Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

17 lip 2009, 10:38

więc wymiary jak najbardziej proporcjonalne względem siebie
no i widziszzzzzzz po co sie martwilass a mowilysmy ze na tym etapie roznica mm to juz zmiany takie a nie da sie juz dokladnie okreslic
naplakalas sie nazloscilas i masz nagrode :)

tak zostałam ostatnia z Krzysztofkiem, rano powalczyliśmy z T. troszke ale mam nadzieje ze teraz nie urodze po weekendzie chce bo na weekend mam juz plany :P

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 lip 2009, 10:50

Beata_Tychy, ty to się nie przejmuj, Grosio wyjdzie i tak kiedy będzie do tego odpowiedni moment :ico_oczko: :ico_oczko: masz jeszcze 10 dni do terminu, ciesz sie tym stanem :ico_oczko: jedźcie do lasu z T. i z mopem pooddychać leśnym powietrzem

nie poganiaj Grosia, niepotrzebnie go stresujesz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

17 lip 2009, 10:51

T. byl mi dzis po herbatke kolejna bo tamta skonczylam szybko zeszla wiec 2 opakowania kupil
a babka do niego
ze kurde co sie dzieje tyle jej tego schodzi :ico_olaboga:
wszystkie chca urodzic
ja juz czuje co na porodówce jest jak ona w takim szku byla :/

[ Dodano: 2009-07-17, 10:56 ]
ciesz sie tym stanem :ico_oczko:
cieszyc sie tym ze umieram z opuchlizny ze sie poce ze szok, Mop sikac nie wychodzi na dwor bo duchota jutro na grilka i basen skoczymy, ale powiem szczerze ze juz mam dosc :ico_ciezarowka: na tym etapiejuzsie nie ciesze jak sie młody przeciaga....ehhh wiem ze wylezie musi, musze troszke pomarudzic nooo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 lip 2009, 11:02

Beata_Tychy, wiem kochana... mnie też boli jak Amelka zacznie sie przeciagać, szczególnie wieczorem, nie lubi już jak leze na lewym boku i kopie strasznie a ja az sie zwijam i trzymam za brzuch...
ale musisz wytzrymać jeszcze troszke :ico_sorki: zostało ci tak niewiele :ico_sorki: :ico_sorki: już niedługo spotkamy sie z wózeczkami :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-17, 11:04 ]
ja wczoraj byłam tak okropnie zmeczona ale dałam sie namówić Przemkowi i pojechaliśmy nad jezioro :ico_noniewiem: popływałam sobie i od razu kręgosłup lzejszy sie zrobil :ico_sorki: :ico_sorki: ulżyło mi bardzo a też nie miałam ochoty wychodzić z domu

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

17 lip 2009, 11:07

już niedługo spotkamy sie z wózeczkami :ico_oczko: :ico_oczko:
no no no jestem za :) :-D :-D

[ Dodano: 2009-07-17, 11:09 ]
popływałam sobie i
no nie mow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kupowalas stroj specjalnie??

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 lip 2009, 11:15

no nie mow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kupowalas stroj specjalnie??
kochana ja kupiłam przed ciążą strój na lumpeksie za 15zł, jeszcze miał tą folie w kroku :ico_oczko: z jakiejs francuskiej firmy i wtsdy go nie przymierzyłam i okazało sie ze majty są bardzo wysokie... no i przydał sie w sam raz na ciązę bo zakrywa mi połowe brzucha :-D :-D ja to zawsze wychacze cos fajnego :ico_oczko: :ico_oczko:
a po ciąży też bedzie spoko bo zakryje mi flak na brzuchu

strój piękny czarny w delikatne paseczki zielono-żołto-białe z klamerkami prostokątnymi :ico_oczko: recznik na brzusio, albo pareo i śmigam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

17 lip 2009, 11:19

izuś_85, no to extraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pozazdroscic ja tez bym sie w wode rzucilaaa, ale mi pozostaje tylko moczenie nog
no to mialas wczoraj super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

17 lip 2009, 11:45

ja ostatnio chodze codziennie na basen, bo Asia mnie ciągnie i nie potrafie jej odmówić. Ale nie zawsze pływam, bo nieraz jest taki tłok, ze boje sie, ze ktos mnie kopnie w brzuch, bo ludzie jak płyną to nie patrzą a później ewentualnie powiedzą przepraszam. Ale wtedy to chociaz sobie nogi do kolan w bąbelkach wymasuje.

izuś_85, wymiary Amelki wręcz idealne. Ksiązkowe.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 lip 2009, 11:48

Beata_Tychy, wczoraj to ja widziałam tam chyba z 5 cięzarnych, ale właśnie wieczorem tka jak my bo w tym upale to niebardzo... my pojechaliśmy tam około 18.00, woda cieplusia, nagrzana ludzi mniej niż w dzień :ico_oczko: nic tylko pływać :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-07-17, 11:51 ]
olala, fajnie na baseniku :-D ja już sie doczekać nie moge kiedy z Przemciem pojedziemy znowu nad to jeziorko-kąpielisko :ico_oczko: albo na basen :-D

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

17 lip 2009, 12:07

fajnie macie z tymi basenami ,co do jeziorka to ja nie chce jakiejs infekcji na koniec zlapac,nie nie
na basen bym pojechaa ale samej trroche strach,zreszta moj M mi samochodu mojego nie pozwala tykac juz,bo twierdzi,ze szukam wrazen jak chce sama do miasta te 30 km jechac :-D
no a sam dlugo pracuje i nie m po pracy sily ani ochoty na basen :ico_placzek:
....no to mocze nogi w misce:))))
bo moj basenik sie przedziurawil :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość