Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

16 lip 2009, 23:13

...dolazłam wreszcie wieczorową porą :-D tylko wieczorem mam czas bo w dzień zawsze coś się znajdzie do roboty i do tego prawie cały czas na podwórku siedzimy.

Pewnie, jak tyle cioteczek forumowych złączy się jedną modlitwą za Idusię to musi być ok.Edulitko da wam malutka jeszcze sporo radości :-)

Fajnie,że wracają dziewczynki :ico_oczko: .Robi się pomalutku jak za starych dobrych czasów.

Ja na szczęście nie wiem co to kleszcz.Jakoś odpukać nie czepia się nas.
Joachim też ma całą kolekcję siniaków,zadrapań i otarć. Teraz tymbardziej bo zaczął śmigać na czterokołowym rowerku.Radzi sobie świetnie.Jakoś bardzo szybko załapał o co chodzi.Teraz on jeździ a ja za nim biegam :-D

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

16 lip 2009, 23:23

aaneta25, witaj wieczorowa pora :ico_brawa_01:
Teraz on jeździ a ja za nim biegam
no to witaj wklubie.Moja Olcia dostaal rowerek na sw Wielkanocne i tez bardzo szybko zakumal o co kaman.Teraz to jak idziemy na rower to mam ladny maraton :ico_sorki: :ico_sorki: i wracam z jezorem wywieszonym do pepka,ale czego to sie nie robi dla dzieci :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

17 lip 2009, 08:30

Witam

Dzisiaj chyba tez duchota ja mam zamiar wziąść się za sprzatanie chociaz nie za bardzo mam ochotę do tego @ sie zbliża i rozdrazniona chodzę;
a kleszczy w tym roku jest pełno ja juz mam obesesje ciagle ogladam Kornela, lupe mam w szafce bo gołym okiem to ciezko poznać jak taki malutki , w tamtym roku Kornel biegał i jakos był spokój a teraz namnozyło sie tego, a mój Kornel taki pechowiec i się go czepiają, wiecie mi sie przed dom nawet wyjśc nie chce ze starchu :ico_noniewiem: bo tylko biegam za nim i go otrzepuje jak jakąś kropke widzę.

Edytko- własnie napisz choc dwa słowa jak z małą

Anetko- ja tez za rowerem pedzę ostatnio, mały załapał i ciagle chce jeżdzić

Asia- ja z avatarem juz nie pamietam jak się rtobi zreszta stara fotkę mam jak widać

idę wziąść się za sprzątanie na weekend chce mieć czysto, hihi

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 lip 2009, 09:35

No hey

U nas dziś z rana przywitał nas deszczyk i 20 stopni :-D

Też czekam na wieści od Edytki, wierzę, że wszystko będzie dobrze :-)

Siniaki, ach skąd ja to znam, komarów nie ma u nas, co do kleszczy to ja sama miałam ich tysiące, czasem wydaje mi się, że specialnie tak nimi straszą by się zaszczepić.

Co do avatara to odpuszczam, może jak mnie najdzie to spróbuje....

A ja w nd znikam bo lecę do rodziców na dwa tygodnie, strasznie mi się nie chce :ico_wstydzioch:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 lip 2009, 09:57

Witam u nas też zapowiada się upał :-) I tez mam zamiar wziąśc się za sprzątanie. Wczoraj byłąm u barata na domku :ico_szoking: Ile tam komarów, odpędzalismy się strasznie nawet te offy i różne takie nie pomagały. Moja niunia strasznie pogryziona :ico_olaboga: A ja kolejny dzień na biało już wydaje mi się ze na twarzy mi powychodziły te chrosty i mam ich pełno :ico_szoking: Nic mi się nie chce, nawet wychodzic z domu. Ide dalej sprzatac bo wzięłam się za kuchnie :-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

17 lip 2009, 10:16

Witam z rana i na :ico_kawa: zapraszam :-D
asia nie wiem czy doczytalas o avatarze co napisalam.Ale on napisal do dziewczyn ktore maja tez ten problem-"Coś jeszcze musiało się uszkodzić podczas przenosin. Badamy jeszcze tą sprawę, odpowiem gdy będzie coś wiadomo."
Wiec nic nie da ze bedziesz kombinowac,musisz poczekac az to naprawia.

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

17 lip 2009, 11:16

Witajcie! U nas dzisiaj strasznie gorąco! Na razie siedzimy w domu.
:ico_kawa: właśnie piję :-) razem z kati :ico_haha_01:
We wtorek ruszamy nad morze :-) Ale się cieszę.
mery, a sama wyciągasz małemu kleszcza czy jedziesz na pogotowie? Kurcze, nie cierpię tego świństwa i strasznie się boję, że się pojawi na mojej drodze

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

17 lip 2009, 11:44

Hej!
A u nas od rana pada...
Ja wlasnie koncze sprzatanie... Po poludniu spodziewamy sie kolezanki z synkiem w wieku Oli...Dzieciaki poki co w nursery wiec mam chwile na herbatke i ciacho :-D
Wszyscy widze planujecie urlopy...a my zastanawiamy sie co zrobic z resztka dni ktore nam zostaly (tzn. mojemu mezowi) do konca roku...Zastanawialismy sie,zeby jechac do Polski samochodem - tak w pazdzierniku (choc ceny promow z hull do rotterdamu wysokie, a jazda przez cala anglie do dover - nieoplacalna)...
Z drugiej strony - myslalam,zeby wynajac cos na tydzien w Kornwalii w polowie wrzesnia lub we Francji (ceny bardzo przystepne :ico_oczko:) :ico_noniewiem: Chetnie odwiedzilabym rodzine w Polsce, ale jakos czuje,ze znowu nie wypoczne tam (wiecznie tylko na walizkach jezdzic i odwiedzac wszystkich po kolei) :ico_noniewiem:
[hide] a oto moje skarby dla przypomnienia:
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek [/hide]

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 lip 2009, 12:34

Dzięki Kasiu na info :-D

Felicity dzieciątka cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

17 lip 2009, 12:36

Wpadlam sie pochwalic ze wlasnie dzwonil do mnie koles i pow ze dostalam prace o ktora sie staralam bylo 200 osob i wybrali mnie w srode ide na dzien probny i jak bedzie wszytko git to w czwartek zaczynam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :064: :064: :064:

Asiu nie ma za co :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość