Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

04 lip 2009, 04:44

hej hej

a ja dzis prawie nie spalam bo spac nie moge teraz M worocic i razem nie spimy ale ide polezec

[ Dodano: 2009-07-04, 06:46 ]
wstawac spioszki :-D :-D pogoda taka sliczna a wy sie wylegujecie :ico_nienie: :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

04 lip 2009, 07:20

witam :-)
ja jestem niewyspana, synek się kręcił w nocy, w końcu o 4 dałam mleka, a od 6 się znów kręcił
u nas gorąco, że wytrzymać nie idzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

04 lip 2009, 07:46

hej hej
witam i ja. wlasnie sobie parowki gotuje na sniadanie :-)
my nocka OK. maly o 20 juz spal i obudzil sie o 6.10 na butle. wypil i poloylam go do lozeczka i najpierw chyba przez pol h ie rozgladal ale w koncu usnal. :-)
my dzis lecimy na festyn rodzinny bo jest organizowany w naszym miescie, a potem mama zabiera malego na spacerek z kolezanka. mamy kolezanka idzie na spacerek z wnuczka, taka miesieczna :-)

wy z Warszawy uciekacie na urlopy, a my bedziemy do Wawy jechac do rodzinki na urlop :-)

MILEGO DNIA! :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

04 lip 2009, 08:31

a my na spacer mykamy

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

04 lip 2009, 09:03

plum Kobietki :-)

wczoraj już nie dałam rady wejść na forum - tyle się działo :ico_sorki:

najpierw te zakupki i jestem mega zadowolona :-D kupiliśmy dla mnie bluzkę taką z falbankami Obrazek - a co?! jak szaleć to szaleć potem się wdzieję w nią i pstryknę fotkę to Was postraszę :-D
kupiłam też sobie klapki do łażenia po dworze, Norbertowi dwie pary butów, spodnie na kant i koszule dwie :-D bo w dwupaku były tańsze niż pojedynczo :ico_puknij:
:ico_noniewiem: :-D
Alutkowi zapas jedzonka kaszkowo-jogurcikowatego :-)
a chłop nie znalazł marynary, która by mu się podobała... te, za które się chwytał to niestety kosztowały powyżej 100f - a gdzie portki do tego? :ico_noniewiem:
ma podumać w temacie :-) pewnie w tygodniu wyskoczymy jeszcze raz :ico_sorki: nie starczyło nam siły na jeszcze 2 sklepy z takimi ciuchami i na zabawkowy, więc bankowo pojedziemy tam :-)

popołudnie było krótkie, bo późno wróciliśmy :-D a potem kąpanko i usypanie Alutka... potem nagle bratowa dzwoni, że jacyś ludzie chcą wynająć moją chatę... i dumaliśmy do nocy, co robić, bo ofert kupna ni ma....

zw, mam alarm
:-)

[ Dodano: 2009-07-04, 09:23 ]
no i tak dzionek zleciał :-) wieczór był baaardzo miły - Chłop się postarał :-D

no i wydumaliśmy, że niech idzie na wynajem chata i jeszcze zaplanowaliśmy drogę, dziś zarezerwujemy bilety na prom, bo wczoraj, jak już te decyzję podjęliśmy to upłynęło półtora butelki wina :-D

mój Aluś, niestrudzenie, od kilku dzionków budzi się przed 6 rano, ale jeść nie chce, tylko memlota się w łóżeczku, kręci i szaleje, rzuca zabawkami i gdzieś po godzinie można go ululać :-)
i wczoraj w końcu zaczął się przewracać sam z pleców na brzuch :-D

dobra, lecę zaraz wrócę :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

04 lip 2009, 09:55

witam sie i ja..ja wczoraj poźno wrociłam bo plotkowałyśmy intensywnie..i tak mogłybysmy do rana..ale wypadało sie zebrac do domku..niesety skusiłam sie na ciasto i dzis musze to jakos odpokutowac..od wczoraj znowu wziełam sie za te ćwiczonka Weidera i chyba tym razem sie przyłozyłam bardziej bo troszke czuje mieśnie :-D :-D :-D no bo wyjazd nad morze zbliża sie welkimi krokami no i mam nadziej ze cosik jeszcze uda mi sie ze soba zrobic..wiec ze cudów nie zdziaałam ale zawsze moze cos jeszcze ubedzie

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

04 lip 2009, 09:55

bry,
maly tez sie krecil, ale rpbert sie wszystkim zajal na poczatku potem za drugim razem ja wstalam, i teraz harcuje i gada babababa

ananke, to widze ze zakupy w polowie udane :ico_brawa_01: ja tez bym sobie winka wypila :-D moze po wyplacie skocze po carlorossi bo uwielbiam... :ico_haha_01:


zaraz malego nakarmie, zjemy cos z robem i lecimy zaproszenia na slub rozdawac :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

04 lip 2009, 10:11

my wrocilismy ze spacerku ale mala sie darla dzis i drze nadal czasem mam jej dosc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: M spi po nocy a ta sie drze i nic jej nie pasuje tylko rece a ja nie bede jej caly dzien nosic niech placze :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

04 lip 2009, 11:20

moja nunia własnie usypia i nie bardzo jej idzie..ja zaraz zmykam na zakupy bo trzeba cos na objadek kupic

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

04 lip 2009, 12:24

ja wróciłam o d fryzjera, od razu mi makijaż zrobili :-D
coś mi się oczka kleją, cym się najchętniej położyła, ale niestety nie mogę

[ Dodano: 2009-07-04, 12:25 ]
najpierw te zakupki i jestem mega zadowolona :-D kupiliśmy dla mnie bluzkę taką z falbankami Obrazek - a co?! jak szaleć to szaleć potem się wdzieję w nią i pstryknę fotkę to Was postraszę :-D
kupiłam też sobie klapki do łażenia po dworze, Norbertowi dwie pary butów, spodnie na kant i koszule dwie :-D bo w dwupaku były tańsze niż pojedynczo :ico_puknij:
:ico_noniewiem: :-D
Alutkowi zapas jedzonka kaszkowo-jogurcikowatego :-)

no i tak dzionek zleciał :-) wieczór był baaardzo miły - Chłop się postarał :-D
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-07-04, 12:28 ]
potem nagle bratowa dzwoni, że jacyś ludzie chcą wynająć moją chatę... i dumaliśmy do nocy, co robić, bo ofert kupna ni ma....

no i wydumaliśmy, że niech idzie na wynajem chata ♠
no skoro nie ma ofert kupna, to dobrze, ze wynajęliście :-) , zawsze jakieś pieniążki dodatkowe się przydadzą

[ Dodano: 2009-07-04, 12:29 ]
i wczoraj w końcu zaczął się przewracać sam z pleców na brzuch :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości