Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 cze 2009, 12:02

sierpniówka, a swędzi?
po pierwsze może być to jakieś uczulenie, bo skóra jest bardziej wrażliwa w ciąży
a po drugie to ja miałam jakieś łupież różowy (tak mi to dermatolog określiła) i trzebabyło leczyć, najlepiej się przejdź do dermatologa, ja już nie ufam ogólnym w sprawach skórnych bo po raz n-ty się pomylił, nie ma co takich rzeczy lekceważyć :ico_chory:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

27 cze 2009, 13:18

czesc dziewcynki
wczoraj szlifowalismy z tata i z K caly maly pokoik potem juz chlopaki nakladali podklad jakis a dzis juz malowanko i nakladanie paneli :ico_brawa_01:
poranek mialam goraaacy :-D moj obudzil mnie masazykiem ciala calego :ico_oczko:
tato po 15 przyjdzie i remontu bedzie ciag dalszy
dzis tez przyjezdza do mnie cala walizka ciuszkow z Londynu od siostry

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

27 cze 2009, 14:03

Dobry.
Widze ze weekend na calego :-D
Mnie nocy glowa tak bardzo bolala, ze nei moglam spac. O 5.00 zadzwonilam do mojeo zeby mi apap kupil jak bedzie wracal z pracy, bo zwariuje :ico_sorki:
No i lyknelam 2 i przeszlo na szczescie. To moje pierwsze tabletki przeciwbolowe w ciazy, mam nadzieje, ze mojemu maluszkowi nei zaszkodza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

27 cze 2009, 14:24

dziewczyny czy was też bolą sutki? :ico_olaboga:
Mnie to boli w sumie jeden i to dopiero od dzis , jak złapałam rano to jak boląca krosta :ico_zly:
a teraz jak go ścisnęłam to strzeliło z niego jak z pryszcza :ico_szoking:
szok :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

27 cze 2009, 14:48

mariquita, Szalona, zostaw sutka w spokoju :-P
Ja mam tylko wrazliwe na dotyk, wiec staram sie ich nie podrazniac :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 cze 2009, 18:03

Oj ja też mam wrażliwce i nie tykam wcale :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

27 cze 2009, 19:05

;]
ja juz po wizycie w szpitalu na porodowce ogolnie wrazenie lux :-) przyjemnie czysciutko tylko isc i rodzic :-D
ahas robiliśmy KTG :ico_oczko: mam regularne skurcze takie na poziomie 50-80% :ico_szoking: lekarka powiedziała ze jak chce moge zostac na patolgii ciazy ale doszlismy do wniosku ze w domku bedzie lepiej przynajmniej nie bede sie stresowac
w piatek mam sie do niej zglosic na wizyte kazała zaciskac nogi i wytrzymac do poniedziałku a poźniej spokojnie moge juz urodzić syneczka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

27 cze 2009, 19:56

Hej dziewczynki!
Ja sie tylko melduje spakowana w jednopak. Nie mam czasu ostatnio tu zagladac... zreszta ostatnio kiepskawo sie czuje i wole sie polozyc niz wlaczyc kompa.

Malutkaniunia! Ja cie! Niedlugo urodzisz :ico_brawa_01:
Ja za 3 tygodnie odstawiam leki na skorcze! Powoli sie szykuje.
Wybralismy juz mebelki dla Hani i chcemy je wziac na raty. Stwierdzilismy ze nie ma co kiczu kupowac...

Olala, Renia - czy wasze dzieci tez stawiaja nozki do srodka? Moja Hania tak chodzi i nie wiem czy to dobrze... mam wrazenie ze kiedys chodzila bardziej prosto :(

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

27 cze 2009, 20:19

Renia0601, wziełam rano wapno, nasmarowalam oilatum młodego- bo jest hipoalergiczny no i jest poparwa. Jak nie przejdzie do pon to ide do lekarza bo w week nic nie załatwie :|
malutkaniunia88, to zaciskaj nózki, ale jak juz masz takie skurzcze to w sumie może w tygodniu urodzisz.
:ico_brawa_01: betina, :ico_brawa_01: ale fajnie ze remoncik całą parą :)) zazdroszcze masażu :)
mariquita, to co ? siara poleciała z sutka czy co ? :| ja tez mam wrazliwe, ale to chyba normalne teraz, ja mam suty wielkieeeeeeeee; )

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

27 cze 2009, 21:06

Tagar, Asia chodziła do środka odkąd zaczęła chodzić. Byłam z nią chyba ze trzy razy u trzech różnych ortopedów i wszyscy mówili, że u niej to normalne i minie do dwóch latek. Poza tym przyglądała się temu na bieżąco moja mama pediatra. No i rzeczywiście minęło nawet nie wiem kiedy, teraz chodzi prościutko.
Ale lepiej przejdź sie z nią do jakiegoś ortopedy niech sprawdzi, bo jesli to jakaś wada to mogą wystarczyć ćwiczenia i wszystko wróci do normy. Ja np. masowałam jej bok stópki od zewnętrznej strony i wtedy nóżke odchylała na zewnątrz. Niektórzy zalecają zakładać buciki lewy na prawą nóżke i prawy na lewą.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość