Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 lip 2009, 18:34

zrobila ze sie puscila stala i po chwili poszla :D
nie no podziwiam jeszcze raz brawa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

15 lip 2009, 18:35

Ach mialam dodac - Antek wyglada bardzo dorosle na tych zdjeciach :D masakra, taki przystojny mezczyzna z niego :))

[ Dodano: 2009-07-15, 19:37 ]
I w ogole zrobilam dzis pranie - wrzucilam biale z kolorami, na 40 stopni bo pralka nam sie psuje i dajemy do naprawy- no i mi zafarbowaly czerwony rajstopki ;(((( na nowa sukienke od tesciowej - sliczna z reszta koloru bialego :D:D:D upsssss dobrze ze wiekszosc rzeczy ma rozowe - ale teraz chyba musze jakis wybielacz kupic i cos z tym zrobic bo jak zobaczy to bedzie jej smutno :/

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 lip 2009, 10:23

Dzien dobry co tam u Was jak maluszki :-)
u nas nocka ok. pobudka jak zawsze 6 rano i zębacze idą na calego więc w najbliższych dniach bedą nasztepne trzy zabki :ico_brawa_01: ,a i chcialam malemu posmarowac dziaselka i jak mnie chapnal w palec no prawie do krwi wogle jakos ostatnio ciagle mnie gryźe a najbardziej lubi moje stopy :ico_noniewiem:
gryzoń jeden :-D
kawka na dzien dobry :ico_kawa:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

16 lip 2009, 19:02

AAAAAAAAA moje dziecko zrobilo dzisiaj kilkukrotnie po kilka kroczkow!!! Sa one nieudolne troche, troche nia zarzuca na boki,ale rownowage utrzymuje :ico_placzek: :ico_placzek: ach pieknie :DDD

a poza tym ja caly dzien sprzatam i piore zeby odeslac pralke do gwarancji, jeszcze zostaly mi pofarbowane rzeczy (mocza sie w ACE i powiem Wam ze juz prawie nie widac rozu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: )

W ogole dzis bylam w sklepie i nigdy do niego nie pojde!! Babka (ktora naklada rekami chleb i bulki - tak tymi samymi ktorymi wydaje reszte NIENAWIDZE TEGO) zjeba^&*^ mnie ze posadzilam Nine na ladzie - bo ona ma brudna pieluszke niby na sobie i to niehigieniczne!! A przeciez na pieluszce miala spodenki - a nie bralabym jej na rece i nie musiala jej sadzac w celu wyciagniecia portfela i zaplacenia (bo jak mam odpinac portfel jedna reka jak jest na zamek? Gdyby nie postawila pudelek i kanistrow z piwem przy wejsciu,tak ze nie mam jak wjechac wozkiem :ico_zly: :ico_zly:

A w ogole ostatnio moj M wczoraj wlasciwie powiedzial zebym zostawila mala sama na 5 minut i wyszla z domu na silownie (bo on sie spoznil kilka minut na autobus i nie zdazylabym na zajecia przez niego - on juz byl w drodze do domu - wysiadal z autobusu a mala spala - no i mowi ze juz idzie i moge brac auto i jechac a jej przez kilka minut sie nic nie stanie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: olalam silowniei nigdzie nie poszlam,bo to ze spi to nie ozncza,ze nie wybuchnie pozar w tym czasie,ze mala nie przestanie oddychac, nie zacznie wymiotowac a nas nie bedzie kilka minut :ico_szoking: :ico_szoking: nie wiem czy przesadzam,bo niektore panie jak dziecko ma pore drzemki to ida do sklepu, wywalic smieci itd itp a ja mimo ze mieszkam na parterze nie jestem w stanie skoczyc kilkadziesiat metrow dalej do kosza (i ostatnio w jednej rece mam wozek a w drugiej kilka workow - wygladam pewnie komicznie jak probuje przedostac sie przez drzwi...)

I chyba mam obsesje na punkcie piersi ;( patrze na piersi kazdej kobiety i chyba dlatego,ze po ciazy wszystkie biustonosze sa na mnie za duze i mam pustke w srodku po nich (no ale nie dziwne jak mialam miseczke C) a teraz znowu A/B. Wiec chyba musze skoczyc do sklepu i podbudowac sie troche :) kupic jakis porzadny push up i przestac sie gapic na piersi,bo to juz przesada :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

No nic milego dnia Wam zycze -moja kruszynka juz spi (ostatnio regularnie zasypia kolo 19) budzi sie o 24 na mleko a pozniej juz o 6 :ico_brawa_01: no i dzis znowu z lekka przerwa ale spalam do 10.30 :D:D:D:D fakt, ze ona troche bawi sie sama w lozeczku, troche bawi butelka, troche drzemie itd itp ale liczy sie fakt,ze nie sypiam juz w ciagu dnia bo nie czuje zmeczenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

W ogole w niedziele mamy rocznice slubu i chyba chce tylko spacer i piwko na statku pod wawelem i moze kino (bo chcemy wrogow publicznych ogladnac) zadnej kolacji, zadnych prezentow, wole nawet nie rozmawiac tylko trzymajac sie za rece spacerowac (bo tak rzadko trzymamy sie teraz za rece - zazwyczaj jedno wiezie Nine a drugie idzie, albo jedno niesie Nine a drugie idzie, albo jedno prowadzi auto a drugie siedzi obok ... )

W ogole ostatnio bylismy w kinie na Transformersach NIE POLECAM na wypad do kina z mezem/chlopakiem/partnerem. Megan FOx tak wymiata,ma takie cialo, takie usta, takie piersi ze idzie sie tylko zdolowac. Do tego jest kochana, mila, dowcipna MASAKRA!! Dobrze ze cycki zrobione, usta powiekszone, botox w twarzy i operacje nosa przeszla - ale ja przed filmem tego nie wiedzialam - naprawde nie dziwie sie ze jest nr 1 w rankingu najseksowniejszych kobiet na swiecie (a malo tego jest w moim wieku ;( zatem - do ogladniecia spoko, ale nie z facetem ktory pewnie Cie nie zauwazy siedzacej obok w bluzie z kapturem i bez makijazu ;)

[ Dodano: 2009-07-16, 21:37 ]
http://geegee.wrzuta.pl/film/9QcJDtFK2dk/p7160727

http://geegee.wrzuta.pl/film/9GkisWjcx3Q/p7160730

Przesylam Wam filmiki jak Nina probuje zejsc z lozka - wlasciwie to to robi ;)

[ Dodano: 2009-07-16, 21:38 ]
Bez dzwieku jakby co! :) Bo nie nagrywa mi z dzwiekiem moj aparat :(

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

16 lip 2009, 20:40

u nas ranek z gorączką mały cały rozpalony i prawie nic nie chiał jeśc tylko na cycu wisiał :ico_olaboga: jestem wykonczona co do gryzienia to ja już poczułam jak Antek gryzie cyca i ręke ale juz go wziałam na sposób i jak mnie gryzł to ja go też ugryzłam 2 razy no i jak narazie mam luz z gryzieniem mały co prawda nie był zachwycony ze kochana mama go ugryzła i nawet troche :ico_placzek: no ale chyba dotarło do niego ze to boli
a jej przez kilka minut sie nic nie stanie olalam silowniei nigdzie nie poszlam,bo to ze spi to nie ozncza,ze nie wybuchnie pozar w tym czasie,ze mala nie przestanie oddychac, nie zacznie wymiotowac a nas nie bedzie kilka minut nie wiem czy przesadzam
to naprawde duzo czasu ja tez mam takie myśli ze coś sie moze stac zaksztusi sie albo co :ico_szoking:
Antek wyglada bardzo dorosle na tych zdjeciach
no masz racje mi tez sie tak wydaje :-D :-D

[ Dodano: 2009-07-16, 20:43 ]
Przesylam Wam filmiki jak Nina probuje zejsc z lozka - wlasciwie to to robi ;)
niesamowita dziewczyna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak szybko i nawet długo nie myśli co i jak :ico_brawa_01: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

16 lip 2009, 23:09

Slonko :ico_sorki: :ico_sorki: dziekujemy :)

I trzymaj sie tam! Podziwiam Was za to ze tak dlugo karmicie piersia - ja wraz z zabkiem (wlasciwie 6 dni po nim) odstawilam mala od piersi ale juz wtedy czulam jej delikatnego ostrego zabka - teraz bym zwariowala z bolu ;)

A co do gryzienia to ja tez chce czasem oddac,ale jak jestem zla na nia bo cos mi zrobi, to zazwyczaj klade ja na plecach trzymam rece i purkam w brzuch :D i w uda, ona sie smieje strasznie ale mi przechodzi zlosc (oby sie nie nauczyla,ze jak zrobi cos zlego to mama sie z nia bawi :ico_puknij: :ico_puknij: )

Ja probuje jej wmowic,ze nie wolno znaczy nie wolno i dzis jak zrzucila myszke taty a wie ze nie moze jej dotykac, i krzyknelam "Nina" to sie popatrzyla i rozplakala! Ja powtarzalam tylko twardo podnoszac lekko glos, ze nie wolno tak robic i pokazywalam palcem :ico_nienie: :ico_nienie: wiec mam nadzieje,ze zrozumiala, bo plakala i patrzyla na mnie smutnymi oczami, ale nie przytulilam! I nie pocalowalam! Dopiero po kilku minutach jak juz sie uspokoila i robila cos innego.. mam nadzieje,ze podziala bo jest jak maly robaczek ktory wejdzie wszedzie

A tu Nina w baseniku ;) wlasciwie piaskownicy ale przerobilismy na basenik
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

17 lip 2009, 12:08

yoanna co do tych 5 min to ja własnie oglądam wiadomości i normalnie masakra człowiek wychodzi na balkon z dzieckiem a za chwile dziecka nie ma :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ja probuje jej wmowic,ze nie wolno znaczy nie wolno
ja tez tak robie ale z tym gryzieniem to było straszne bo mówiłam mu nie wolno nawet udawałam ze pałacze i klęska a jak go ugryzłam to narazie mnie nie gryzie czasem sie przymieza ale rezygnuje

[ Dodano: 2009-07-17, 12:13 ]
antek w nocy znowu miał gorączke 39,2 :ico_szoking: cała noc na nogach tak o 4 dopiero mu zeszła tak gorączka ciekawe z czego to ma ??? Albo ząbki albo jakiś wirus , w nocy ani mleka nie chiał tylko wode mu dałam .
wieczorem idziemy do teściowej bo za nami dzwoniła :ico_zly: a ona myślała ze ja w te największe słonce wezne Antka i przyjade :ico_puknij:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

17 lip 2009, 20:22

Dziewczyny czy to prawda ze przy robieniu zdj paszportowego dla niemowlaka dziecko nie musi byc idealnie prosto, nie musi miec zamknietych ust, nie musi miec idealnego bialego tla itd itp?? Zadnych znakow biometrycznych??

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 lip 2009, 21:24

HEj dziewczynki dziekuje wam wszystkim za zyczonka :-D

Nie mam czasu pisac bo wpadłam na chwlie pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

18 lip 2009, 00:17

Witam !

kochane ja zarobiona jestem bo za nie dlugo wyjezdzam na urlopik wiec kobitki sie fryzuja na maksa i nie mam czasu zasiasc :ico_oczko

wiola85,Kochana przykro mi ze ci sie nie udalao tym ardziej sie wkurzylam bo mioja szfagierka gowniara za przeproszeniem ta co mnie tak ostatnio w kurzyla wlasnie zdala w tym dniu za pierwszym razem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: coz za nie sprawiedliwosc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Tacy gowniarze ida i zadaja a my nie mozemy Ale moze dlatego ze za bardzo sie stresujemy bo sie przejmujemy :ico_noniewiem: Nie wiem czy to szczescie maja tcy mlodzi ona skonczyla doiero 18 i kurs zaczela w polowie czerwca jezdzila co dzinnie po 2 godziny gosciu jej ustawil egzamin tak szybko i zdala a ja mecze sie juz tyle :ico_olaboga:
yoanna, Ninusia jest jak zawsze boska i nie samowita :ico_brawa_01: adia26, Kochana nareszcie jestes juz nie moglam sie doczekac was

zircaAl jest cudny Idealny kandytat na zieciunia dla Werci oczywiscie jesli sie sami zechca :ico_oczko: :-D :-D :-D no chyba ze Werka wybierze inngo kolege z forum bo sami przystojniacy Eris OdPati Eryczek iAnteczek i zreszta wszyscy nasi przystojniacy :ico_oczko:

Oki lece bo za niedlugo musze wstawac wiec prze spie sie chwile bo o 6 jade do roboty :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość