Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

18 sie 2009, 17:10

Ewka_82, udał się :-) Mój G lubi wycieczki, to tak jak ja, więc było super.

Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

18 sie 2009, 17:18

kilolek -wszystkiego co najlepsze!!!
Uleczka170 śliczny brzuszek i faktycznie ciąża Ci sluzy !!

Ja bylam rano w szpitalu robic krzywa cukrowa- okropienstwo ! Kubek takiej gestej glukozy na czczo to nie jest dobry pomysl;-), duzo kobiet w ciazy było ja robic i co 3 niestety wymiotowala! Ja sie ukrylam w cichym ciemnym i spokojnym korytarzyku i czytajac gazetki przeczekalam tak 2 godzinki na kolejne pobranie krwi :) Na 19 jedziemy do lekarki, wczesniej zabierajac wyniki badan ze szpitala. Troche sie denerwuje bo moja mama w ciazy ze mna przechodzila cukrzyce ciazowa a teraz od 3 lat jej sie nagle ujawnila i troche ma z tym problemow:(
Od razu dopytam sie mojej lekarki odnosnie CC bo mam mnostwo obaw i pytan, no i sprawdzimy ile maly Oli teraz wazy! :)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

18 sie 2009, 17:19

uleczka170, a ty do morza masz bliziutko :-) super ale ci zazdroszcze bo ja uwielbiam morze tylko szkoda ze mam je tak daleko :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-08-18, 17:22 ]
Halucynka, no to czekamy na wieczorne wiesci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

18 sie 2009, 17:43

Halucynka, zgadzam się z Tobą, picie glukozy na czczo to makabra dla żołądka... Ale jeszcze tylko jedno badanie i spokój :ico_sorki:
Daj znać co i jak u lekarza :ico_sorki:
Ewka_82, no morze mam blisko :-) też je uwielbiam, ale samej mi się chodzić nie chce... :ico_olaboga: Więc zostają tylko weekendy z moim ukochanym, bądź spotkania z październikówką. MAM nadzieję że niedługo się mikusia dołączy do nas :ico_sorki:
:ico_tort: :ico_tort: za setną stronę:-)

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

18 sie 2009, 18:52

jeśli o cesarkę chodzi to ja na pewno będę miał, bo pierwsze dziecko urodziło się przez CC ...
przed 9 rano wody poszły, a po 21 zaczęli mnie do CC szykować
i tylko dlatego,ze ppierwsza było cc? To podłuzne cięcie miałaś?
Pytałam lekarza czy można naturalnie i stwierdził że tak, ale boją się bo mogą się blizny rozejść podczas parcia i woli żeby była cesarka, zwłaszcza że ja miałam zastój porodu tzn. skurcze mi przechodziły i rozwarcie z 6 do 2 się robiło a nawet i do 0, oksytocyna nie pomagała. Cięcie miałam w poziomie nie w pionie

[ Dodano: 2009-08-18, 18:59 ]
lekarz mówił, że może mi się i tym razem zastój powtórzyć więc ... pewnie dlatego myśli o cc

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 sie 2009, 21:35

Jestem i ja. Miałyście tyle nie pisać:) 3 dni a tu prawie 6 stron, ale wszystko szybko nadrobiłam:) dopiero za 2 dni wracamy do domku. Mąż codziennie dzwoni z postępami w mieszkanku. Już mały kibelek wykafelkowany i jutro startuja z duzym i z podłoga także w czwartek już zobacze pierwsze efekty:)
Jutro na 9.30 ide do fryzjera. Zrobie odrosty bo potem pewnie na chrzciny się udam:) a na 16 mam spotkanie z liceum. wszyscy zabieraja dzieci. to bedzie wesolo. ciekawe ile tylko nas bedzie.
Pogoda sie ochlodziła więc i ja odżyłam, ale wczoraj to miałam jakiś potworny kryzys chyba z depresja przez ten upal i pobudke mateuszka od 6.15:( dla mnie to noc, ja nie wiem jak to sie zmotywuje do maluszka:)
Dzis bylam w sklepie z uzywana odzieza i kupilam rozowy kombinezonik za 5 zl takze na zime juz mamy ubranko. oczywiscie 3 inne rzeczy wpadlz tez do koszyka:)

PaulinaS ja tez licze na naturalny porod ale lekarz tez trabi mi o bliznach ze moga sie rozejść. Do tego mam przepukline przełyku (nie można wysiłku) i ucisk na nerw kulszowy. Chyba znikome szanse i skonczy sie cc...

Wizyte mam w piatek. Zobaczymy ile niunia urosla.Ja już 16 kg na plusie, a jak ktos mnie widzi to mysli ze ja żartuje...czy to mogą być wody płodowe tak ciężkie? wchodzę w spodnie 36/38. Brzucholek mam tzlko spory, pirsi i ogolnie od pasa w gore troce wieksza jestem, ale ta waga mnie przeraza, a to jeszcze 2 miesiace...

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 sie 2009, 22:24

Wizyte mam w piatek. Zobaczymy ile niunia urosla.Ja już 16 kg na plusie,
a ja wciąż 2,5 :ico_noniewiem: trochę mnie to martwi...

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

19 sie 2009, 13:49

u mnie jak na razie 9 kg na plusie zobaczymy ile jeszcze przybędzie. Osobiście to ja monstrum jestem :ico_wstydzioch: i lekarz boi się, żebym jakiejś choroby nie dopadła z tego powodu pewnie dlatego na cukrzyce zlecił badania. W pierwszej ciązy przytyłam 18 kg i zrzuciłam tylko 8, ale teraz mam zamiar się za siebie wziąć i z 15 żeby poleciało albo i więcej :-D

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

19 sie 2009, 14:50

A mnie bwczoraj wieczorkiem dopadly pierwsze skurcze :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Bolalo to!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :-D
Juz jestem ciekawa jak ja dam rade jak Agatka bedzie chciala wyjsc :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A zaraz wyciagam mezulca do parku na lody wloskie i gofry :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

19 sie 2009, 15:06

Ja póki co 9 na + i jest mi z tym dobrze :-) Tylko boczki mnie wkurzają :-/
Ewka_82, Jestem ciekawa jak to jest, ale póki co niech będzie tak spokojnie jak jest :-)
Zrobiłam porządek dziś w szafie, powyrzucałam niepotrzebne rzeczy i pewnie będzie tego więcej :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KylieTab i 1 gość