Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

22 lip 2009, 13:43

witam! dziękuję za miłe słowa!
im bliżej wyjazdu tym mam więcej wątpilwości, ciekawa jestem jak wygląda lista szczepień w polsce czy bede musiala uzupelnić mu jakieś szczepionki i jeszcze te graty tyle się nazbieralo przez ten czas wazony gary no masakra
miłego dnia
to juz pewne że wyjeżdzacie? to współczuje ci kochana wiem coś na ten temat,mam dość wyprowadzek i przeprowadzek! a co do szczepień to niestety w polsce są inne szczepionki i trzeba je uzupełniać,ja z nich zrezygnowałąm wolałam nie szczepić i nie mieszac mu w organizmie skoro tam tak szczepią i dzieci żyją więc można i tak!
u nas tez upały,soadam bo mały daje popalić,nie mam dla niego ani chodzika ani krzesełka do karmienia i mam problem bo nie moge go utrzmac na miejscu,buziolki dziewczyny

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 lip 2009, 15:37

Dziewczyny popatrzcie co moj maly zrobil :ico_szoking: poszlam do toalety, ile mnei nie bylo, wychodze i az mi sie goroaclo zrobilo na widok Erika, a zaraz smiac mi sie zachcialo, jak on talm wlazl :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale cala sie trzeslam :ico_olaboga:

Obrazek[img]http://[/img]

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 lip 2009, 16:28

Pati85, hehe dzieci maja swoje sposoby :ico_haha_01: :ico_haha_01:
kurcze ale się strachu musiałaś najeść :ico_chory:
Agusia1982,
\no wlasnie też mam dość tych przeprowadzekgdzie ja te graty pomieszcze zostawie w kartonach u mamy w piwnicy :ico_noniewiem: z tym wyjazdem to byla moja decyzja choć wymuszona troche bo Piotr już tak mnie wkurzał że szok nic mu się tu nie podoba i każdy dzień z nim tu jest do nonono wię powiedziałam że po co to odkładać i się szarpać zawsze widzieliśmy że wrocimy do Polski więc ja robie to teraz a on troche później :ico_noniewiem:
Aga a wy na stałe zostajecie??

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

22 lip 2009, 19:26

Aga a wy na stałe zostajecie??
znaczy my wracamy do norwegi na stałe,mam nadzieje ze tak juz zostanie,mam dość tułaczki,w polsce nie mamy domu-mieszkania,i zadnych na nie szans!!!! więc tam nam jednak bedzie lepiej! nie da sie mieć wszystkiego-cos za coś,ten wyjazd do polski to była porażka na maxa,ale mam nadzieje ze juz ostatnia z tych najgorszych! my juz graty mamy w norwegi,więc najgorsze za nami,teraz znowu tylko czeka mnie rozpakowywanie i układanie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Pati no nasze skarby są bardzo mądre,sprytny Ericzek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,dobrze że nie spadł,mój tak sie zawsze wygrzebie z pasów w wózku że odrazu stoi na nogach trzymając się budy,a i w ogóle trzymając się np.ławy czy tapczanu chodzi sobie,a nawet puszcza sie z tapczanu zeby przejść do ławy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a kupiliśmy nowy wózio-parasolkę zaraz wam wkleje jaka super,głównie spodobał mi się kolar-superowy taki żywy!

[ Dodano: 2009-07-22, 19:35 ]
Obrazek

o taki wózeczek mamy :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2009-07-22, 19:37 ]
a wkleje jeszcze fotkę z moją sistrunią !!!! :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

22 lip 2009, 21:12

śliczne fotki
Eryt to zdolniacha mały ;ale wyobrażam sobie jak serce mniałaś w gardle :ico_nienie: nieładnie tak staszyć mamy :ico_nienie:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

22 lip 2009, 21:23

Dzien dobry :)

Agusia fajnie ze bedziecie razem :) widac jaka jestes z mezem szczesliwa :))) ja tam mysle,ze przez to ze wrocilas do Polski teraz bardziej docenisz zycie tam i tylko Wam to na doobre wyjdzie :)))

A jakiej firmy wozek kupilas? Ja wystawilam na aukcji mojego Boldera 4, i jak sprzedam to kupuje parasolke - wiem ze on byl fajny bo w zimie przez wszystkie zaspy przejechac mozna,na kazde nierownosci wjechac itd itp ale jak nie sprzedam go teraz to juz pewnie za rok bedzie duuuuzo gorzej bo weszly nowe modele, i poki co moj jest jeszcze w sprzedazy ale niedlugo :(

A ja dzis bylam na zakupach i mam bluze z Decathlonu za 34,99zl :D z dzialu dzieciecego dla 14 latki (do 172 cm wiec zmiescilam sie spokojnie ;) i jestem bardzo szczesliwa bo uwielbiam kupowac cos nie majac zamiaru nic kupic - bo zazwyczaj jak szukam to znalezc nie moge ://

W ogole szukam sukienki na wesele mojego brata i zadna ktora pokazuje mojemu M sie nie podoba :ico_olaboga: :ico_olaboga: pokaze Wam jak znajde ktora mu sie podobala najbardziej a ktore mu pokazywalam

[ Dodano: 2009-07-22, 22:28 ]
Ta podoba mu sie najbardziej: http://www.allegro.pl/item674392605_vic ... _m_38.html
A mi sie wydaje malo elegancka jak na slub :(

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

22 lip 2009, 21:30

A jakiej firmy wozek kupilas?
wózek taki tam zwykły "easy GO" za 290zł w hurtowni ale lekki ,i super sie prowadzi! a to najważniejsze! :ico_brawa_01:
widac jaka jestes z mezem szczesliwa :))) ja tam mysle,ze przez to ze wrocilas do Polski teraz bardziej docenisz zycie tam i tylko Wam to na doobre wyjdzie :)))
tak kochana to prawda jestem szczęśliwa! i masz racje na dobre nam to wyszło! teraz już wiem że wszędzie dobrze ale z moim mężem i z dziećmi najlepiej!

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

22 lip 2009, 21:30

A mi sie ta podoba :D

http://www.allegro.pl/item689618431_vic ... kazja.html

i ta NAJBARDZIEJ (a on stwierdzil,ze jest najgorsza, okropna i w ogole FU :(

http://www.allegro.pl/item686323232_eks ... ozm_s.html

Dziwny,nie? :/

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

22 lip 2009, 22:02

a właśnie stawiam torcika ogromnego na 10 miesięcy mojego księcia!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
a raczej 10 wielkich :ico_tort:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 lip 2009, 22:35

Agusia1982,
wiesz dobrze ze będziecie razem :ico_brawa_01: ja im bliżej tym bardziej mi żal czy odnade się w Polsce i czy to dobre miejsce dla kacpra :ico_noniewiem:
Gratki na 10 miechów :ico_brawa_01: ja postawie swoje torciki jutro :-D
yoanna, mi sie najbardziej podoba 2 sukienka ta pierwsza to odpada taka jakaś zwykła :ico_noniewiem: trzecia nie obraź się ale kojarzy mi sie z koszulką do spania :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość