Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

27 lip 2009, 22:00

witam poproszę o klik na link
http://change.menelgame.pl/change_please/7313613/
Muszę się pochwalić że mój synek zrobił pierwsze samodzielne kroki sam i to w dość dużej odległości

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

28 lip 2009, 00:08

witajcie!!!! straszne tu pustki.... :ico_placzek:
zbiorowo gratulujemy postepów :ico_brawa_01:

padło pytanie o te wielorazówki pieluchy-kupuje sie takie biodegradalne papierki i kładzie na pieluchę-dzięki temu kupsztal nie wsiaka w pieluchę i po prostu składa sie papierek razem z kup-kupem i sru do kibelka :ico_oczko:
jestem mega zadowolona z tych pieluch-pierzemy co tzreci dzień, wszystko super wygodne, nic nie cuchnie, a większośc kupsztali ładujemy na nocnik :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 lip 2009, 09:15

Dzien dobry :)

Mialam napisac wczoraj ale z farbowaniem zeszlo nam ponad 2 h, bo cielysmy i prostowalysmy jeszcze a to dwie glowy :) moj kolor wyszedl baaardzo ciemny brazowy ale czuje sie spoko :D

Poza tym wlasnie tesciowa oddala nam nasza maszyne do szycia wiec dzisiaj szyjemy :P uwielbiam to robic - raz nawet uszylam sukienke z satyny w ktorej wyszlam na komunie kuzynki :D:D:D a material byl okropny do szycia bo dokladnie widac kazdy scieg :)

Zaraz idziemy lezec w ogrodku,a Wam zycze milego dnia!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 lip 2009, 10:40

Dzień dobry :-)
moj syn zaczoł żuć gume do zucia no myślałam że padne :ico_haha_01: sam otworzyl sobie opakowanie wyciągnął gume i patrze jak mu z buzi cieknie coś bialego, naszeczescie zdąrzyłam ja wyjąc przed połknieciem a w rącze trzymal jeszcze dwie :ico_noniewiem:
yoanna, pochwal się wloskami cioekawa jestm jak wygladasz w brązie
myszka 81, brawa za pierwsze kroki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

28 lip 2009, 14:41

Witam!
Mam chwile,bo tesciowa zabrala Natalie na spacer - chociaz do tego sie przydaje :ico_zly:
U nas tez postepy,teraz Natalie pokazuje paluszkiem wszystkie lampy w domu ,gdzie mis ma oko,nos ucho itd.aaaaaaaaaa i najwazniejsze,pokazujea zdjeciu gdzie jest mama,tata i ona :ico_haha_01: Ale mamy zabawe :-D
yoanna wklejaj szybko zdjecie wlosow,strasznie jestem ciekawa jak wyszly :ico_sorki: Ja wrocilam do bladu mimo ze lubialam ciemne wlosy ale Artur sie uparl,ze mam miec blond :ico_noniewiem:
zirca wiesz,ze chyba tez sprobuje tych pieluszek,wydaja sie byc wygodne.A nosisz jeszcze w chuscie?
adia Nataie tez wszystko zjada,ostatnio zjadla pol papierosa-prawie-bo wyciagnelismy jej ten tyton,ale zrobilam Arturowi zadyme,ze nie pilnowal tej paczki.Probuje tez pajakow i paproszkow z dywanu :ico_olaboga:
myszka 81 graulacje :ico_brawa_01:
A gdzie sie podziewaja pati i marta ?
Widze,ze wiekszosc maluchow juz dobrze uzebione :ico_brawa_01: U nas jak byly 3 tak dalej sa 3 :ico_noniewiem:
adia jak odchudzanie?Bo moja d....pa dalej ogromna :ico_olaboga: Mama mnie pciesza,ze po roku szyko zrzuce,ale ja juz zaczelam watpic.Schudlam 9 kilo i ani grama wiecej :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 lip 2009, 14:48

Witam

ale mialam dzis duzo zalatwiania i mam nerwa, bo babsztyl mnie wkurzyl :ico_zly:
Nie zmienila Erikowi zdjecia w paszporcie, bo potrzebuje deklaracji rodzicow i dokumetow obydwu rodzicow i musze specjalnie jutro znow jechac :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

U nas dzis jakos chlodniej,w czoraj 30 stopni a dzis tylko 20 :ico_szoking: :ico_szoking:

miszka, witaj kochana, ale dawno Ciebie nie bylo.
Fajnie, ze masz chwilke, sliczna jest Natalie ibardzo podobna do Ciebie.
wielkie brawa dla Natalie za nowe osiagniecia :ico_brawa_01: , ERik to leniuszek nie chce sie niczego uczyc.


adia26, ale sie rozszalal Kacoerek z zabkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja dzis zagladam do buzki Ersia i patrze i jestem w wielim :ico_szoking: przebila nam sie 2 lewa dolna :ico_szoking: a gdzie jedynki :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-07-28, 14:49 ]
A gdzie sie podziewaja pati i marta ?
jestem jestem
A marta jest w Polsce

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 lip 2009, 16:01

adia jak odchudzanie?Bo moja d....pa dalej ogromna Mama mnie pciesza,ze po roku szyko zrzuce,ale ja juz zaczelam watpic.Schudlam 9 kilo i ani grama wiecej
Miszka wstyd mi ale ja nic nie chudne ani grama nie wiem czym to jest spowodowane mimo diety soacery ciagly ruch bo przy Kacprze nie da się posiedzieć :ico_noniewiem:
miszka, jejku ale Nati jest już mądra u nas nic z tego nie ma moze powinnam go wiecej uczyć :ico_noniewiem:
adia26, ale sie rozszalal Kacoerek z zabkami
az sama sie dziwie tyle czasu nic az nagle wysypalo :ico_brawa_01:
Brawa dla Erika za nowego ząbka :ico_brawa_01:
resta dziewczynek meldujcie sie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

28 lip 2009, 16:02

witam Oskar zrobił kupkę w nocnik jestem mega szczęśliwa
i proszę o klik
http://change.menelgame.pl/change_please/7313613/

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

28 lip 2009, 16:20

ERik to leniuszek nie chce sie niczego uczyc
u nas nic z tego nie ma moze powinnam go wiecej uczyć
E, co Wy dziewczyny,ona w sumie gdzies od 2 tygodni tak "zmadrzala" ,wczesniej tez takich cudow nie robila :ico_noniewiem: Biorac pod uwage ze jest najstarsza :ico_haha_01: pewnie za moment wszystkie maluchy beda robily to samo :ico_brawa_01: Ale mowie Wam jak super wyglada taki malenki,wyciagniety paluszek,pokazujacy rozne rzeczy,teraz chodzimy i ja pytamy gdzie to,gdzie tamto :ico_haha_01:
przebila nam sie 2 lewa dolna
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Brawa dla Ericzka za nowego zabka :ico_brawa_01: pati on jest przeslodki,widzialam ze ma za soba pierwsze strzyzenie,pieknie wyglada :ico_brawa_01:
ja nic nie chudne ani grama nie wiem czym to jest spowodowane
Ja tez kochana zachodze w glowe co sie dzieje,ruchu przeciez mamy za czterech,ja do tego pracuje,juz sama nie wiem moze to tarczyca :ico_placzek:
Kacperek tak sie zmienil,ze musialam sprawdzic czy to na pewno on,cudowny chlopczyk,wloski ma chyba po tatusiu :ico_haha_01: Zazdroscimy zabkow,musi super wyglaac :ico_brawa_01:
Oskar zrobił kupkę w nocnik
No to gratulacje :ico_brawa_01: Moja Natalie na razie jak ja sadzam,natychmiast wstaje i tam grzebie,nie wiem jak ja tego oduczyc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

28 lip 2009, 17:09

U nas tez postepy,teraz Natalie pokazuje paluszkiem wszystkie lampy w domu ,gdzie mis ma oko,nos ucho itd.aaaaaaaaaa i najwazniejsze,pokazujea zdjeciu gdzie jest mama,tata i ona Ale mamy zabawe
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla naszej księżniczki za takie postępy
nic nie cuchnie, a większośc kupsztali ładujemy na nocnik
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Al jest super chłopakiem i już na kibelku siedzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My dziś pojechałyśmy do mojej cioci bardzo fajnie było widziałam kuzynki których juz nie widziałam kupe czasu :-D :-D
potem pojechałyśmy do jednej z nich a tam ma konia Antek był zachwycony koń przez okno zagladał do pokoju :-D :-D :-D mieliśmy jeszcze iśc zobaczyc swinki ale Antek był juz spiący wiec pojechaliśmy do domu , ale mamy zaproszenie na oglądanie reszty zwierzątek krowe , świnki kaczki itd. :-D :-D nie ma to jak rodzina na wsi nawet w zoo krowy nie było :ico_szoking: jak dzieci w mieście mają wiedziec jak wygląda krowa chyba z obrazka :ico_olaboga:
kilka fotek
Obrazek
Antek tak sie bawi z Emi
Obrazek
To jego przeznaczenie :-D :-D :-D
Obrazek
Na placu zabaw w Pszczynie
Obrazek
Zabawa w basenie ja jako ratowniszka robie :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2009-07-28, 17:11 ]
ojejku wszystkie fotki jakieś pijane :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość