tylko tye mi przyszło do głowy

idę na dworek bo słoneczko i duszno, więc póki nie pada polatamy na dworze, choć mi samej osobiście się nie chce

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość