Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

31 lip 2009, 21:51

kilolek, ale jak trzeba to trzeba, przy podwyzszonym cukrzez w ciazy trzeba miec dosc restrykcyjna dietke. Dasz rade. Ale nie musisz byc tylko na warzywach, najwazniejsze wyeliminowac cukry i liczyc kalorie :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

31 lip 2009, 21:58

bez węglowodanów będzie cięzko niestety, bo odpada pieczywo, ziemniaki, makarony ryże itd, drób. Wiadomo trzeba to trzeba ale lekko nie będzie

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

31 lip 2009, 22:00

kilolek, ale dlaczego masz wyeliminowac calkiem weglowodany?? Pieczywo biale zastap ciemnym, jogurty owocowe naturalnymi. A jak zjesz troche weglowodanow to nic sie nie stanie. Najwazniejsze nie przekraczac dawki kalorii i bedzie ok

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

31 lip 2009, 22:11

no właśnie gin mi zabroniła węglowodanów, bo po strawieniu zamieniają się w cukry. Max 2 kromki pieczywa ciemnego dziennie (łyżka makronu lub pół ziemniaka) . A nabiału łyżka stołowa. Dostalam jakieś ulotki i tam to wszystko jest napisane ale dokłądnie jeszcze nie przeczytałam tylko tyle co u lekarza.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 sie 2009, 17:05

Kilolek trzymam za Ciebie kciuki. Na pewno dasz radę, a może nawet znajdziesz jakieś pozytywne stronki diety. Będziesz najfajniejsza laska z nas wszystkich:) tylko aby dzidzia wszystko dostała!!

U nas dziś taki skwar, że masakra. Wczoraj robiłam śliwki do słoików, dziś ogórki w zalewie musztardowej. Chłopaki przycinają róże:) byłam z Matim na basenie, ale do 4go jest nieczynny i wycieczka 40 minut autobusem w jedną stronę na darmo. Od środy jedziemy na pewno i tak 2 razy w tygodniu dokąd dam radę z brzuszkiem:)

Co do przecen to ja dziś byłam w reserved, ale dla maluśkich dzieci nic nie mają. Jedynie dla Mateuszka mogę coś kupić, ale on praktycznie wszystko ma.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

02 sie 2009, 10:11

Witajcie

kilolek, zycze zdrowka i wierze ze dasz rade z ta dietka :-D
no i czekamy na fotki mebelków :ico_oczko:

matikasia, Gratuluje córeczki!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

to poki co na listopadówkach przewazaja dziewczynki :-D :ico_szoking: :ico_oczko:

Ula to nidaleko siebei mieszkamy hehe
moze kiedys uda sie nam spotkac w centrum na miescie :ico_oczko: :ico_oczko:
acha bardzo podoba mi sie twoj blog :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

unas po staremu
codziennie zastrzyki ale kłuje sie w udo take całe szczescie ze niemusze w brzuch :ico_oczko:
wizyte mam dopiero na 18 sierpnia
i musze zrobic badania tez glukozy na czczo ciekawe jaki wynik bedzie :ico_noniewiem:

chyba mi sie wydaje ale ja weszlam teraz w 3 trymestr :-D :-D :-D :-D
fajnie jeszcze tylko 3 miesiace hehe

dzis moze pojedziemy do Zoo tylko pogoda taka mieszana musze do kumeli zadzwonic i zapytac czy pojedzie :-D :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 sie 2009, 14:12

A u nas taki upał, że Hiszpania to mało. Rano posiedzieliśmy do 10 w domku. Potem wyszliśmy. Mati się pobawił, a ja uszykowałam mu wodę w basenie. Fajnie się pochlapał, a ja też z nogami siedziałam. Teraz zjedliśmy i biliśmy na spacerku, ale jest nie do wytrzymania więc na jakieś 2 godzinki jesteśmy w domku. Ciekawe, czy cały sierpień taki upalny będzie. Jak to znieść...

Szukam powoli ubranek dla małej na allegro i jak tak patrzę, to jeszcze nie wierzę, że naprawdę będę miała córeczkę:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 sie 2009, 20:49

hihi
a ja dziś kupiłam taki komplecik
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=697901135

Przez te upały jestem nie do życia. Nie wiiem kkiedy mi się uda wreszcie naszykowac ten pokoikdla Michasia, bo jjuż 2 tydzień sprzątam, a efektu nie widać. Mąż jjuż by chhciał malować, a tu na razie do ścin nawet podejśc się nie da :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 sie 2009, 09:08

Kilolek śliczny komplecik. Właśnie ostatnio doszłam do wniosku, że po Mateuszku mam też tak ładne ubranka bo wiele mama z Niemiec przywiozła i aż szkoda to oddawać. Może więc zapakuje w karton i będą czekać, aż ktoś z rodziny będzie miał maleństwo:)

Dziś obudziła nas burza i potworny deszcz, ale powiem, że dobrze, bo wczoraj było już nie do zniesienia, a tak powietrze będzie inne.

Dziś jedziemy do miasta. Może uda się zapolować na jakieś promocje i moja mama w Niemczech też dziś jedzie kupić coś dla wnusi. Mam nadzieję, że tym razem lekarz się nie pomylił:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

03 sie 2009, 10:39

u nas tez w nocy straszna burza był. Dziś dużo chłodniej ale duszno okropnie mimo, ze co chwila popaduje.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość