Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 lip 2009, 21:00

Pati super filmiki!!!! a twój Eriś jest Boski,superowy facecik,słodziak jeden jak dziewczynka!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lip 2009, 22:24

witam :-D

Pati super filmiki :ico_brawa_01: a nozki Eris ma zabojcze :-D :ico_brawa_01:

kurde no wiec wam pisze o tym,,lekarzu,,
wiec Iga przezywa ciagle traume porodowa :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ze niby ja ciegle o tym mysle co sie wtedy dzialo :ico_noniewiem: i ze bylo tyle negatywnych emocji ze do teraz Iga nie moze sobie z tym poradzic :ico_noniewiem:
-w sesie ze ja tez :ico_noniewiem:

wiecie troche w tym prawdy bo ja dopiero wczoraj jak o tym mi powiedziala to porozmawialam z Marcinem o tym jak sie strasznie czulam jak tam sama z nia lezalam a on pojechal do domu nocke odsypiec a ja wylam 12 godzin non stop :ico_noniewiem:
bo ja taka debilka jestem on mi sie 10 razy pytal czy zostac a ja nie nie ale jak tyklo wyszedl do wylam :ico_olaboga:
wogole porod...ta akcja ze Iga utknela i puls jej spada i szybko musialam zgode na cesarke podpisywac...potem slyszalam kleszcze to juz wogole serce w gardle mialam...caly czass tylko myslalam ze to przeze mnie bo wzielam znieczulenie :ico_noniewiem:
ciezko tak o tym zapomniec...
nie mialam ani chwili takiej ze nie chcialam Igi czy coa jak typowa depracha tylko to bardziej byl strach a pozniej nagle przestalam plakac i wszystkie uczucia co mialam z tym zwiazane staralam sie zapomniec i byc twarda no bo noworodek na glowie dom,sprzatanie,zakupy...
a teraz sie dowiedzialam ze to bardzo a ige wplynelo....i wplywa na mnie caly czas... :ico_noniewiem:
niby nie chodzi zebym o tym zapomniala tylko uwolnila te emocje :ico_noniewiem:


no to tyle nie wiem przez to wszystko tylko wiecej mysle :ico_olaboga:



a tak to juz prawie mamy kolejnego zabka :-D pewnie rano juz bedzie z nami po tej srtonie dzaselek :ico_brawa_01:

chyba musze zaczac pakowanie :ico_sorki: bo tydzien mi zostal :ico_olaboga: i sie z Wami na ponad miesiac razstane :ico_placzek:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

02 lip 2009, 22:24

witam
co do prezentu na roczek to ja chiałabym dla antka zabawki z drewna
http://www.allegro.pl/item669274208_bar ... ml#gallery
http://www.allegro.pl/item666975385_dre ... ml#gallery
http://www.allegro.pl/item673015620_mar ... ml#gallery
http://www.allegro.pl/item666116041_eic ... ml#gallery
http://www.allegro.pl/item652871782_kid ... ml#gallery
http://www.allegro.pl/item666972601_woz ... ml#gallery
Jakoś drewniane zabawki wydają mi sie solidne i bezpieczne , a zresztą wszystkie zabawki sa fajne tylko wtedy kedy rodzic siedzi na ziemi i bawi sie razem z dzieckiem
Co do tematu drugiego dziecka to mój J bardzo chce mieć drugie a ja narazie nawet o tym nie mysle pewnie chce ale narazie mam Antka który domaga się uwagi i chce być w centrum :ico_olaboga: i pewnie było by mu cięzko pogodzić się ze z faktem ze mama trzeba sie dzielic z jakimś płaczącym maluchem .
Pati Eryk jest niesamowity te jego włosy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lip 2009, 22:40

slonko2008, sliczne te klocki :ico_brawa_01: ja uwielbiam drewniane zabawki :ico_brawa_01:
oststnio kupilam igolince drwniane cymbalki :-D ale narazie interesuje na tylko mlotek bo cumbalkow :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

02 lip 2009, 22:43

Hej laski,,,
dzionek upalny,,bylismy na basenie,spieklismy sie na maksa,,a ja teraz cierpie,do tego glowa boli brrrrrrrr.
Pozatym dzis OScarek mi sie zgubil w wielkim centrum handlowym,przezywalam traume,,nie do opisania.NAjchetnie siedzialabym i ryczala.Cos okropnego :ico_placzek: :ico_placzek:

Marta--ZAwsze tak jest ze jak jest ciezki porod albo tez za szybki to dziecko to przezywa bardzo dlugo,stad tez nocki sa ciezkie,albo dziecko choruje.Dlatgeo lekarze zawsze pytaja jaki byl porod.Ja mialam tak z OScarkiem,ale juz nie mysle o tym i pewnei OScarek tez nie,bo dobrze sypia.A osteopatke mamy za soba,dla mnie to czary :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Slonko---Ja tez jestem za drewnianymi zabawkami.JEst duzo wybor.Aj polecam ta druga ktora wstawials,,z ta zjezdzalnia czy co tam.Moj OScarek zawsze tym sie lubi bawic....
FAjne sa tez puzzle drewniane,np rpzne wzory,,ksztalty,czy nawet zwierzaki,,,,,polecam.

PAti---Erys jest nie do pobicia.Super chlopak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moi chlopcy spia a ja sie mecze z bolem glowy,skora mnie piecze

Wiec mowie dobranoc,do jutra babeczki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lip 2009, 23:08

sarenka, to Ty chodzilas z Oskarkiem do osteopaty ? Ile razy zanim zaczelo cos pomagac????
Boze ja Ci sie nie dziwie ze chcialas usiasc i ryczec w tym centyum :ico_olaboga: dobrze ze sie znalazl i miejmy nadzieje ze wiecej nie zgubi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

02 lip 2009, 23:23

marta--Ja bylam bezradna bo Oscarek bardzo zle sypial,jak to mozna nazwac snem.On wybudzal sie kilka razy w nocy,musialam go nosic bo rozbudzal sie,plakal,jeczal :ico_noniewiem: I meczylam mojego lekarza ze napewno cos nie jest tak,,wiec on stwierdzil ze dziecko pewnie przerabia teraz swoj ciezki porod,bo on 3godziny byl w kanale rodnym,ale glowka byla nie tak jak powinna i nie chciala wychodzic nizej:-//Dlatego skierowal nas do osteopatki,ale zaznyczyl ze robi to dla mojego spokoju,bo on w to nie wierzy.Powiem ci szczerze ze to nic nie pomoglo.Borykalam sie z tym dlugo,bo az do 14 miesiaca ,,nocki koszmarne.M niewyspany chodzil do pracy,ja tez wykonczona.Choc jak wyjechalam z nim nad polskie morze,zmienil klimat to troszke sie polepszylo,,ale nie calkiem.Wtedy tez zaczal lepiej jesc.A wam pomaga ta osteopatka?? :ico_noniewiem:

Przezycie dzisiejszego dnia wykonczylo mnie calkowicie.Czuje sie wypluta,a do tego Eryczek niespokojnie spi,,chyba mu sie to udzielilo :ico_placzek: :ico_placzek:

Ide do lozkaaaaa,,jeszcze dokarmilam do fulla :-)

PA

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lip 2009, 23:30

sarenka, no to mialysmy podobny porod bo Iga tez nie mogla sie urodzic i w kanele utkla przez to ze byla plecy do plecow :ico_placzek:
powiem ci ze mi pomogla ta osteopatka bo pzrzciez mi iga sie budzila juz co 30 minut w nocy to byl szok :ico_szoking: pozniej co godzinke :ico_olaboga: a teraz spi do 12 niekiedy budzi sie tylko 3 razy :ico_sorki: ...no ale nie powinna wogole :ico_noniewiem: i ta osteopatka wlasnie ostatnio stwierdzila ze z jej koscmi glowy juz ok tylko teraz z a trauma poporodowa trzeba sobie poradzic :ico_noniewiem:
jeszcze dokarmilam do fulla
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: jak nakarmiony na fulla to bedzie dobrze spal :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

02 lip 2009, 23:38

U nas nie ma reguly,,nawet jak dotankujemy do fulla to sie wybudza,,tylko ze potrafi sam usnac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No to duze postepy z pobudkami,,ale powiem ci ze duzo dzieci sie budzi w nocy,np na picie,jedzenie i to nei ma zwiazku z traumami czy kregami itd.Wiec sie nei zadreczaj,,NApewno kiedys to minie,wyrosnie z tego.Oscarek juz wyrosl,zapomnial,,wlasnie spi w swoim pokoiku,czasem zagladam nad ranem czy wsio ok,bo budzi sie o 9.30.TAki ma dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobranoc MArta,,,,,

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lip 2009, 23:45

sarenka, mama nadzieje ze tak jak Oskarek z tego wyrosl tak i Igusia wyrosnie :ico_sorki:
dobranoc :ico_haha_02:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości