Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 lip 2009, 10:05

myszka 81, powodzenia w powrocie do pracy :ico_sorki: glosik oddany :-D

slonko2008, u mnie bez rozstepow ale za to mega otuszczenie :ico_olaboga:


dziewczyny Adia[b/] jest bez kompa :ico_olaboga: piotr jej zalal ale maja zamiar kupic szybko nowego :ico_sorki: wszystko o nich ok ale Kacperek i Agata tesknia za nami :ico_sorki:
no to jeden kamien z serca :ico_sorki: [/u]

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

10 lip 2009, 10:38

Achh dziewczyny moze i brzuch plaski ale piersi prawie w ogole :( zawsze znajdzie sie cos nie tak..

No nareszcie wiadomo co z Adia. Ciekawe czy Natalie juz zaczyna chodzic :DDDD dawno nie widzialam naszej malej krolewny : )

A Nina niespokojna, w nocy marudzi. Na szczescie moj M jak ja wezmie na rece to po 4 minutach usypia :ico_szoking:
My dzis mamy intensywny dzien, bo musze posprzatac cale mieszkanie i wymyslic gdzie moge kupic rodzicom prezent :(

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 lip 2009, 11:38

kurde juz mi sie nie chce leciec :ico_haha_01:
mama juz mi od rana wydzwania ze juz czekaja :ico_olaboga: juz widze ten zament :ico_olaboga:
kurcze mielismy kupic tu mieszkanie :ico_noniewiem: ale Marcin sie ciagle zastanawia czy nie w Polsce :ico_noniewiem:
wtedy wrocilibysmy do poznania a on tam otworzylby salon :ico_noniewiem:
wiec jakbym miala 2 dziecko nie byloby problemu bo babcia na miejscu :-D wiecie co mnie tylko zniechceca...to ze Iga nie bedzie znala angielskiego i ...porod w Polsce :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:


pozyjemy zobaczymy :ico_oczko:
kurde tez jatem taka ciekawa jak ksiezniczka Natali wyglada :ico_brawa_01: a ja nie zobacze :ico_placzek: bo mnie nie bedzie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

10 lip 2009, 12:59

ciagle zastanawia czy nie w Polsce
wtedy wrocilibysmy do poznania a on tam otworzylby salon
a ty co będziesz robić do pracy czy też na swoje pójdziesz moze chciałabyś zorganizować spotkania dla mam karmiących :-D :-D i miałabyś super prace z maluchami a pozatym mogłabyś zajśc w ciąże i dalej pracowac a maluchy brać z sobą do pracy :-D :-D
masz doświadczenie i pewnie duzo sie nauczyłaś kurcze a swoją drogą ciekawe jak w Pl idzie coś takiego otworzyć :ico_noniewiem:
Achh dziewczyny moze i brzuch plaski ale piersi prawie w ogole zawsze znajdzie sie cos nie tak..
no nie my tu podziwiamy twoją figure i mażymy zeby taka mieć a ty tu z cyckami wylatujesz :ico_szoking: :ico_szoking: no ale to u kobiet normalne zawsze coś im sie w sobie nie podoba :ico_szoking:
No super ze wiemy dlaczego Adia nie daje znać i ze u nich wszystko ok :ico_brawa_01:
Miszka , Wiola , Dana czekamy na Was :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

10 lip 2009, 13:52

tylko sie witam, bo cycków nie czuję....i padam na twarz ze zmeczenia....co za noc....chetnie napisałabym te same zdania w innym kontekscie :-D

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

12 lip 2009, 14:17

witam u nas 8 ząbal już się przebił :ico_brawa_01:
poprosimy o głosy na Oskarka :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-07-12, 14:25 ]
sprawdz w jakiej skali jest twoje dziecko
Siatka centylowa
http://siatkicentylowe.pl/

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

12 lip 2009, 23:06

Witam kobitki!!!
\U nas szzalenstwo Werka wisi na cyckach ja nie spie w nocy bo ona bez cyca ani chwili nie ulezy :ico_olaboga: :ico_olaboga: zebacz dzis sie przebil ale jeszcze druga gorna jedynka ja bedzie meczyc wiec kolejne noce do bani

Wszystkiego najlepszego dla dzieciaczkow co mialy swoje kolejne okragle miesiaczki i za zebaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja tez ostatnio troche zapracowana :ico_olaboga: ale spoko jest :ico_oczko:

Martunia mam nadzieje ze szczesliwie doleciaeliscie :ico_oczko:

Jutro moja Adunia ma 12 urodzinki wiec stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Wiec jutro nie zajze


AWiolatrzymam mocno kciuki za ciebie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: polamania kierownicy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: UWAGA!!! na drogach bo Wiolcia zeby zaden frajer drogi jej nie zajechal tak jak mnie ostatnio :ico_oczko: Jedym slowem szerokiej drogi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

13 lip 2009, 10:09

witam!
dziewczyny przez cały weekend nie moglam zajrzec na forum bo bylo nie czynne? czy u was tez tak było??? bez sensu

Marta juz w polsce milego wypoczynku!
u nas zostal jeszcze tydzien i chrzciny i slub juz chcialabym miec to za sobą,kurde boje sie bo nie mielismy zadnych nauk i nic nie wiem :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek:
milego dzionka zyczę potem cos napisze narazie spadam bo maly kwiczy

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

13 lip 2009, 11:04

Dzien dobry :))
Postawilabym czekolade na sniadanie ale wlasnie zjadlam cala! Wczoraj mialam mega kacora, bo w sobote bylam na imprezie i bylo wspaniale!!! :))) muzyka rewelacyjna, drinki przepyszne i super towarzystwo :))) wczoraj bylismy u rodzicow na 25 leciu malzenstwa (kupilam w koncu komplet do kawy i rodzicom bardzo sie podobal :ico_brawa_01:
Napisze pozniej wiecej bo teraz musze doprowadzic sie do porzadku (wczoraj wrocilam z imprezy przed 5, a o 7 juz bylam na nogach ;( i tak przez caly dzien)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

13 lip 2009, 13:05

yoanna, fajnie że byłas sie pobawić, czekamy na relacje :ico_oczko:
Agusia1982, pewnie okropnie sie denerwujesz....takie imprezy to spory stres, a jeszcze z dwojgiem małych dzieci :ico_olaboga: powodzenia!!!!
dana, :ico_tort: dla twojej ślicznotki!!!!

forum było nieczynne, czasem wyłączaja na kilka dni.
U nas bez wiekszych zmian-Al nabiera wprawy w stawaniu na nózki, podpiera się o dosłownie każda wypukłość terenu :-D rzecz jasna przez to więcej wywrotek i histerii, więc przewaznie pod koniec dnia jestem totalnie wyprana :ico_olaboga:
lece zrobic sobie sniadanko, bo Mały ma fazę długiej drzemiki-więc freedom!!!!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość