Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

02 lip 2009, 08:52

Witam sie z rana :))

Ja wczoraj tez bylam na silowni, upal jak nie wiem. Najchetniej bym poszla w krotkich spodenkach, ale jestem za blada na takie :) dzis tez musze skoczyc bo zaraz sie okaze ze nie wykorzystam karnetu bo mi sie czas skonczy :ico_szoking: :ico_szoking: musze isc 3 razy w tygodniu a ostatnio 2 to max! Co mi sie udalo ... no nic ja narazie zmykam bo mala marudzi i jeszcze nie jadlysmy sniadania.

Milego dnia! :)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

02 lip 2009, 09:14

Witam! i stawiam :ico_kawa:

Najlepsze zyczonka dla Igusi!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

U nas tez upaly Werka przez to marudna :ico_olaboga: jest jej za goraca

yoanna, Super fotki mala jest prze cudna

A chcialam siepochwalic ze werka sama juz wstaje i jak stoi w lozeczku to sie przemiszcza a najlepsze a zarazem najgorsze jst to ze puszcza sie i trzyma sie jedna reka albo wcale sie nie trzyma prze pare sekund stoi bez trzymanki po czym leci no i to jest problem :ico_olaboga:
Dziewczynki milego dnia wam zycze :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 lip 2009, 09:37

Witam

u nas upaly nie z tej ziemii, nie ma czym dychac, w domu to samo, cala sie lepie :ico_olaboga: dzis troche wiaterku jest, bo tak to nie bylo.

Erik chodzi przy scianie, przy meblach przy stole, jak go sie za raczki trzyma to tez ladnie chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: noi juz nie pelza tylko raczkuje normalnie :-D :-D

mmarta, duzo zdrowka dla Igusi za 9 miesiecy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Werka przez to marudna :ico_olaboga: jest jej za goraca
Erykowi tak samo, jest caly mokry mimo, ze jest tylkow bodach w domku, a juz o wlosach nie spomne, chce je sciac, ale moj P nie pozwala :ico_olaboga:
A chcialam siepochwalic ze werka sama juz wstaje i jak stoi w lozeczku to sie przemiszcza a najlepsze a zarazem najgorsze jst to ze puszcza sie i trzyma sie jedna reka albo wcale sie nie trzyma prze pare sekund stoi bez trzymanki
to brawa dla Weronisi za nowe postepy

Erik tez tak robi, a potem jest bach i placz, bo w lozeczku jest niestabilnie, na podlocze to co innego
Dziewczynki milego dnia wam zycze :ico_haha_02:
i wzajemnie :-)

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 lip 2009, 09:37

witam i ja z rańca!!!
Nicolasek juz po śniadanku ja piję kawusię a dziewczyny się bawią,zaraz sie szykujemy na obiecany basen,dobrze ze pogoda jeszcze dzis dopisuje,bo roznie z nią bywa!!!

Marta co ci ten lekarz nagadał,jak przeczytalam to sie troche wystraszylam,pisz nam to szybko

[ Dodano: 2009-07-02, 09:42 ]
a no właśnie mój już też stabilnie łapie się wszystkiego i wszystkich i wstaje do góry i stoi pieknie,do tego umie się delikatnie puścić i usiąść :ico_brawa_01: super !!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaka to radość na te postępki,malutkie a jak wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pati mój też mokry od rana,a włoski to robią się kędziory , :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: słodkie!!!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 lip 2009, 09:43

Wodzialam, ze poruszylsycie temat dzieci- otoz ja nie planuje jak na razie kolejnej dzidzi, moze gdzies za 5 lat, albo i w ogle.

A co do zabezpieczania sie, ja biore tabletki.
A naturalne planowanie rodziny jest nie dla mnie

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 lip 2009, 09:44

chcialam siepochwalic ze werka sama juz wstaje i jak stoi w lozeczku to sie przemiszcza a najlepsze a zarazem najgorsze jst to ze puszcza sie i trzyma sie jedna reka albo wcale sie nie trzyma prze pare sekund stoi bez trzymanki po czym leci no i to jest problem
brawa dla Werci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zdolniacha mała!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-07-02, 09:46 ]
naturalne planowanie rodziny jest nie dla mnie
to tak jak dla mnie! znaczy ja poprostu w to nie wierze,ciągle bym tylko myślała czy nie ejstem oby w ciąży,nie powiem że nie chce już dzidzi! bo na pewno jeszcze bym chciała mieć,poprostu uwielbiam dzieci!!! i nie wyobrażam sobie że mogłabym juz ich nie mieć! :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 lip 2009, 09:47

Pati mój też mokry od rana,a włoski to robią się kędziory , :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: słodkie!!!
no to witaj w klubie.
Eryk ma cale wloski w loczkach :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-07-02, 09:50 ]
uwielbiam dzieci!!! i nie wyobrażam sobie że mogłabym juz ich nie mieć! :-D
ja tez.
kocham Erika, jest dla mnie jawazniejszy w zyciu, nie wyobrazam sobie, zebym go nie miala, ale on jest bardzo absorbujacym dzieckiem, potrzebuje duzo uwagi, a teraz to w ogole maruda, zabki ida, nie chce juz tak grzecznie siedziec, wszedzie go pelno,wszystko musi wyciagnac, otworzyc, zobaczyc, a mi brak juz cierpliowosci.
A boje sie tez tego, ze drugiego dziecka nie bede tak kochala jak Erika, moze to glupie, Eryk jest dla mnie wszystkim, jest moim wymazonym, upragnionym i dlugo wyczekiwanym synkiem

[ Dodano: 2009-07-02, 10:15 ]
http://www.bobasy.pl/pati24/film/19880/
http://www.bobasy.pl/pati24/film/19881/
http://www.bobasy.pl/pati24/film/19882/

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lip 2009, 10:20

witam rano :)
Danawielkie brawa dla Werci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pati85, brawa dla Erisa za raczkowanie i wstawanie :ico_brawa_01:

Agusia1982, o lekarzu napisze wieczoram bo teraz Iga mi non stop do kompa podchodzi i nie moge za duzo napisac :ico_zly:

myjuz po sniadaniu i zakupach :)
Iga szaleje
z umiejetnosci to przemiescza sie np.stojac przy stole zrobi krok ( trzymajac sie ciagle stolu) i przechodzi do krzesla :ico_haha_02:
no i wszystko papuguje :ico_brawa_01: kaszel,kichanie,nawet slowa probuje :ico_haha_01:
milego dnia

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 lip 2009, 10:49

z umiejetnosci to przemiescza sie np.stojac przy stole zrobi krok ( trzymajac sie ciagle stolu) i przechodzi do krzesla :ico_haha_02:
no i wszystko papuguje :ico_brawa_01: kaszel,kichanie,nawet slowa probuje :ico_haha_01:
no to wielkie brawa dla Iguni za nowe umiejetnosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pati85, brawa dla Erisa za raczkowanie i wstawanie :ico_brawa_01:
dziekujemy

[ Dodano: 2009-07-02, 10:55 ]
:wiec my juz z Marcinem postanowilismy ze jak igula skonczy rok to po malu zaczniemy dzialac :-D
ale z nasza czestotliwoscia to pewnie dziecko za 2 lata bedzie :ico_haha_01: no i okresu jeszcze nie mam :ico_olaboga:
no kurcze, ale wiesci, musialam to przeoczyc, szybko sie zdecydowaliscie na druga dzidzie.
Kochana a co do okresu to mi polozna powiedziala, ze mimo iz sie karmi a okresu sie nie ma to i tak sie jajeczkuje i mozna zajsc w ciaze, ze wiele kobiet tak zaszlo w ciaze

Ja wczesniej tez wlasnei chcialam jak Erik skonczy roczek starac sie o druga dzidzie tym bardziej, ze mielismy problemy. Nie chcialabym, ze Erik byl jedynakiem.
Moj P. mowi, ze nie teraz, a ja w sumie wolalabym teraz poki siedzi sie w pieluchach.
Ale boje sie, mam obawy i nie wiem czy zdecyduje sie na drugie dziecko

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

02 lip 2009, 14:27

witajcie!!!! brawa dla wszystkich Bejbików za nowe umiejętnosci!!!!! :ico_brawa_01:

ja dziś zmasakrowana, bo Al zdecydował że o 4 jest dzień :ico_zly: nie wiem co mu odbiło....ledwo patrzę na oczy :ico_olaboga:
widzę że prawie wszystkie Bejbiki już stoją....Alu podnosi się, ale tylko na kolana....i tak stoi całkiem długo :ico_szoking: nie wiem czy to dobrze, ale dzieciowi nie przetłumaczysz....no i uczy się wspinania-na taki 30 cm "parapet" prowadzący na balkon i niskie półki-np w biurku komputerowym. Strasznie muszę na niego uważać, bo schodzenie=spadanie na głowę :ico_olaboga:
z nowych umiejętności-raczkuje juz bardzo sprawnie, jak sobie obierze cel to zasuwa jak mały samochodzik :ico_brawa_01: no i reaguje jak wołam do niego "chodź!".
"Dzieli się" jedzeniem i zabawkami :-D reaguje na "daj" i powoli łapie słowo "nie", ale jak wiadomo nie bedzie go respektował przez 18 lat :-D generalnie to śmieje sie jak wariat jak tylko powiem "nie" i kręcę głową :ico_oczko:
Codziennie uczę go słowa "mama"-kładę jego łapki na mojej twarzy i powtarzam po kilka razy. Alu próbuje też wyłączać swiatło wieczorem jak idzie spać, bo zawsze robiliśmy jego rączką "pstryk" i teraz już próbuje sam :-D powoli łapie "pa-pa", bo podnosi raczkę :-)

wklejam Wam świetną historię opisana przez dziewczynę na forum chustowym, uśmiałam sie do łez :-D

Mąż pyta Antka (wskazując na siebie palcem):
- Kto to?
Antek odpowiada:
- Ta-ta.
- A to kto? - pyta dalej mąż, tym razem wskazując palcem na mnie.
Antek z pełną powagą odpowiada:
- Cyc.
Mąż pyta raz jeszcze. Tym razem celuje mi palcem między oczy, żeby ułatwić Antkowi prawidłową odpowiedź.
- Antek, kto to?
- Cyc - odpowiada moje dziecię.


[ Dodano: 2009-07-02, 14:52 ]
mmarta, co do prezentu na roczek, ja jestem zwolenniczką minimalnej ilosci zabawek. jeśli sama kupuję, to długo sie zastanawiam, ale i tak wiekszość zabawek Al ma w prezencie od kogoś. Synkowi koleżanki kupiłam na roczek drewniane klocki w early learning center. fajnym pomysłem sa też takie duże klocki Duplo-wielki odpowiednik Lego. Albo np cos takiego
http://www.argos.ie/static/Product/part ... 159477.htm

czekam niecierpliwie na wieści od Ciebie....

jeśli chodzi o karmienie i owulację...ja pierwszy @ dostałam równo 7 miesięcy po porodze, drugi-40 dni później. Gin powiedział mi że dopóki karmię, długość cykli może być różna...i że-co mnie nieco zdziwiło-według niego, sądząc po wygladzie jajników,nie miałam jeszcze owulacji :ico_szoking: zawsze myślałam,że najpierw jest owu po porodzie, dopiero później @ :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-07-02, 14:56 ]
Pati85, swietne filmiki!!!! :ico_brawa_01: Al bardzo podobnie gada, pewnie by sie dogadali :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości