Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

18 sie 2009, 20:51

piesek się pewnie nauczy :P[

wkońcu będzie musiał przy dzidzi :)

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

18 sie 2009, 22:43

Ulka zobaczysz psinka się nauczy nie wskakiwać na łóżko jeżeli nie będzie jej na to pozwalane ale jak twój G. jej pozwala więc się nie dziw że tak robi bo myśli że tak można.
Ja się tak zastanawiam jak będzie z moim kotem jak urodzę bo jak na razie to ona jest pępkiem tej rodziny a później tak nie będzie mam nadzieję że mała zaakceptuje i nie będzie zazdrosna.
Dobra ja uciekam spać bo jestem taka zmęczona a nie mogę się jakoś zmusić do spania bo wszystko mnie boli czuję się jak 80-cio letnia staruszka a nie kobieta w ciąży :-/
Dobranoc i do jutra ;-)

[ Dodano: 2009-08-19, 06:15 ]
Witam z rana.
Teraz to jestem w szoku tak zawsze ktoś w nocy straż trzymał a tym razem nic nawet żywej duszy brak.
Dobra ja uciekam życzę miłego dnia będę wieczorem a raczej koło godziny 23 ;-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sie 2009, 09:02

witam

ja dzisiaj jakoś wcześnie jak na mnie :ico_oczko: :ico_oczko: ale to przez Hanię bo przed 8 zrobiła mi pobudkę i szaleje teraz :-D :-D

zaraz muszę łepetynkę umyć i iść do sklepu po zakupki,bo dzisiaj na obiad kapuśniak ze słodkiej kapusty,a nic w domku nie ma :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

19 sie 2009, 10:02

Hej laseczki :ico_tort:

Ja wczoraj zrobiłam sobie gorącą kąpiel taką gorąco że mój nie chciał wejść :ico_oczko:
Ale się wygrzałam i było mi dobrze później ostudziłam troche i moje kochanie już weszło do wanny :ico_oczko:
Później małe tulańce :ico_oczko: i grzeczni do łóżeczka i co... zasnąć nie mogłam chyba z 1,5 godz. się męczyłam no szok :ico_szoking: dawno tak nie miałam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sie 2009, 10:11

Kinga_łódź cześć :-) ja też bym chciała taką gorącą kąpiel z moim,ale on do mnie do wanny już się nie zmieści :ico_placzek: jestem za duża :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

19 sie 2009, 10:29

My tutaj mamy dość długą wannę bo w PL to taka malutka, że na sobie siedzimy :ico_brawa_01: Też jest miło :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-08-19, 10:31 ]
No i wczoraj sam stwierdził, że faktycznie schudłam :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-08-19, 10:37 ]
jestem za duża :ico_placzek:
Puknij się w czoło :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sie 2009, 10:50

wczoraj sam stwierdził, że faktycznie schudłam
no bo ty chuda jesteś :-D :-D

a ja na prawdę jestem duża :ico_sorki: mam 177 a mój 170 cm i jak ja wejdę do wanny to juz dla nikogo miejsca nie ma :ico_placzek: bo ja nawet szeroka :ico_sorki: i czasem zamiast ja z Hanią się kąpać razem w wannie to A się z nią kąpie,bo ona lubi być z kimś w wannie :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

19 sie 2009, 10:59

no bo ty chuda jesteś :-D :-D
Teraz jestem normalna, ale jak byłam tydzień w niemczech to spadłam poniżej 50 kg i jak wróciłam to mój się przeraził, ze ma szkieletora :ico_szoking: :-D
Ale na mazurach z nim szybko nabrałam ciałka :ico_oczko:
bo ja nawet szeroka
Najważniejsze, że dla A i Hani jesteś najpiękniejszą kobietką na świecie :-D

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

19 sie 2009, 12:18

Witam południową porą :ico_tort:
Bigottka ja tłumacżę G, że tak nie wolno, ale on sobie to olewa, więc sama ją ściągam za każdym razem kiedy się wdrapie. Po za tym będzie bardziej karana kiedy mały się urodzi i to się odbije na psie i wtedy nikt mi nic nie będzie mógł powiedzieć ani nakrzyczeć, bo ja powtarzałam i prosiłam. A ona niestety nie wie, że nie wolno a pazury to ma okropne i najbardziej się boję, że go będzie drapać. No i napewno będzie zazdrosna, bo już to okazuje... Ale nie mogę teraz też nic złego powiedzieć, bo szybko się suka uczy i wie np. że nie wolno jej do jedzenia podchodzić. Siedzi i patrz na jedzenie z pyskiem o parę centymetrów, ale jak słyszy nie wolno to odchodzi z podkulonym ogonem, dlatego mam nadzieję, że szybko się nauczy że do nas do pokoju to nie wolno i basta ;-)
Jakaś ostatnio niecierpliwa jestem, przez tą ciążę. Jak dziecko i ten portret coraz to bardziej mi się nie podoba :ico_zly: tymbardziej, że mój już go zdążył skrytykować mimo że nie jest skończony! Mam ochotę go zniszczyć. I tak pewni zrobię, jeśli nie da się z nim nic zrobić!!
Ajajaj. I jeszcze dziś muszę zakonserwować pazury, bo nie chcę żeby mi się połamały do ślubu, a są już ładne długie, tylko wiadomo- nie chce mi się :ico_zly: :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

19 sie 2009, 12:25

uleczka170, Ja mam w domu tez suke 8 letnia chowana jak dziecko
wiec sie balam w ciazy jak bedzie reagowac
bo jej wszystko wolno
wszedzie spac
wszedzie wskoczyc no wszystko
a jak widziala mnie z dzieckiem znajomych to zazdrosna byla
po porodzie szok
ona pierwsza leci jak dziecko placze
wprawdzie nie podchodzi za blisko wrecz odwraca glowe jak ja zmusza by popatrzyla
ale sam to patrzy na Krzysia czesto
tylko z wskakiwaniem problem
bo nie widzi czy lezy na kanapie Krzys czy nie
na lozku jak jgo na srodku polozylam
to wskoczyla powachala go i zeskoczyla
wiec tylko na wersalce trzeba ja asekurowac
a tak ok :) :ico_sorki: bogu dzieki
jak karmie to ona lezy mi w nogach albo patrzy czy dobrze karmie :ico_noniewiem: :ico_oczko: :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość