Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

24 lip 2009, 19:59

Dzien dobry :))

Ja przyjechalam na tydzien do rodzicow :) jejku ledwo weszlam i sie tak objadlam - tu jedzenie smakuje tysiac razy lepiej!!! :)))))))) Moja malutka zaczelaostro szalec, robi przysiady bez trzymania jeden za drugim, kroczki - mysle ze na dniach zacznie chodzic wieksze odleglosci :))))

Zirca a jak z praniem takich pieluch? Musisz skrobac kupsztala i przeplukiwac je i dopiero prac nie??? Kurde ja za leniwa jestem :/ fajnie by bylo jakby mala szybko z pieluch zrezygnowala,ale ostatnio moje lenistwo wzielo gore - do tego stopnia,ze nawet kaszke je z butelki - a od 4 miesiaca jadla lyzeczka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Dzis Nina jadla Lososia :) bardzo jej smakowal! Ma juz pstraga za soba :)

Nina probuje wlasnie usnac ale cos niebardzo jej idzie :((( ide do niej - poprzytulam bo w koncu moze czuc sie tu nieswojo

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 lip 2009, 21:38

Hej dziewczynki wiedze ze pustawo dzisiaj. Ja jakos tez nie mam weny do pisania, wchodze czytam i tyle bo nic nie pisze, ale dzis postanowiłam sie odkuc :-D

Najpierw zycze solenizantkom wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, szczescia zdrowka miłosci i radosci, wszystkiego naj naj dla Dany i Sarenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent:

No i najlepsze zyczenia dla Pani Młodej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Agusia zycze szczescia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i widziałam ze Miszka tez wpadła sie przywitac, bidulka zapracowana nie ma czasu zagladac, a widac ze Natalia zdro :-D wa i sliczna

U nas dzis sie ochlodziło, a ostatnio takie upały były, zaliczylismy basen odkryty z Filipkiem i jakos mały sie bal takiego gwaru i dzieci biegajacych i pluskajacych, nie płakał ale caly czas do mnie sie tulił i nie chcial puscic.
W domku ma basenik i tam sobie rzadzi :-)

Fajnie juz raczkuje, podnosi sie o wszystko i chce tylko zeby z nim chodzic. Nie zajmie sie juz na chwile zabawkami tylko wszystkim tym co nieznane i nowe, jak teraz sie spina to wszedzie wejdzie i niestety nie da sie uniknac małych stłuczek czy urazow.
Jestem jakas taka zmeczona po calym dniu z nim ze szok, teraz dopiero daje popalic :-)

Dobra zmykam i dobranoc :-)

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

25 lip 2009, 22:43

Oskar już stawia pierwsze kroki ;gleba zaliczona limo naśrodku czoła :ico_placzek:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

25 lip 2009, 23:01

Oskar już stawia pierwsze kroki ;gleba zaliczona limo naśrodku czoła
_________________
oj biedak u nas to samo mały wygląda jak jednorożec najpierw go komar ugryzł w czoło a potem walnoł w drzwi i urosnoł mu mega guz :ico_szoking:
Jestem jakas taka zmeczona po calym dniu z nim ze szok, teraz dopiero daje popalic [/quote nie jesteś sama mamy to samo :-D :-D :-D
My dziś zostaliśmy zaproszeni na rocznice slubu do teściów :ico_zly: :ico_zly: 2 godziny przed obiadem no i oczywiście teść mnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: stwierdził ze Antka nie pogryzły komary tylko coś innego co sam nie wie i ze trzeba z tym iśc do lekarza i ze co ja z nim robie czym smaruje i takie wypytywanie a najbardziej mnie :ico_zly: pytanie czy ja widziałam jak go komar gryzie no ręce opadają :ico_puknij: :ico_puknij: , Jarek pojechał tam jeszcze bo miał im cos zawieśc a teść mu powiedział ze mamy iśc z Antkiem do lekarza zeby zobaczyła te krosty :ico_szoking: :ico_szoking: no i Jarek wrócił :ico_zly: :ico_zly: stwierdził ze dobrze ze tam nie mieszkamy bo by chyba dziennie były takie akcje :ico_olaboga: :ico_olaboga: wiec w najbliszym czasie raczej tam się nie przeprowadzimy :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :564: :064: :509: oby jak najpózniej a moze wcale
moja mama spytała nas dziś co chcemy na ślub dostać a ja jej ze nic nie chcemy bo mamy to co najwazniejsze święty spokój w domu :-D :-D

[ Dodano: 2009-07-25, 23:03 ]
Antkowi przebiła się druga dolna 2 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kurde ja za leniwa jestem fajnie by bylo jakby mala szybko z pieluch zrezygnowala,ale ostatnio moje lenistwo wzielo gore - do tego stopnia,ze nawet kaszke je z butelki - a od 4 miesiaca jadla lyzeczka
ty leniu :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 lip 2009, 00:39

Kurde ja za leniwa jestem fajnie by bylo jakby mala szybko z pieluch zrezygnowala,ale ostatnio moje lenistwo wzielo gore - do tego stopnia,ze nawet kaszke je z butelki - a od 4 miesiaca jadla lyzeczka
ty leniu :-D :-D :-D
:-D :-D :-D :-D Poprawie sie! A poki co dzien pelen wrazen - dalej szukamy sukienek, mam w mojej glowie wymarzona tylko co z tego jak wszedzie jedno i to samo?

Ide spac,bo dopiero odwiozlam sasiadki z bloku w ktorym mieszkalysmy kilka lat temu :)

Milych snow!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 lip 2009, 12:45

Hej witam w niedziele :-)
która mija jakoś tak leniwie wczoraj moj miał urodzinki więc na lekkim kacu jesteśmy ale ok. zrobie rosołek i sie podleczymy :-D
stopnia,ze nawet kaszke je z butelki - a od 4 miesiaca jadla lyzeczka
hehe Kacper tylko kaszke z butelki je bo z łyżeki mi pluł a tak to mu robietaką rzadsza do picia :-D
Najpierw zycze solenizantkom wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, szczescia zdrowka miłosci i radosci, wszystkiego naj naj dla Dany i Sarenki
wszystkiego naj dziewczynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
slonko2008,
oj ty się masz z tymi teścimi :ico_noniewiem: a dlaczego macie się tam przeprowadzić :ico_noniewiem:

No nic ja się zjadam sernikiem i oglądamy wszyscy razem bolka i lolka na mini mini :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 lip 2009, 09:46

myszka 81, biedacto z ta gleba, ale teraz tak to bedzie wygladac, Filip nie chodzi a tez ciagle w cas rabnie jak raczkuje :-)

slonko2008, przewalone z tesciami, ja tez tak mam, bo maly pogryziony, a tesciowa stwierdziła ze ma na cos uczulenie i tez do lekarza chciała leciec , jak widac ze to po komarach :ico_olaboga: oszalec mozna :ico_olaboga:

adia26, my wczoraj mielismy odpust, wiec byłam u rodzicow prawie cały dzien, małemu kupilimy kilka zabawek i sie cieszył, chociaz juz mu sie znudziły :ico_noniewiem:

Widze Adia ze Kacperek idzie łeb w leb z Filipkiem z zabkami :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 lip 2009, 13:36

Dzień dobry :-) a my mamy nowe zabki :ico_brawa_01: i to dwa :ico_brawa_01:
Widze Adia ze Kacperek idzie łeb w leb z Filipkiem z zabkami
no to teraz Filipek musi szybko nadgonić :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ide malego zaraz połorzyc lulku i zrobie sobie pazurki u rączek, a wy gdzie się podziewacie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

27 lip 2009, 20:19

Dzien dobry ;)

Ja sie witam i lece farbowac wlosy na ciemny braz - baaardzo ciemny na opakowaniu,ale mam nadzieje ze na moich blond wlosach bedzie jasniejszy - no i ze nie wyjdzie fiolet, roz albo zielen ;)

Odezwe sie po! Milego wieczoru :)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

27 lip 2009, 20:56

oj ty się masz z tymi teścimi a dlaczego macie się tam przeprowadzić
bo mają duzy dom i mieszkają sami mielibyśmy tam 3 pokoje kuchnie i łażenke no i pradziadkowie nalegają , ale co z tego skoro teśc jest upierdliwy dlatego ja wolałam mieszkać u mnie choć mamy tylko 1 duzy pokój i kuchnie ale rodzice sa naprawde wporządku cisza i spokój w domku a to moim zdaniem jest bardzo ważne co z tego ze wyremontowalibyśmy tamto mieszkanko włożyli kupe kasy na remont a potem byśy musieli uciekać zeby Jarek z własnym ojcem się nie pozabijali :ico_zly: albo ja bym nie wytrzymała :ico_zly:
co chatka to zagadka :ico_oczko:
U nas przebiała się ta 2 do konca Antek ma już 8 zębów :ico_brawa_01:
Jarek do pózna w pracy a ja padnięta znowu mam @ i strasznie brzuch mnie boli :ico_olaboga:
Poprawie sie! A poki co dzien pelen wrazen - dalej szukamy sukienek, mam w mojej glowie wymarzona tylko co z tego jak wszedzie jedno i to samo?
mam to samo gdzie nie wejde to wiszą te same kiecki tylko cena rózna :-D :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość