Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

04 sie 2009, 10:19

Widzę, że wszystkie mamy wizyty w podobnym terminie:) ciekawe komu się zmieni płeć. mam nadzieję, że nasz lekarz już się nie pomyli bo to by troszkę śmieszne było żeby się mylić w 6 miesiącu:) i normalnie bym go kosztami za ubranka obarczyła:)

U nas pogoda cieplutka, ale bez upału i słońca. Wybieramy się więc na basenik, a potem na dalsze poszukiwanie okazji ubrankowych i bucikowych. Polecam wyprzedaże w reserved, ale głównie dla tatusiów i większych dzieci. Dla niemowlaczków nic nie było. Potem wam wkleję fotki co kupiłam.

Dziewczynki, a może ktoś by chciał się wymienić na jakieś ubranka jeśli teraz będzie miał dzieciątko innej płci. Za koszta wysyłki np tylko.

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

04 sie 2009, 11:37

Hej tradycyjnie bardzo długo nic nie pisałam prawie wcale ale czytam was cały czas moje maleństwo rośnie i ja też jutro kolejna wizyta u mnie Pani doktor nie chce się pomylić i cały czas jest drugi synek ale nigdy nie ma 100% pewności bardzo chciałam mieć dziewczynke no ale nie wyszło widocznie takie moje przeznaczenie moja teściowa mówi że bede mieć dwie synowe :ico_olaboga:
Ja już zrrobiłam przegląd ubranek mam bardzo dużo że niewiem kiedy Kubuś to wynosi a jeszcze mam zamiar mu coś nowego kupić wkońcu nie może być gorszy od Kacperka który miał wszystko nowe.
Jesteśmy już po wakacj :-) ach byliśmy w chorwacji było cudnie już nawet nie pamietam ze było tak fajnie
a tutaj zdjęcie mojego Kacperka bierze udział w konkursie bobas na wakacjach http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/2802/sort:id .
Pozdrawiam was cieplutko :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

04 sie 2009, 11:46

Hej dziewczynki :ico_sorki:
Mikusia nie ma sprawy. zgadamy się jeszcze co do spacerku. Ty mam zajęty czas a ja wooooolne od wszystkich. Bo teściowa jedzie do Słupska z psem i będzie trochę spokoju :ico_oczko: Za to 13 przyjeżdża moja siostra więc w tym przedziale może się spotkamy :-D
Dobrze Ci bo mieszkasz w centrum i sobie możesz iść na nogach nad morze, ja iby też, ale na babie doły mi się nie chce dreptać. A tak to kisić się w autobusie, gdzie ludzie zabiorą Ci wolne miejsce sprzed nosa, spojrzą na brzuch i odwrócą głowę w drugą stronę... :ico_sorki: Mniejsza z tym :-D
Może wyciągnę mojego G i chociaż wieczorkiem sobie na plażę pójdziemy o ile będzie cały dzień taka ładna pogoda, bo zapowiadali, że temp się zmniejszy i chmurami niebo zajdzie :ico_szoking:
matikasia ja będę ręce swojemu lekarzowi ucinać jeśli się pomylił w diagnozie męskości mojego synka. W końcu dał sobie ręce obciąć, więc wiesz ... hehe
A co do ubranek to jak narazie nie mam ani jednej rzeczy przy sobie...

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

04 sie 2009, 11:56

U nas dzis pochmurno i duzo chlodniej niz wczoraj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Dzieki bogu bo ilez mozna w tym upale.
Ja juz mam prawie wszystkie ubranka, bo co zakupki to zawsze cos kupie, jeszcze tylko czekam na dostawe z allegro. Jedyne co mi brakuje to taki grubiutki, cieplutki kombinezonik na zime ale z tym to poczekam na sezon- edzie wiekszy wybor.

Z przeprowadzki niestyety nici :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale juz sie oswoilam z ta mysla i ze zostajemy na tych 42 m. Tak niestetety nie dalo sie zrobic ogrzewania centralnego a przeciez w piecach nie bede palic :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

matikasia, brzusio sliczniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mikusia1 twoja corunia ma 11 urodzinki?? To tak jak ja :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-08-04, 11:57 ]
Aha no i najwazniejsze
Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 7 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

04 sie 2009, 12:07

A tak wyglądam ja z moim Kacperkiem długo trwało zanim dodałam te zdjęcia ale wkońcu mi się udało!! :-)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

04 sie 2009, 12:10

Ewcia za 7 okienko :ico_tort: :ico_tort: !! Ale ten czas leci strasznie szybko...
Monia super wyglądacie, uroczy chłopczyk z Twojego synka

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

04 sie 2009, 12:15

uleczka170, leci, leci az mi sie czasem wierzyc nie chce :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Zleca nam te 3 iesiace jak z bicza strzelil :-) :-)

MonikaSko, zdjecia super a synus jaki przystojniak :-)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

04 sie 2009, 12:20

Oj zlecą napewno, choć obawiam się końcówki...

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

04 sie 2009, 12:21

uleczka170, teraz to sie wszystkie chyba obawiamy koncowki, ale pod koniec pazdziernika bedziemy sie juz modlily zeby ten koniec nastal :-D

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

04 sie 2009, 12:27

Ewka_82, Oj tak, ja to w sumie już się doczekać nie mogę, ale malutki ma jeszcze posiedzieć w brzuszku i nie wychodzić pod żadnym pozorem :ico_nienie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość