Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 sie 2009, 16:57

wściekanie się na ludzi którzy wysyłają nagrody a w rzeczywistości ich nie ma.
ja już dostawałam nagrody z tej gazety i "mam dziecko" tylko teraz jakoś sobie delikatnie mówiąc w kulki lecą :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-08-12, 17:09 ]
to powinni mi teraz przysłać
Obrazek

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

12 sie 2009, 17:43

aniawlkp86, zajefajna nagroda, oby sobie za daleko w te kulki nie polecieli.
Ja już poodkurzałam mieszkanie. Naszykowałam rybkę, zaraz wstawię do piekarnika, zrobiłam suróweczkę i czekam na mojego.
Także póki co to ja się odmeldowuję do odwołania

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 sie 2009, 17:53

ja się odmeldowuję do odwołania
ok obyś później zajrzała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja sobie wartę potrzymam :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

12 sie 2009, 18:11

aniawlkp86, kobieto ciesz się że w ogóle coś dostajesz bo jak ja wysłałam do nich sms-y to do tej pory nic nie dostałam tylko jakieś cholerne sms-y przychodzą które nie są w cale takie tanie a nagrody to szkoda gadać kto sobie pomyślałby żeby wygrać jaguara lub inny samochód dla mnie to żenujące a jak chcą inne gry to 10 pytań każde za 3,66 szkoda gadać więcej mnie te sms-y kosztują niż nagrody tego warte :-/
Ulka co do szpitala gdzie chce rodzić to w Wejherowie już postanowiłam bo tak poradziła mi położna i tam pojadę się zapytać co i jak i jakie dokumenty i jaka wyprawka dla dziecka. Jak będziesz miała ochotę to możemy się wybrać w następnym tygodniu tylko powiedz kiedy ;-)
A co książeczki ubezpieczeniowej to się pytałam mojego on także jej nie ma widocznie u nas tak nie jest bardzo potrzebna jak u Was ;-)

[ Dodano: 2009-08-12, 18:12 ]
Dobra ja się idę na chwilkę położyć bo mnie plecy bolą jak cholera a mała mi takie kopniaki daje w żebra że szok :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 sie 2009, 18:21

bigottka ja na razie z smsów zrezygnowałam :ico_sorki: :ico_sorki: zaczęłam wysyłać listy do gazet gdzie jest jakaś nagroda za wydrukowanie tego listu :-D :-D zawsze to coś a znaczek wcale tak dużo nie kosztuje i jest taniej niż za smsa :-D :-D

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

12 sie 2009, 19:45

bigottka, spoko, wybierzemy się napewno bo ja już w sumie chcę wiedzieć co i jak :ico_sorki:

Mój już spowrotem pojechał na załadunek. Rybka i barszczyk mu bardzo smakowały, nawet powiedział, że w życiu takich dobrych nie jadł hihi :ico_ciezarowka: Myślał,że ja do gotowania to dwie lewe ręce mam, ale jak się okazuje to nie.

aniawlkp86, ja wygrałam w esce bilet na coke live music festival i do tej pory biletu nie dostałam :ico_puknij: nawet nie chcę mówić jakie nerwy mnie brały :ico_zly: i obeszło się bez sms i listów. Ja tylko meila wysłałam i wkręciłam kumpelę. Wszytsko było na antenie ale niestety....

Mój też się strasznie wierci i włazi mi pod żebra bo mu tam wygodnie zauważyłam.
Ale niech sobie maluszek siedzi, ja przecierpię :ico_olaboga: :ico_ciezarowka:
Co tam jeszcze.... hmmmm... siostra mi przywiezie soki z czarnej pożeczki i dżem truskawkoey do naleśników. Masakra, aż mnie ślinianki bolą hihi ale narazie nie jem nic póki nie strawię, bo na obiad sobie magiczne porcje nakładałam, większe od mojego, no ale tak się dziś napracowałam, że należało mi się

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 sie 2009, 19:55

wygrałam w esce bilet na coke live music festival i do tej pory biletu nie dostałam
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja z eski to wygrałam płytę :-D i przyszła,ale nie pamiętam juz jaka :ico_noniewiem: chyba Nelly Furtado :ico_noniewiem:
na obiad sobie magiczne porcje nakładałam, większe od mojego, no ale tak się dziś napracowałam, że należało mi się
jasne,że ci się należało :ico_oczko: jesteś :ico_ciezarowka: to sobie nie odmawiaj :ico_nienie: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

12 sie 2009, 20:06

A co do radia to ja w starym Hit Fm wygrałam 2 wejściówki na kręgle płyt chyba z 4 i książkę i koszulkę ale z sms-ów to jak na razie tylko przychodzą zwrotne i nic więcej :-/
uleczka170, spoko możemy się kobieto wybrać na 100%.
A co do legitymacji ubezpieczeniowej to jednak faktycznie będzie potrzebna i o dziwo :ico_szoking: znalazłam ją w szafce fakt że nie jest podbita przez zakład pracy ale mam ;-) więc we wrześniu pójdę sobie podbić i będę spokojna ;-)
aniawlkp86, masz po prostu szczęście kobieto w tych grach ;-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 sie 2009, 20:12

znalazłam ją w szafce fakt że nie jest podbita przez zakład pracy ale mam ;-) więc we wrześniu pójdę sobie podbić i będę spokojna
a jednak :-D
masz po prostu szczęście kobieto w tych grach
:ico_wstydzioch: jak to się mówi grasz to masz,nie grasz nie masz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

12 sie 2009, 20:17

A co do legitymacji ubezpieczeniowej to jednak faktycznie będzie potrzebna i o dziwo znalazłam ją w szafce
no widzisz i nawet nie wiedziałaś. A pieczątkę sobie walnij przed porodem bo podbicie jest ważne przez 2 miesiące, więc po co biegać tyle razy...
jak to się mówi grasz to masz,nie grasz nie masz
co racja to racja :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość