Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 lip 2009, 10:38

sarenka, nioe robimy nic :ico_oczko: ale nie uprawiamy tez za czesto sexu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a co do roczku to ja tez robie duza imprazke w dnou urodzin tu w Bristolu a 4 pazdziernika w Polsce.
W Bristolu bedzie klaun :ico_brawa_01: balony torcik :ico_brawa_01: a w Polsce jeszcze nie wiem co zrobie

lece zaraz na zakupy -jeszcze dzis na 4 mam tego osteopate :ico_noniewiem:
milego dnia

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

01 lip 2009, 10:54

yoanna. świetne zdjęcia! :ico_brawa_01: Nina to taki mały cieszek :ico_brawa_01: na pewno macie z nia wesoło :-D

co do pierwszych urodzin, to my na bank cos zrobimy, ale jeszcze nie wiem dokładnie co....na pewno balony, tort i znajomi....no i zastanawiam się nad prezentem...pewnie jakiś fajny jeździk? :ico_noniewiem:

acha-mmarta chyba zapomniałaś-widzę że nasza Igunia skończyła wczoraj 9 miesięcy!!! :ico_brawa_01: dużo całusków :ico_tort:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 lip 2009, 13:42

aaaaaaaaaaaaaaaaaa wlasnie moja pupka plaska skonczyla 9 miecjow :ico_olaboga: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

u nas upal :ico_olaboga: naszczescie juz po zakupach teraz Igolina spi ja polece zrobic szybko obiad -dzis nie bedzie sprzatania :ico_nienie: nakupilam kilka nowych zabawek bedziemy sie bawic :-D
zirca, co do prezentu to nie mam pojecia co :ico_szoking: Iga jezdzik juz ma :ico_noniewiem:
najgorasz ze w przyszlym tyg kumpeli synek ma roczek i nie mam pojecia co kupic :ico_olaboga: jak macie jakies pomysly to walcie :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 lip 2009, 16:34

Hej dziewuszki :-D

Jak piszecie u nas tez upalnie, ale nie ma dnia bez burzy :ico_olaboga:
Dzis pluskalismy sie w baseniku z Filipkiem i przydzedl padniety, odrazu zasnał :ico_oczko:

mmarta81, sto latek dla Iglki :ico_tort:
:ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A co do dzieciaczkow, to ja tez bardzo chce miec drugie, ale jeszcze nie teraz, tak za dwa trzy lata, no i oczywiscie tym razem marzy mi sie dziewczynka dam jej na imie Laura :-D
No tak ale najwazniejsze zdrowe dziecko.

Yoanna super fotki :ico_brawa_01: szczuplutka jest Ninka jak tak na nia patrze.
Bo my wczoraj bylismy na tym badaniu krwi i wszystko jest oki, wyniki sie poprawiły i jest dobrze, a maly wazy 11.100 :ico_szoking: :ico_olaboga:

Co do imprezki roczkowej to ja jeszcze do listopada poczekam, ale tez chce zeby było super i kolorowo, na pewno tak jak na chrzciny zamowie katering a nad reszta pomyslimy.

A gdzie reszta forumowiczek sie wykruszyła????

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

01 lip 2009, 20:24

Dzien dobry :))))

Co do prezentu na roczek, to ostatnio myslelismy o sesji fotograficznej, ale zobaczymy (mamy wesele chrzestnego Niny - mojego brata we wrzesniu, i tam bedzie jedna z lepszych Pan zajmujacych sie fotografia, ale z drugiej strony wole kupic sobie wreszcie Nikona i sama zrobic jej zdjecia niz placic 200zl :) wiec pomyslimy - na pewno na weselu Ninie zrobia duzo ladnych :P w koncu placa za to 2000zl.

A co do imprezy to my chcemy zrobic jedna w sobote dla rodziny, babc, dziadkow, chrzestnych, a we wtorek - czyli dzien urodzin malej zaprosic mamy z dziecmi nadmuchac mnostwo balonow, no ale zobaczymy co z tego wyniknie :)

Poza tym spalismy dzis do 11.30 (w sensie z przerwa od 7 rano do 9) a pozniej bylismy zrobic USG glowki (wszystko OK - ale Pan doktor zbadal ja w minute :/ i to jeszcze strasznie sie wiercila no i za minute badan 65zl - no ale byly miejsca gdzie chcieli po 100zl, alez sobie licza :ico_zly: a nie napracuja sie przy tym).

No i kupilam stroj kapielowy - taki jak mi sie marzyl, usztywniane miseczki, na grubych wiazanych ramiaczkach, na grubym wiazaniu z tylu, koloru pomaranczowego, do tego wzielam dobralam brazowe z pomaranczowym majtusie (bo jednolity pomaranczowy stroj - a taki byl dol do tego - wydawal sie zbyt jednolity - no i nie lubie pomaranczowego). No i jak juz wyszlam, to okazalo sie ze wzielam rozmiar B (a na metce pisalo dodatkowo 42 :ico_szoking: :ico_szoking: moge oddac do 30 dni, ale moj M powiedzial ze jest ladny i zeby zostawic, pojde skoczyc do innego C&A i moze beda mniejsze bo to byla ostatnia sztuka w ogole.. sama nie wiem..bo niby cycki mam male, miseczki sa wieksze troche, ale jest taki ze nie widac zupelnie i bardzo jest wygodny, nic nie odstaje, przy nachylaniu sie nie bedzie nic widac (albo nie bedzie widac niczego czyt. piersi rozmiaru 0 :P )

No i teraz ide ogladac z moim M Anily i Demony (swoja droga ogladnijcie sobie Knowing - baaardzo fajny, i jak dla mnie baaardzo straszny film :D

Wiola Ninka wazy pewnie z 8,5kg :) nie jest baardzo szczuplutka, ale nalezy do chudszych - tylok brzuch jej wystaje jakby w ciazy lekkiej byla :P

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

01 lip 2009, 22:29

Ninka wazy pewnie z 8,5kg :) nie jest baardzo szczuplutka, ale nalezy do chudszych - tylok brzuch jej wystaje jakby w ciazy lekkiej byla :P
hihihi :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dobre to było
Dziewczyny codziennie was czytam ale jakoś brak czasu na pisanie :ico_placzek:
wszystkiego dobrego dla dzieciaczków :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
My cały dzionek na dworze , mały bawi się z pieskiem , chodzimy do lasu na jagody i poziomki , znalazłam juz na Antku 2 kleszcze ale jeszcze nie weszły ,a piskam go preparatem na odstraszenie owadów :ico_olaboga:
Antek jest małym łobuzem za bardzo nie usiedzi na miejscu z 5 min spi w dzień bardzo mało i nie chce jeść pije tylko mleko z cyca :ico_olaboga: :ico_zly: Ostatnio gotuje mu obiadki a on nie chce ich jeść :ico_zly: :ico_zly: i tylko słoiki je

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

01 lip 2009, 22:44

witam!

my tez całe dnie spędzamy na dworku,a wieczorem padam na cyce!!!! jeszcze jakbym miała mało to wzięłam sobie kłopot na głowe-moja bratanice,wiem nie powinnam tak mówić ale kurcze normalnie ta jej mamusia tak jej nakładła do głowy że szok :ico_szoking: takie gada głupoty ze nie moge jej słuchać....

Marta nie chciałam nikogo urazić pisząc o tych metodach zapobiegania ciąży,ja też nie używam tabletek ani nie używałam i wsumie nigdy się niezabezpieczaliśmy no może kilka razy prezerwatywy( oczywiście które też zdaniem kościoła są grzechem) dlatego moim zdaniem to bzdury,ale to moje zdanie,myśle że te sposoby z kalendarzykiem to raczej lipa,ale nie wiem nie próbowałam,a czy ty właśnie to stosujesz? to napisz czy to jakies takie pewne i wiarygodne
u nas tez dziś upał,masakra nie ma czym oddychać,ale dziś u ammy napompowaliśmy wielki basen i jutro dzieciaki z podwórka będą się pluskać,mam tylko nadzieję ze tez bedzie cieplutko

MARTA dużo zdróweczka dla Igusi na 9 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a mój maly łobuz wreszcie zaczął robić kosi kosi łapci!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D dobra spadam iode robiś mleczko i lulu!!! :ico_spanko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 lip 2009, 23:07

wiola85, dobrze ze badanie krwi ok :ico_sorki: i brawa dla Filipkaza sliczna wage :ico_brawa_01:

yoanna, super ze udalo Cisie dostac stroj ja mam zamiar kupic w Polsce ale niestety w tym roku tylko jednoczesciowy wchodzi w gre :/ a nie cierpie jednoczesciowych nigdy nie nosilam :/

slonko2008, fajnie ze sie odezwalas bo sie tu martwimy ze nic nie pisalas :ico_sorki: kurcze ja sie troche boje kleszcze - dobrze ze je od razu zauwazylas i nie mialy czasu sie wkrecic :ico_olaboga:
Agusia1982, no co Ty jakie urazenie :ico_haha_01: ja tylko napisalam ze ja w sumie jestem za taka metoda :ico_brawa_01: my jedyne zabezpieczenie jakie stosowalismy tzw.bez konczenia :ico_haha_01: :ico_oczko: (w srodku ) :ico_haha_01: :ico_haha_01: a co do kalendazyka to moje zdanie jest takie ze pewnie jest skuteczny jesli sie prowadzi dokladne obserwacje wlasnego ciala wtedy wiadom plus pomiar temp. ale przy tej metodzie trzeba tez gdzies tam z tylu glowy miec mozliwosc zajscia w ciaze-ale przeciez nawet tabletki nie daja 100% :ico_noniewiem:

naszczescie nie musze sie o nic narazie martwic bo nie mam okresu jeszcze i oznak owulacji a pozniej jak beda 2 kreski to bedzie tylko radosc :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

umieram taki upal :ico_olaboga: jeszcze wieczorem pojechalam z Marcinem wybrac mu troche ciuchow i teraz padam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

01 lip 2009, 23:43

Hej kobitki,,,,
ja tylko na sekundke,bo wykonczona jestem.Dzis upal nieziemski,,zaliczylam aerobik:-)Mielismy isc na basen,ale przelozylismy na jutro o ile pogoda dopisze.No i jutro silka w planach,,instruktorka skontorluje czy odpowiednio cwicze--co kilkanascie razy sprawdzaja. :ico_haha_01:

MArta---
To w sumie uwazacie,,,Ja bralam pigulki i nie jestem przeciwniczka,wszystko dla ludzi.Ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat :ico_haha_01: Przy naturalnej metodzie mozna szybko wpasc,a kto potem bedzie wychowywal dzieci jak nie kazdego na to stac.No ale nie bede sie nad tym rozwodzic.
tobie oczywiscie zycze upragnionych dwoch kreseczek.Zeby ciaza trwala np 3 miesiace a nie az 9,,byloby super :-D Ale dasz rade,,,jestem pewna.
A jakie zabaweczki kupilas??

yoanna--Ja tez nie lubie pomaranczowego kolorku.

slonko--moj ma fazy ze nie chce jesc owockow--za kwasne dla niego.Ale ja nie popuszcze :ico_nienie: Oscarek tez wybrzydzal i do dzis nie jada bo nie

lubi :ico_zly: :ico_zly:

Agusia--Tez bym sie wkurzyla na matke tego dziecka.Nie powinna zle mowic bo dziecko nie zna faktow a pozatym to jest sprawa rodzicow i dziecko nie powinno byc w to mieszane.No ale to swiadczy o tej kobiecie,,zero w glowie.

Dobranoc kobitki,zycze kolorowych snow i do jutra

Acha ,,dla Igusi zalegle zyczonka i stawiam spoznionego :ico_tort: Jak ten czas szybko mknie.Moj maluch za dwa dni konczy 9miechow :ico_olaboga:

papatki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lip 2009, 00:03

sarenka, z tymi dziecmi to wiadomo :-D bo 10 nie mam zamiaru tez miec ale my stosowalismy ja 9 lat i nie bylo wpadki :)

nie ma to jak aerobik w upal 2 razy tyle kalorii :-D :ico_brawa_01:
dobrze ze dzis bylas bo ja nie :ico_haha_01: to pocwiczylas za mnie :-D
jutro daje na silke wieczorem a w piatek moge rano bo kolerzanka z Igoslawa zostanie :ico_sorki:

musze Wam cos napisac co sie dzis dowiedzialam sie od lekarza ale to jutro bo dzis jeszcze za bardzo to przezywam :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość