Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 sie 2009, 08:40

dorotaczekolada, no tak,musimy ustąpić miejsca.....tegorocznym sierpnioweczkom... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

02 sie 2009, 09:59

witam :-) widze, ze nas przesunieto :-D

dzisiaj A. wraca do domu :-) a ja mam lenia.. wczoraj posprzatalam, wiec dzisiaj bede robic NIC :-D

nocka okej, jedna pobudka...

ciekawe jak tam dziewczyny w rozjazdach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

02 sie 2009, 10:44

Hej na nowym wąteczku :ico_oczko:

U nas po staremu, Paulinka już dużo lepiej.
A i muszę się pochwalić - wczoraj zrobiła 2 kroczki do przodu, sama :ico_brawa_01: , dziś to samo, może wreszcie dziewczyna rozkręci się.

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

02 sie 2009, 14:58

Dziewczyny macie jakies opinie o tej parasolce?

http://www.familyshop.com.pl/towar.php? ... 5&id_kol=6

Podoba mnie sie :D a do tego :P "Fizz Silver Cross - tylko 4,9 kg. Klasa dla wybrednych - Catherine Zeta Jones, Sarah Jessica Parker, Nicole Kidman, Jennifer Lopez i wiele innych sław ufa tylko tym wózkom." ;) Podobny do Maclarena na ktorego mnie nie stac - bo 1200zl za parasolke to hardcore :) i najbardziej podoba mi sie kolor Marshmallow :D co prawda nazwa Eclipse bardziej mi przypada do gustu ;) i z boku czarny ladniejszy,ale mniej praktyczny - nagrzeje sie na sloncu nie?

[ Dodano: 2009-08-02, 16:04 ]
W ogole sie nie przywitalam :( przepraszam! Zatem dzien dobry :) my jestesmy juz w naszym mieszkanku ktore uwielbiam :) zrobilam wlasnie dwa prania, posprzatalam,Nina wlasnie usnela :)) wiec moge szukac sukienki dalej (po wczorajszych zakupach tylko ja wyszlam z niczym no i Nina - zarowno mama jak i siostra kupily sukienki - w ogole mama placila ;) a ja nie skorzystalam bo nic mi sie nie podobalo - a patrzylysmy wszedzie i zmierzylam chyba z 30 sukienek ;( za malo seksowne :D za bardzo zwykle, kolor nie taki itd itp, zatem wchodze na allegro i szukam moze tam cos znajde ? :(

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 sie 2009, 21:38

hejjj.....



ufffffffffffffff,wróciłam z pracy dopiero co...ale upałłłłłłł :ico_olaboga: a ja musze kisic sie w robocie.... :ico_puknij:

pisałam Wam wczesniej ,że chcemy wybrac sie na Tropikalną Wyspę pod Berlinem...ale rozmawiałam ze znajomymi którzy tam byli...tam jest strasznie drogo :ico_szoking: i podejrzewam,że nas na to poprostu nie stać :ico_noniewiem: sam wstep to 90 euro...wejscie na kazda zjezdzalnie kosztuje dodatkowe 3-6 euro....pozatym...jedzenie drozyzna,lody 4 euro..cola pol litra 6 euro :ico_szoking: sniadanie 11 euro od osoby :ico_szoking: :ico_puknij: :ico_puknij:
Ci niemcy całkiem ogłupieli :ico_puknij:


i w zwiazku z tym...wybieramy aqua park na Słowacjii... :-D
nocowac bedziemy w Zakopanym....

a to ten aquapark...

http://www.tatralandia.sk/main.php?menu=&lang=pl

[ Dodano: 2009-08-02, 21:53 ]
a tutaj kilka fotek moich pociech :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-08-02, 22:09 ]
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

03 sie 2009, 13:23

Witam na nowym wateczku.
U nas upalow ciag dalszy goraco ze sie wcale z domu wychodzic nie chce:)
Ale dobrze ze sporo drzew to jest sie gdzie chowac.

Jagna zdjecia fajne a jaka Emi juz duza. U mnie Jula zaczyna za chodzikiem stawiac kroczki :-) I wszedzie jej pelno.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

04 sie 2009, 08:32

Witam

Jagna, rzeczywiście drożyzna :ico_olaboga:
Fajne foteczki, ślicznie Emi wygląda na tym ostatnim i widzę,że już kolczyki ma. Nie ciągnie za nie?

yoanno, wózeczek na pierwszy rzut oka wydaje się być fajny. Nie jest za ciężki no i dość spory kosz na zakupy.

[ Dodano: 2009-08-04, 08:33 ]
A gdzie margarita i shoo???

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

04 sie 2009, 09:15

witam dziewczyny
nie mam neta w domu już od 4 dni :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
szefa nie ma więc klikam z pracy ;-) ale zaraz muszę jechać więc się uwijam ;-)
a więc u nas jakoś do przodu, ale wczoraj dostałam sms-a od Gie - kurczę Su im się rozchorowała - gorączka, wymioty i biegunka, wylądowali u pediatry który dał leki i skierowanie do szpitala bo Su za mało waży. Dostali też skierowanie na badania.
Jak po lekach się nie poprawi to niestety czeka ich szpital, Ola pisała też że będą mogli oboje z Su zostać 3 dni w tym szpitalu w Starachowicach.

A w ogóle to już roczek za nami :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: jak ten czas leci ;-)

Jagna fajne foteksy twej młodzieży ;-)
A shoo pewnie wita się ze swoim A. :-D :-D :-D

No nic biorę się za robotę i spadam :-)

[ Dodano: 2009-08-04, 09:18 ]
aha Jagna - Maja też całuje się w lusterku a jeszcze lepiej daje mi buzi przez szybę - wstawiałam kiedyś foty na forum ale pewnie nie widziałaś :-)
A właśnie co do kolczyków - to jak Emi zniosła samo przekłuwanie jak i noszenie ich teraz?
Ja się zastanawiam, ale cały czas boję się sprawić jej ból i boję się że ten szałaput gdzieś zaciągnie i rozerwie sobie ucho - przecież Majka to taki ciekus że mała bania - czasami już nie wyrabiam, a to dopiero początek :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

04 sie 2009, 09:55

Biedna Su, miejmy nadzieje,że to nic poważnego.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

04 sie 2009, 09:57

hej :-)
wczoraj dostałam sms-a od Gie - kurczę Su im się rozchorowała - gorączka, wymioty i biegunka, wylądowali u pediatry który dał leki i skierowanie do szpitala bo Su za mało waży. Dostali też skierowanie na badania.
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
przykro mi strasznie... biedna mala :ico_placzek: wspolczuje im, mial byc taki fajny wyjazd :ico_placzek:
oby wszystko sie pomyslnie skonczylo :ico_sorki:

Jagna30, wlasnie, tez mialam Cie zapytac o te kolczyki.. jak to Emi zniosla? w ogole, sliczna dziewczynka z niej :-)

a Tatralandia jest podobno fajna, brat byl i bardzo mu sie podobalo.

zaraz bede leciec do banku oplacic czynsz :/
Boze, nic mi sie dzisiaj nie chce..

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość