Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 cze 2009, 19:56

blagam bez takich wynurzen. Ja tu na zawal padne, mnie sie goraco juz robi :ico_sorki:
no co ty? moja kolezanka twierdzi ze jestem sado maso bo lubie depilować nogi woskiem :ico_puknij: :ico_puknij: no bo lubie, bo nogi są potem takie odprężone i wogóle, no i 6 tygodni gładkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a taki ból to nie ból :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Przemek z klaty miał cieżko zerwać prawie sie popłakał jak mu zerwałam plastry i pociagnełam za sutka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

dlatego sie zastanawiam jak boli pod pachami :-D :-D :-D :-D chyba czas sprawdzić i miec to doswiadczenie za sobą :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

25 cze 2009, 20:00

izuś_85, ale mnie nie o nogi chodzi :-D ja lubie depilatorem normalnym jechac i tez juz nic nie czuje. 10 minut i po wszystkim a nawet czasem lubie na wolnych obrotach sobie jezdzic, bo w niektorych miejscach to takie fajne laskotki :-D
\Mnie chodzi o pachy. Jakbym osbie przylozyla depilator do pach to umarlabym na miejscu, przysiegam! raz chcialam sie wygolic na zero, i calkiem niezle mi szlo, poki krwi nie zobaczylam tam :-P

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

25 cze 2009, 20:09

witam wieczorkiem
my z R. byliśmy dziś na pizzy :-D w końcu mamy swoje malutkie święto
a później nie wiem czy będe mogłą zjeśc taka pizze
mi też już ciezko i wstawac do wc i zakładać buty mimo ze chodze w japonkach to ledwo wciaskam w nie swoje nóżki tak mi popuchły przez te upały :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

25 cze 2009, 20:32

Beata_Tychymasz akrobate mlody napewno ustawiony jest tak jak powinien-ale idz do lekarza uspokoisz sie

izuś_85tez bym musiala sie na depilacje woskiem skusic tylko jak tu zapuscic wloski hmm wolno mi rosna maszynka gole raz w tygodniu

a mi tam na razie brzusio nie przeszkadza no chociaz juz nie potrafie tak dobrze ogolic okolic bikini :-D

ps.na nk napisal do mnie facet ktorego znam tylko z widzenia kiedys jezdzac do szkoly zawsze wracalismy razem i tylko usmiechy zalotne byly uff.nadal jest fajny no ale ja mam swojego K ale milo jest uslyszec tz przeczytac komplement z ust innego mezczyzny :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 cze 2009, 20:46

ps.na nk napisal do mnie facet ktorego znam tylko z widzenia kiedys jezdzac do szkoly zawsze wracalismy razem i tylko usmiechy zalotne byly uff.nadal jest fajny no ale ja mam swojego K ale milo jest uslyszec tz przeczytac komplement z ust innego mezczyzny :-D
do mnie na nk napisał mój były :ico_puknij: ze zapomnieć o mnie nie potrafi, że ciagnie go do mnie i takie tam pierdoły :ico_puknij: :ico_puknij: to go na terapie leczenia uzależnień wysłałam, z połączeniem leczenia depresji maniakalnej :-D :-D :-D :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-06-25, 20:48 ]
megi5566, myślisz ze aż tak boli?????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
to ja sie musze zastanowić powaznie czy przykleić ten plaster :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: bo w razie czego to kiecke mam do slubu na ramiaczkach i bede z plastrami pod pachami w USC świecić :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-06-25, 21:19 ]
ja już po prysznicu, po peelingu, balsam brązujący wsmarowany :-D :-D :-D :-D :-D
tylko nie odważyłam sie plastra pod pache przykleić :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

25 cze 2009, 21:21

izuś_85, mnie na szczescie byli nie nachodza zreszta mialam ich tylko 2 i pewnie o mnie zapomnieli
co do depilacji pod pachami to nigdy bym sie nie zgodzila :ico_olaboga: taki bol

ps.dziewczyny nie widzialam sie z moim K od ndz przyjechal dzis na chwilke bo sie stesknil i serducho tak mi na jego widok walilo ze szok -niesamowite ze po 2,5 roku nadal uginaja mi sie nogi gdy na niego patrze :ico_wstydzioch:

jutro zaczynaja znowu remont :-D moj K bedzie dzielnie walczyl z tata a ja w rewanzu obiecalam zrobic im pierogi ruskie hmm uwielbiamy z moim ruskie :-D

[ Dodano: 2009-06-25, 21:23 ]
izuś_85, w przyszlym tygodniu wpadnij na kawke od razu dam ci rzeczy dla Amelki z Londynu od siorki mojej troche dziewczęcych ma niwe za duzo ale zawsze cos -ja mam za to dla niej w prezencie skarpeteczki z myszka miki i czapeczke w paseczki rozowa :-D -bedzie miec prezent od ciotki

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

25 cze 2009, 21:25

Witam,,

Kobitki moglabym was prosic o pare glosikow na mojego synka Eryczka?Z gory dziekuje,pozdrawiam i zycze szczesliwego finiszu i krotkiego porodu,,,oczywiscie bezproblemowego.
http://bobovita.com.pl/fotogaleria.php? ... tosList=19

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 cze 2009, 21:33

ps.dziewczyny nie widzialam sie z moim K od ndz przyjechal dzis na chwilke bo sie stesknil i serducho tak mi na jego widok walilo ze szok -niesamowite ze po 2,5 roku nadal uginaja mi sie nogi gdy na niego patrze :ico_wstydzioch:
Beti ja mam trzęsawice nóg jak tylko Przemek ma wrócić z delegacji lada moment, gdybym umiała pewnie obgryzłabym paznokcie... chodze od okna do łazienki, patrze w lustro potem w okno... siedze na balkonie i sprawdzam czy już przyjechał... a jak widze auto :ico_olaboga: puls mi skacze, nogi miękkie i banan od ucha do ucha

a motyle w brzuchu :-D :-D :-D :-D mam za każdym razem gdy mamy ten swój wieczór... zapalone świece... lampka wina, seksowna piżamka i chwila zapomnienia :ico_oczko: :ico_oczko: wtedy czuje sie jak na pierwszej randce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

25 cze 2009, 21:34

sarenka, głosik oddany
milo jest uslyszec tz przeczytac komplement z ust innego mezczyzny :-D
oj miło miło :) Flirciarko

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 cze 2009, 21:37

izuś_85, w przyszlym tygodniu wpadnij na kawke od razu dam ci rzeczy dla Amelki z Londynu od siorki mojej troche dziewczęcych ma niwe za duzo ale zawsze cos -ja mam za to dla niej w prezencie skarpeteczki z myszka miki i czapeczke w paseczki rozowa :-D -bedzie miec prezent od ciotki
wpadne na pewno ale nie wiem czy w przyszłym tygodniu czy w nastepnym, bo wiesz teraz ten ślub, zostało 9dni, no w sumie 8 :ico_szoking: :ico_szoking:
i nie wiem czy znajde chwile, ale napewno wpadne niebawem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ije... taki prezent dla mojej Amelki :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: kochana jesteś :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość