margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

03 lip 2009, 13:18

ja sie jeszcze wstrzymam, mam czas ..
wstrzymaj sie 3 dni po 37tc mozna juz rodzic hihi

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 lip 2009, 14:15

Kasiu Ale masz duża dziewczynkę! Fajnie:) Moja Martusia to wagę 5 kg miała jak skończyła 3 miesiące :ico_szoking: a wzrost 61 cm to miała na pół roczku :ico_haha_01: Teraz moja dziewczyna ma 71 cm hehehehe.. Świetna sprawa, dziewczynka na medal!

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

03 lip 2009, 15:21

Czesc dziewczyny :-) KATKA WIELKIE GRATULACJE :ico_brawa_01: :-D.Ja jestem zakrecona,ciut nie wyspana ale tak szczesliwa chyba jeszcze w zyciu dziewczyna nie byłam i kocham ta moaj WIKI ogromnie.Piersi juz mam pogryzione ale trudno sie mowi ,najwazniejsze ze przy tych moich lekach moge karmic,Dobra zmykam bo pała płacze bo chce jesc a tu wklejam zdjecie małej jak mi sie uda :-) .

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 lip 2009, 15:25

Hello, witam spowrotem Wielkie dzięki za gratulacje i życzonka

my juz w domku, wszytsko było wporzadeczku wiec udało nam sie wyjsc wczoraj przed 20

Moze od ppoczatku jak wam dostałam gdzie po 11 skurcze wiec na spokojie sie spakowałam, wziełam prysznic i chodziłam w kółko, wszytscu mnie juz wyganiali do szpitala ale ja sie uparłam i pojechalismy dopiero przed 17 jak mi sie skurcze zrobiły co 4 minuty, tam mnie zbadali i okazło sie ze rozwarcie juz na dobre 6 cm wiec wpuscili Tomka i siedzielismy sobie razem w pokoiku, oczywiscie ja ciagle dreptałąm tylko na skurczach musiałam usiasc bo jzu sie nasiliły, zachwile mnie połozna zbadał i było juz na 8 cm i zaczeły sie mocniejsze skurcze, akurat trafiłam na zmiane dyzuru i jak jzu przyszła nowa połzona zbadał mnie i stweirdziła ze mozemy juz rodzic, bo ładne rozwarcie, i w sumie na 4 skuczu partym mała juz była z nami udało sie szybciutko i wogóle mnie nie nacinali załozyli mi tylko dwa kosmetyczne szwy wiec tyłek mnie praktycznie nie boli, przynajmniej w porowónaniu z pirwszym porodem.
W sumie w szpitalu bylismy tylko 2,5 godzinki i juz mała była z nami maz dzielnie wytrwał przy mnie przy całym pordzie i jeszcze póżniej sobie razem z mała godzinke spedzilismy
Jak juz wiecie mała ma 3400 i jest na 54 długa, czyli o całe 400 g ciezsza od
pawła a wydaje mi sie ze to taka okruszynka ale charakterek ma
przeciwinstwo Pawła najchetniej by cały dzien przy cycu spedziła, ale ciesze sie bo przynajmniej ładnie ciagnie, wpierwszym dniu mi troche cycki pogryzła, ale smaruje kremikiem i juz duzo lepiej, chociaz jak jeszcze żle chwyci to po scianach chodze

Wiec tak na koniec to polecam nie spieszyc sie do spzitala, bo nie ma nic gorszego jak poród ze wspomagaczami, najlepiej niech sie wsyztsko samo rozwinie wtedy szybciej i mniej bolesnie i polecam zostac jak najdłuzej w domku i chodzic jak najwiecej i życze wam wszytskich taki szybciutki porodów :-D

A jeszcze jedno mi też lekarz na usg mówił ze mała bedzie miała minimum 3500 a jak dotrwam do terminu to moze byc nawet 4 kg, a mała urodziła sie 3400 wiec nie martwcie sie tak bardzo tymi wynikami z usg bo one nie zawsze sie potwierdzaja :-) trzymam kciukasy i czekamy na chłopaków :-D

[ Dodano: 2009-07-03, 15:29 ]
to moje osattnie zdjecie z wielkim brzuchalkiem :-D
Obrazek

tu zaraz po porodzie
Obrazek
Obrazek


a tu juz w domku, braciszek oczywsice chciał byc dobry i cały czas by bujał mała :-D
Obrazek

a to przed chwila zrobiłam tylko swiatło tu troche kijowe
Obrazek

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

03 lip 2009, 15:47

ULA_TOMEK, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kochana jak Ci pięknie poszło normalnie extresowo
tylko pozazdrościć i zyczyc sobie takiego porodu
zastosuje Toje rady bede na koniec jechac....mam nadzieje ze bede dobrze to liczyc :)
ale naprawde porod wzorowy :ico_sorki: :ico_sorki: Sliczna córcia i braciszek będzie się pięknie opiekował :)


Zuza_00, dawaj zdjeciaaaaa i opisz jak u ciebie byłooooo :ico_brawa_01:





teraz mozecie się już tu witać

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... f9#4961113

:)

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

03 lip 2009, 15:49

Ula gratuluje. :-) Ja zmykam bo czasu brak,zdjecie WIKI na fotosiku. :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

03 lip 2009, 16:14

ULA_TOMEK, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super poród, ja też chce taki :-D :-D :-D :-D :-D :-D

a mała sliczniutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niech zdrowo rośnie :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

03 lip 2009, 17:16

Zuza_00, ULA_TOMEK, śliczniutkie macie córeczki :ico_brawa_01:
ja po wizycie u gin i w sumie nic ciekawego sie nie dowiedziałam :/ troszke smutno mi sie zrobiło jak wyszłam z gabinetu :/ jutro po 15 usg i ktg mozę wtedy coś się dowiem wiecej
zwolnienie dostalam do 23.07 ale mam cicha nadzieje ze do tego czasu urodze :ico_sorki: jakos mi tak smutno strasznie :-(

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

03 lip 2009, 21:43

hej dziewczyny
Zuza GRATULACJE!! nie wiedziałam że urodziłąś :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciesze się że możesz karmić piersią,dla małej nie ma nic lepszego :-D a zdjęcia Wiki nie widzę :ico_noniewiem:
Ula ale szybki poród rzeczywiście!ja miałam taki pierwszy i mam nadzieję że tym razem też szybko pójdzie
Zosieńka przesłodka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u mnie wczoraj się cos rozkręcało,ale ucichło,fajnie by było we wtorek urodzić bo mój tata ma urodziny :-D

[ Dodano: 2009-07-03, 21:43 ]
de facto chyba teraz na mnie kolej przszyła,po Kajuni....

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

03 lip 2009, 21:52

Lalka, w podpisie Zuzy jest link i tam jest fotka malutkiej :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość