Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 lip 2009, 09:20

Hello
iwona83, noo nie ma sprawy, mozemy sie spotkac, jak bedziemy obie w Polsce
ale byloby fajnie
a z pisaniem na emigrantkach... to nie wiem, nie chce sie im tam wbijac na sile
moze sprobujesz dziewczyny sa fajne tylko nie wiem jak to zrobic jezeli forum jest zamkniete

u nas cos pogody nie ma jest strasznie parno a wczoraj jak bylam w pracy ok 15km od domu to prawie caly czas padalo i grzmialo jak wracalam to zmoklam do suchej nitki a tylko bieglam od domu do samochodu a jak dojechalam do domu to ani kropka deszczu nie spadla

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

10 lip 2009, 10:32

a z pisaniem na emigrantkach... to nie wiem, nie chce sie im tam wbijac na sile
moze sprobujesz dziewczyny sa fajne tylko nie wiem jak to zrobic jezeli forum jest zamkniete
chyba trzeba napisac do moderatora watku i on wtedy otwiera taki watek.. chyba :-)
u nas cos pogody nie ma jest strasznie parno a wczoraj jak bylam w pracy ok 15km od domu to prawie caly czas padalo i grzmialo jak wracalam to zmoklam do suchej nitki a tylko bieglam od domu do samochodu a jak dojechalam do domu to ani kropka deszczu nie spadla
u nas z kolei jak na pustyni... ostatni raz padalo chyba 2 miesiace temu... meczace to, bo temperatury w ubieglym i tym tyg. siegaly 40 stopni w poludnie.. teraz sie troszke ochlodzilo (ok.33 st), ale i tak przydalby sie porzadny deszcz :ico_sorki: :ico_sorki:

dzisiaj wieczorem ide na spotkanie urodzinowe kumpeli (Polki) z Gibraltaru... znam ok. 6 dziewczyn, ktore wlasnie tam mieszkaja... wszystkie z Polski, z malymi dziecmi, takze super :-) raz w tygodniu chodzimy sobie na kawe :ico_brawa_01:
a Ty czesto widujesz sie z rodaczkami?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 lip 2009, 10:58

a Ty czesto widujesz sie z rodaczkami?
czasami tutaj gdzie mieszkam jest tylko jedna dziewczyna z ktora w miare czesto sie spotykam kilka razy w tygodniu ona ma dwie coreczki bliznieta w wieku majki a tak to jezdzimy do alicante do znajomych co poznalismy w kosciele bo jezdzimy na polskie msze i tez teraz sie ma im urodzic dziecko

zaraz jade do okulisty ciekawe co mi powie

[ Dodano: 2009-07-10, 10:59 ]
dzisiaj wieczorem ide na spotkanie urodzinowe kumpeli (Polki) z Gibraltaru...
to milej imprezki

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

14 lip 2009, 13:59

iwona83, hej :-) witam po przerwie...

impreza moja piatkowa sie udala, wytanczylam sie za wszystkie czasy... chyba tego wlasnie potrzebowalam :-)

a jak Twoja wizyta u okulisty?

pisalas o polskich mszach.. to duzo tam chyba musi byc rodakow, skoro specjalne msze po polsku sa.. :ico_noniewiem:

a my w koncu ustalilismy, ze pod koniec sierpnia lecimy na 2 tyg na Majorke! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 lip 2009, 14:45

a my w koncu ustalilismy, ze pod koniec sierpnia lecimy na 2 tyg na Majorke!
ale fajnie to w sumie blisko nas bedziesz
pisalas o polskich mszach.. to duzo tam chyba musi byc rodakow, skoro specjalne msze po polsku sa..
no troche polakow jest w alicante ale tutaj gdzie mieszkam jest ich mniej moze jest duzo ale nie znam

a u okulisty mam nosic okulary do czytania niestety czeste siedzenie przed kompem zepsulo mi wzrok

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

15 lip 2009, 09:08

a my w koncu ustalilismy, ze pod koniec sierpnia lecimy na 2 tyg na Majorke!
ale fajnie to w sumie blisko nas bedziesz
bylas juz tam? bo od Was to prawie za darmo mozna poleciec na Majorke :-)
a u okulisty mam nosic okulary do czytania niestety czeste siedzenie przed kompem zepsulo mi wzrok
ojj... to juz wiem, co i mnie czeka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 lip 2009, 10:06

bylas juz tam? bo od Was to prawie za darmo mozna poleciec na Majorke
niestety nie

[ Dodano: 2009-07-15, 10:08 ]
ja wczoraj ogladalam wakacje na teneryfie dla nas za 600e tylko ze mamy maly problem mamy pieska wiec dla nas jedyna opcja taka ze pojedziemy do polski zostawimy psa rodzicom i z polski na jakies wakacje sie wybierzemy

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

15 lip 2009, 19:31

ja wczoraj ogladalam wakacje na teneryfie dla nas za 600e tylko ze mamy maly problem mamy pieska wiec dla nas jedyna opcja taka ze pojedziemy do polski zostawimy psa rodzicom i z polski na jakies wakacje sie wybierzemy
no wlasnie.. odwieczny problem z psem... w ogole, jak zwierze znosi podroz samolotem?

600 euro za wakacje na Teneryfie to nie duzo - rozumiem, ze to pakiet dla calej rodziny.. czy mowisz 600eur/osobe?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 lip 2009, 19:35

600 euro za wakacje na Teneryfie to nie duzo
dla rodzinki
jak zwierze znosi podroz samolotem?
dopiero z nia lecielismy dwa razy prawie caly czas piszczala bo nie mozna jej bylo wyciagnac z torby

a tak to zawsze do polski jezdzimy samochodem

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

18 lip 2009, 08:25

600 euro za wakacje na Teneryfie to nie duzo
dla rodzinki
to nieduzo..
jak zwierze znosi podroz samolotem?
dopiero z nia lecielismy dwa razy prawie caly czas piszczala bo nie mozna jej bylo wyciagnac z torby
mieliscie ja w bagazu podrecznym, ze slyszeliscie jak piszczy? myslalam, ze zwierzeta lataja w specjalnym luku w samolocie :ico_noniewiem:

a ile trwa podroz samochodem z Hiszpanii do Polski? pewnie to dluga wyprawa...

u nas wczoraj zaczela sie feria... Boze, jak oni halasowali w nocy!

a dzisiaj Jasper swietuje 11 miesiecy... z tej okazji stawiam tort :-D :ico_tort:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Tiwa i 1 gość