Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 sie 2009, 21:00

Witam Was marcowe koleżanki:)
Ja też chciałabym się przyłączyć do Was jeśli jeszcze można... przygnałam tu za koleżankami;)
W sumie termin mam na koniec lutego ale celowaliśmy z mężem na marzec;) Zresztą junior sam zadecyduje kiedy będzie chciał się urodzić!

Dla mnie to już 13 tc. :ico_ciezarowka:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

20 sie 2009, 21:10

Qanchita jak miło :-)

Riterka bardzo chwaliła To forum i WAS drogie Panie :ico_oczko:
No w sumie to ja i Qanchita mamy tak samo :-D
Może któraś koleżanka mnie oświeci i mi pomoże jak dodać tutaj suwaczek - który ma wkleić kod i jak pisać wytłuszczonym drukiem :ico_haha_01: bo ja trochę zacoffffana jestem .

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 sie 2009, 21:23

hej!
witam nowe koleżanki!!! ale miło, że więcej nas tu :-D

zubelek nie wypatrzyłam nic konkretnego...dumam nad wózkiem, czy z gondolą kupić, czy tylko spacerówkę z rozkładanym fotelikiem...Lukam na poduszkę do karmienia, bo nie miałam a chcę i nie wiem co wybrać...a i tak ogólnie.
Jagódka pisz o tym lekarzu!
a ja dziś mam nerwa i doła i w ogóle porażka........więc nie smucę tylko idę odpoczywać...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 sie 2009, 21:31

zborra, myślisz, ze ta poduszka to coś dobrego? nie miałam wcześniej i nic o tym nie wiem
Qanchita, witam :-D

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

20 sie 2009, 21:40


[ Dodano: 20 Sierpień 2009, 20:08 ]
a ty napisałaś,że masz na 17 marca a w suwaczku masz 14 no i z tygodnia też wynika że na 14.Czyli rozsypiemy sie w podobnym czasie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Ostatnią @ miałam 10 czerwca i termin mam przez lekarza na 17 marca a na tej stronie wpisując date ostatniej @ 10 czerwca wyskoczył mi inny kalkulator i na 14 marca.
Ja trzymam sie tego 17 marca to tylko 3 dni w ta lub tamtą ;)

Qanchita Witam Cie kochana :)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 sie 2009, 21:54

tak więc lekarz fajny z prawdziwego zdarzenia

wypytał o wszystko
no i zrobił usg z prawdziwego zdarzenia
razem z rytmem serca (mam focie)
potem zmierzył ciśnienie i założył KARTE CIĄŻY!!!!! :ico_brawa_01: :-D
jestem mega szczęśliwa

wypytałam go czy mam brac tą luteine i powiedizał że to bez sensu bo nie mam zagrożenia poronieniem
to co mi sie wydarzyło w grudniu to nie bylo zwykle poronienie tylko jakiś błąd na poziemie komórkowym
nie było płodu więc co poroniłam???????? chyba powietrze

stwierdzil że jest wrogiem dawania leków na zaś

takze odstawiam luteine

aha a moja alergia
no coz najlepiej sie powstrzymac przed jakimikolwiek lekami ale jak będę musiała to mus

zapłaciłam stówe ale jestem mega zadowolona

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 sie 2009, 21:58

riterka wiesz, kumpele, które miały były bardzo zadowolone...a mi się może przyda, bo z Hanią to musiałam sobie podkładać i tak jakieś jaśki i inne duperele...bo cyrku było z karmieniem od groma
Jagódka kochanie, bardzo bardzo się cieszę i gratuluję!!! :ico_brawa_01: super! widać, że na prawdę super ten lekarz! no...to teraz tylko spokój może nas uratować :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 sie 2009, 22:11

ja tez chyba sobie sprawie poduche do karmienia
chociaz jagode karmilam krótko ale na to wpłyneło dużo czynników
i powiem że jednym z nich bylo tez to że mega niewygodnie mi było!!!!!!!

zborra, jesli chodzi o gondolki w mutsiakach to wiele dziewczyn tak mowi że małe
ale to złudzenie optyczne bo jak je zmierzysz to wcale nie są krótsze od innych standardowych wózków 3w1
moja jagoda zaczela jezdzic w spacerówce gdzies kolo pazdziernika ale uwazam że troszke za wczesnie
jeszcze mogla jezdzic w gondolce

spokój to widze teraz tobie bardziej potrzebny nie???

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 sie 2009, 22:35

sylwia.uk, ja ostatnią @ miałam 6 czerwca :-D
to jeszcze zależy od cyklu więc lekarz wie co robi. :ico_oczko:
jagodka24, super lekarz,brawa i w końcu jestes spokojna,jeszcze trochę i ja będę ,mam nadzieję :ico_sorki: :ico_sorki:
zborraoj poduchę do karmienia to i ja będę miała na 100% ja jedną karmiłam 14 miesięcy i bardzo mi było nie wygodnie,też podkładałam jaśki.przy drugiej kupiłam sobie plastikowe ogrodowe krzesełko z bokami i było mi wygodniej bo opierałam łokcie ale dziecko i tak było za nisko no i tak karmiłam 9 miesięcy bo sama sie odstawiła.Teraz też zamierzam karmić ile wlezie więc musi mi być wygodnie.
Co do wózka to pierwszy miałam bez gondoli z przenośnym nosidłem.drugi też tylko fajniej był zrobiony,nowszy.teraz mam po Gabi spacerówkę taką większą z Jane i ten śpiworek co kupiłam już mierzyłam to razem i fajnie wygląda i wygodne będzie więc gondoli nie kupuję z resztą do tego wózka to trochę drogo by chyba wyszło.a obejdę się. :ico_oczko:
Qanchita, Ciebie oczywiście też witam i gratuluję serdecznie :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 20 Sierpień 2009, 22:37 ]
A riterka no ja dziękuję za pochwały jeżeli one w ogóle miały ze mną cokolwiek wspólnego :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 sie 2009, 22:48

ja wam powiem że chyba sie nie załapie na termin marcowy bo ja ostatnią @ miałam 20 czerwca w widze ze wy wszystkie jakos tak na początku

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość