Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

07 lip 2009, 16:05

To teraz ja ide sie polozyc. Posprzatalam, pojadlam bobu i pekam :ico_noniewiem:
AAa i jeszcze zrobilam zakupy na allegro. Takie tam butelki, rozki, podklady, skarpetusie i cos tam jeszcze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

:ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

07 lip 2009, 17:13

a ja byłam w Auchan na małych zakupkach, kupiłam tylko papier toaletowy i Raid na komary wstrętne, a potem byłam u Łukasza, załatwiliśmy internet i już Łukasz sie nudzic nie będzie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

teraz siedze w domku i wpierniczam pysznego rogala maślanego :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

jutro wizyta :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: juz sie boje tego wziernika :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: łeeee

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

07 lip 2009, 17:58

napisze wam w skrocie co i jak
w czwartek nie zrobili mi nic procz ktg okazalo sie ze mam skorcze ale delikatne w pt nie robili z nami juz nic badania krwi i moczu wzieli sprzed tygodnia robione przez mnie :ico_puknij: w sb wymiotywalam stawial mi sie brzuch okropnie sie czulam,
ndz zlapalam dola ktg wyszlo dobrze i Michalek zaczal sie intensywnie ruszac -wrescie wiec odzyskalam humor
w pn mialam usg M wazy tylko 1940gram jak dzidzi w 30tc a nie prawie w 34 :ico_placzek: z lozyskiem jest cos nie tak napisali mi na wypisie ze lozysko mam 3 st.dojrzalosci ze zwapieniami kuzwa wylam jak bobr bo nikt nawet nie mowil co to znaczy a wiedzialam ze jest zle bo ponad 10 min kuzwa badalo samo lozysko -polozna powiedziala ze takie lozysko maja kobiety nalogowo palace a ja nigdy papierosa w buzi nie mialam :ico_szoking: przez nie mlody nie dostaje tyle wartosciowego pokarmu i dlatego malutki jest :ico_olaboga: nic z tym zrobic sie nie da skad tak mam nie wiem gdyby okazalo sie ze z przeplywami jest nie tak byloby ciecie tego samego dnia do tego kolejny cios badanie ginekologiczne i rozwarcie powiekszone dzis wyszlam do domu z 3 cm rozwarcia :ico_olaboga: :ico_szoking: boje sie nawet wstawac intensywnie z lozka musze wytrzymac min 3 tyg inaczej dziecko od razu do inkubatora ah
musze wierzyc ze bedzie dobrze zlapalam dolka w szpitalu bardzo jestem oszolomiona 18 wraca ciotka ta polozna z urlopu i wracam do szpitala

jutro sie odezwe

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

07 lip 2009, 18:11

betina, bidoku ale Cie umeczyli w tym szpitalu :ico_olaboga: Najwazniejsze, ze Michas zdrowy. A Ty lez i sie nie stresuj. I dobrze ze juz w domku mozesz poodpoczywac :-)

izuś_85, tez mam jutro wizyte. Wlasnie ogladalam wyniki badan, i cos mnie zaraz trafi!!!W moczu mam okolo 20 leukocytow w polu widzenia (norma to 1-5), i znowu jakies zapalenie, a przeciez bralam teraz furagine caly czas :ico_sorki: :ico_sorki:
Przynajmniej bakterie tym razem sie gdzies pochowaly :ico_puknij:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

07 lip 2009, 18:25

betina, biedactwo ty moje :ico_olaboga: :ico_olaboga:
wytrzymaj jeszcze troszke, na pewno wszystko będzie dobrze, zobaczysz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wszystkie trzymamy kciuki za to żeby było dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

taka już sprawiedliwosć na tym świecie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a takie suki nie dbają o siebie, chodzą naprute, kurzą cygarety i im jakoś nic nie jest :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

lece z Hakerem, musi sie wybiegać troszku :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

07 lip 2009, 19:42

betina, :ico_pocieszyciel: leż i trzymaj sie kochana wszystko dla dobra Michałka
ja już po fryzjerze fotke wstawie jak R. mi zrobi :ico_oczko:
liści malin nie kupiłam :ico_zly: w tej naszej dziurze jednak nie ma sklepu z ziołami :ico_zly:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

07 lip 2009, 20:19

malutkaniunia88, to zostaly Ci przytulanki :-D :ico_brawa_01:
A d tej herbatki nie mozna po prostu zwyklych lisci malin nazbiera, wysuszyc i zaparzyc???

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

07 lip 2009, 21:39

megi5566, ja jestem ciekawa jak moje wyniki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: jutro bedą u lekarki... a ja dziś znów nie dostałam paczuszki z gazetami na badaniach :ico_noniewiem: zapomniałam nawet o tym... koleżanka mi przypomniała, bo ona zawsze dostawała i sie nie nudziła pzrynajmniej w poczekalni... a te babki w tej pzrychodni zakrecone troszke są albo sprzedają na allegro bo w tych paczkach jakieś próbki są i butelki z Aventu
ech... mi to wisi, ale szkoda ze nie miałam co czytać w poczekalni i musiałam sie prawie godzine nudzić

ja sobie chyba zawczasu kupie tą herbatke z lisci malin i schowam do szafeczki na czarną godzinę :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

07 lip 2009, 21:55

Tak zagladam do was czasem i widze ze na topie temat herbatki :ico_oczko:
Wiec nie ma to byc herbata malinowa a liscie malin, w zasadzie to same liscie, bo jako takiej herbaty z tego nie ma :-)
A d tej herbatki nie mozna po prostu zwyklych lisci malin nazbiera, wysuszyc i zaparzyc???
mozna, ale chyba ciezko to tak od reki wysuszyc, nie wiem czy dobrze sie wysuszy np w piekarniku :ico_noniewiem:

Wiem ze w aptece tego raczej kupic sie nie da bo pytałam w wielu i babki oczy robiły bo nie wiedziały ze cos takiego wogole jest. W sklepie zielarskim dopiero dostałam.
Nie wiem czy te liscie dzialaja ale ja w czwartek wypilam 2 szklanki :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

07 lip 2009, 22:00

ramonka, hmmm... ja na probe ususze liscie i zobacze :ico_haha_01:
Bo lazic po miescie za tym mi sie nie chce a w ogrodzie mam pelno lisci malin :-P

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość