Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 lip 2009, 08:58

Witam! i stawiam :ico_kawa:

wiecie co bo to tak jest m y zapominamy z te nasze dzieciazki to wszystko wyczowaja ja jak plakalam :ico_placzek: przy Weruni to ona dotykala raczka moich mokrych oczu a przy tym byla bardzo przjeta :ico_olaboga: a po tem w nocy plakala strasznie przez sen a ja g lupi nie wiedzialam co jej sie moze takiego zlego snic a ten placz to nie tak normalny tylko taki w snie A ci nasi M nie mysla w ogole sami wszystko trzeba mowic i chociaz i tak nieraz do niech nie dociera A te nasze maluchy na dlugo zapamietuja cos cozle im sie kojazy :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-07-03, 09:18 ]
Obrazek a tu Wercia zadzi przy stole :ico_oczko: Nasz :ico_oczko: a kochana lobuziara

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

03 lip 2009, 10:00

witajcie!
mmarta, smutne to co napisałaś.....my też trochę na wariata rodziliśmy....nie dość że meczyłam się od poniedziałku (a urodziłam w środę), po odejsciu wód płodowych odesłali mnie do domu :ico_szoking: i myslałam że umrę ze strachu o dziecko....a w szpitalu cały poród trwał 1h40min i też skończył sie asystą-mieliśmy próżnociąg, bo Alusiowi gwałtownie spadło ciśnienie i nawet mnie nie pytali o zdanie, tylko zaraz trachnęli i ciąneli :ico_olaboga: a potem te koszmarne dwa miesiące kompletnego nie trzymania moczu-efekt uboczny uszkodzenia mięśni próznociagiem i samotność.... :ico_olaboga: bo mój "kochany mężulek" stwierdził że ma urlop i musi tez odpocząć. I wcale mi nie pomagał, tylko siedział przy komputerze....
Nie jest łatwo być kobietą....teraz sie dziwie że mi serce nie pękło.....

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 lip 2009, 16:50

Witam dziwuszki ja tyko na chwilke.

U nas wszystko po staremu, ale mamy zepsuty komputer i nie mam zbytnio gdzie siedziec na necie, teraz jestem na kompie u tesciow, na chwilke.
Nie wiem co sie stało, ale stary łup sie wali.

Pozdrawiam i sciakam, odezwe sie jak bede miała wiecej czasu :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

03 lip 2009, 16:57

witam
u nas ida 2 na dole już je widać mały daje popalic i ciągle mnie gryzie :ico_zly:teraz zasnoł a potem idziemy do lasu na jagody pogoda u nas super
Dana fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 lip 2009, 18:47

Dzien dobry dziewczyny :) ja sie rozpisze wieczorkiem jak znajde chwile. A poki co ide sprzatac bo tesciowie wpadna przywiezc owoce i jedzenie dla Niny.

Milego wieczoru! :)

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

03 lip 2009, 20:28

HELLOO KOBITKI;
raNO LALO JAK Z CEBRA A POPOLUDNIU WIELKIE SLONCE.-9DZIWNA TA POGODA:sPACER ZALICZONY;
Marta napisz mi prosze ile daliscie za hotel z spa???U nas sie plany pozmienialy i tez chcemy wybyc na tygodniowy pobyt nad nasze morze,ale czy cos znajde???Wogole to co byscie proponowaly,,mysle o miejscowosciach??

Moze ma ktoras z was jakies namiary???pozdrawiam

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

03 lip 2009, 21:06

hej nie było mnie tu trochę ale byliśmy u mamy i niemniałam zbytnio dostępu do netu
kobietki jeśli mogę prosić o głosiki a najbardziej zależy mi na pierwsze zdjęcie z linku w podpisie
A ja muszę się wybrać do gina mniałam iść już dawno na kontrolę a tak zwlekałam aż teraz mnie brzuch często pobolewa więc chyba trzeba sprawdzić czy nie urosło to.
A zapomniałam u Oskara chyba pójdzie niebawem dolna czwórka a niewiem czemu nie trójka widać ją pod dziąsłem i tam jeździ wszystkim

[ Dodano: 2009-07-03, 21:08 ]
Wogole to co byscie proponowaly,,mysle o miejscowosciach??
Ustka jest cudowna Łeba piękna ale namiarów nie mam niestety są już nieaktualne a byłam tam 3 lata temu było cudownie

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 lip 2009, 21:53

witam wieczorowa pora :ico_haha_02:
Gusiak spi :ico_sorki:
Dana sliczne fotki :-D Wercia taka slodasowata ze szok :ico_brawa_01:

zirca, dokladnie mialam tak jak ty po porodzie marcin mi raz odkurzaczem chate zrobil a poza tym nic :ico_nienie:
zreszta co tu bede mowic ostatni przeciez jakies 2 tyg temu pisalam bylam pierwszy raz sama w miescie i marcin pierwszy raz zostal z Iga :ico_szoking: naszczescie zrobila mu mega kupe :one: bo to bylo jego piewsze przewijanie :ico_noniewiem:

:ico_smiechbig: dobry tekast przed zdjeciem :ico_brawa_01:

wiola85, mam nadzieje ze komp zaskoczy :ico_sorki: i bedziesz do nas wpadac :ico_sorki:

slonko2008, u nas juz widac dolna 2 z jednej strony :ico_sorki: oby szybko poszlo bo Igolina wali po 3 kupska dziennie i nie chce nic jesca jak dopada cyca to jak wsciekly bulterier :ico_haha_01:

yoanna, no to czekam co tam wieczorkiem naskrobiesz :-D :ico_sorki:

myszka 81, ja tez teraz ide do gina :ico_noniewiem: mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :ico_sorki:
Ile zabkow ma Oskarek????-glosik oddany :ico_brawa_01:

sarenka, nad mozrem to chyba wszedzie jest fajnie :-D mi najmniej podoba sie Hel :ico_noniewiem: zupelnie nie moje klimaty jakos ...
juz wczersniej bylam w Darkowku tam gdzie jedziemy w Grzybowie bylo tez fajnie bardzo ladne plaze,Niechorze sliczna miejscowosc,no i Mielno :-D :-D :-D gdzie za dawnych lat po 3 razy sie latem jesdzilo :-D ale to bedziej na balety nie na rodzinne wakacje :ico_noniewiem:
My placimy 2380,oo za nasza 3 (dzieci to chyba za darmo) w tym jest sniadanie,obiado kolacja i po 3 zabiegi spa :ico_sorki:
dodatkowo trzeba zaplacic za parking(jak to w Posce bywa :/)
http://www.hotelplaza-morze.pl/ to stronka jakbys chciala zobaczyc :-)

[ Dodano: 2009-07-04, 09:20 ]
witam ale cisza od wieczora :ico_noniewiem:
my wlasnie sniadanko jemy :)
znaczy sie ja z Marcinem a Iga nam wyjada :ico_oczko:

milego dnia Wam zycze :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 lip 2009, 09:27

Dzien dobry :)

Kurde ja nie mialam sily wczoraj napisac bo mnie moj M tak zdenerwowal :ico_zly: :ico_zly: bo siedze i czekam na niego jest godzina 21, o 20.30 wyszli jego rodzice i on wraca je szybko kanapke i mowi ze idzie do kolegi na piwo (tego z ktorym jak pije to wiecie jak to sie skonczy). Mowie ze chyba jest nienormalny, ze jest piatek wieczor i czy ja mam siedziec znowu sama i wpatrywac sie w tiwi w ktorym nic nie leci? No wiec on mowi zebym jechala z nim - no to ja wkurwiona ubralam sie i mowie no to ubieraj Nine (ona biedna w pizamce, spi juz smacznie a zasnela chwile wczesniej bo tesciowie byli) ja mam lzy w oczach bo przeciez nie pozwolilabym mu na to zeby o 21.30 zabieral dziecko do kumpla na piwo!! No ale robil to opieszale, myslac ze powiem nie to idz sam a ja bylam uparta :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: no ale w koncu jak chcial jej sciagnac koszulke co moglo spowodowac to ze mala sie obudzi to zdenerwowany zadzwonil do kumpla i powiedzial zeby wpadl do nas!! I tak trudno bylo?

Brb

[ Dodano: 2009-07-04, 10:29 ]
Och wlasnie tesciowa dzwonila na moj tel :/ w ogole bylo naprawde fajnie jak wpadl ten kolega, pogfadalismy i posmialismy sie (Nina spokojnie spala w swoim lozeczku i nikt jej nie przeszkadzal) posiedzielismy do 1 i wypilismy piwka :) no ale czemu ten nonono nie pomyslal o tym wczesniej? Mowil ze dostal zaproszenie i powiedzial ze skorzysta :ico_zly: :ico_zly:

Poza tym wczoraj z tesciowa szukalysmy sukienki dla Niny na wesele - ale chyba mamy odmienny gust :)

[ Dodano: 2009-07-04, 10:35 ]
W ogole to nie mam nawet teraz jak pisac, bo moj M gra tu z Nina w pilke i tesciowie niedlugo wpadna, wiec ide sprzatnac :)

Ale jeszcze Wam tylko opowiem jak mi sie auto zaczelo palic na srodku skrzyzowania na glownym rondzie wlasciwie w Krakowie:

Odwozilam mame do cioci (jej autem) no i jade i nagle czuje smrod - mysle ze klimatyzacji nie przeczyscila, staje przed swiatlami na rondzie a tu nagle zaczynaja mi sie kleby dymu ulatniac z pod maski :ico_olaboga: :ico_olaboga: no wiec ja nie czekajac ani chwili wlaczam awaryjne, odpinam Nine szybko z fotelika i krzycze do mamy zeby ja brala i uciekala!!! No naprawde myslalam ze wybuchne. Boshh to byla taka walka z czasem ;( bo musialam odpiac ja z pasow, odpiac z fotelika a pozniej wyciagnac a mama ma 2 drzwiowe auto ;( (w sensie 3 ;) no i otworzylam maske na srodku skrzyzowania, patrze co tam sie dzieje i okazalo sie ze to z ukladu chlodniczego. Wiec wsiadlam do dymiacego sie auta (wyobrazajac sobie ze zaraz wybuchne ;( naprawde adrenalina mi tak skoczyla) no i zjechalam na pobocze. Myslalysmy ze po prostu plyn chlodniczy nam sie skonczyl i zaczelo sie wszystko gotowac pod wplywem goraca ale jak dojechalam do mechanika to okazalo sie, ze siadl nam termostat i blokowal przeplyw plynow i powietrza uff

Poza tym rodzice wczoraj pojechali do Chorwacji, a mloda do Wloch (odwozilam Olke czyt. moja siostre na oboz) no i to byl kolejny stres bo ona byla sama a wszystkie dzieci byly po 2, 3 osoby i sie znaly - ale bylo tylko 10 z Krakowa i w Katowicach czekaly na nich 2 autobusy - na szczescie napisala ze poznala zajebista laska i jest ok :P wiec kolejny stres odeszedl.. no i najgorsze jest to ze przez te wydarzenia i niezapowiedziana wizyte tesciow zapomnialam o mojej przyjaciolce, ktora miala przyjechac dzis do krk i mialysmy isc na impreze i sie upic do nieprzytomnosci :P no i wylecialo mi i nie dalam jej znac wczesniej :ico_placzek: :ico_placzek: nie wiem co teraz ale pewnie jest niezle zla :/ pisalam do niej wczoraj i zadzwonie chyba za godzinke jak wstanie ;(

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 lip 2009, 09:59

yoanna, ale masz przygody Kobitko.... :ico_szoking:
nie wiem czy już pisałam-fajowe foty Niny ostatnio wkleiłaś :ico_brawa_01: no i nawet się ujawniłaś na jednej-niezły lachon z Ciebie!!!! :ico_brawa_01:
mmarta81, tekst wypatrzyłam w sklepie z koszulkami dla :ico_ciezarowka: i Mamusiek :-D

witam się z :ico_kawa: smutno mi, bo kumpel dał mi cynk, że jego zona-moja dobra koleżanka miała cc i nadal krwawi....że jej do niego nie wpuszczają, tyllko córeczkę mu przynieśli :ico_placzek: Boże....siedze i sie modlę.....to pewnie wstrząs.....jesli krwotok nie ustapi, bedą jej ratowac zycie przez usunięcie macicy..... :ico_olaboga:
jaka ja jestem wdzięczna Bogu że u nas mimo wszystko było dobrze.....że ja zyję, jestem sprawna, że Al jest zdrowym bejbikiem....często zapominamy że to nie jest takie oczywiste......


jeszcze tylko wam napiszę, że Al od wczoraj ma fazę na gadanie....bez przerwy powtarza słowo "kajak"!!!!! :ico_szoking: :-D :-D :-D albo "jak" :-D smiejemy sie do upadłego z tego śmieszka :-D

[ Dodano: 2009-07-04, 10:51 ]
wklejam link :-D ogladajcie do końca bo pod koniec się rozkręci :-D

http://www.bobasy.pl/zirca/film/19896/

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość