Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 sie 2009, 09:02

kilolek, ja nie mogę zupełnie zapomnialam że ty znowu listopadoweczką jesteś i to z terminem na 6.11 może urodzisz w dzień narodzin Milosza :-D :-D albo Kubusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no jak mogłaś zapomnieć :ico_nienie: ale coś mi się widzi, że tym razem chlopak się pośpieszy, nie tak jak Kubunio - 6 dni po terminie :ico_noniewiem: może jeszcze październikowy będzie?

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 sie 2009, 11:05

Tak naprawdę to wszystkie możemy być październikowe. Ja miałam na 12-15 listopada, a z usg na 4, więc jeśli będzie 2 tygodnie wcześniej jak Mati, to jak nic październik:)
Dziś się zachmurzyło i mam od razu inny humor bo mam wizytę u gina i dentysty. Przynajmniej cała mokra nie będę. Rano troszkę ogarnęłam chatkę i upiekłam jabłecznik. Teraz dodrukowuję ciągle labirynty Mateuszkowi i zabieram się za spore prasowanko. Najwazniejsze, że nie ma tak dużego słońca. Obudziliśmy się z małymi katarkami, ale mam nadzieję, że to chwilowe.

Co do przepisu na muffinki, to wpiszcie w google muffinki z bounty i wyskoczy przepis:)

Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

21 sie 2009, 11:21

mmm mufinki z bounty... i Ty o tym piszesz na forum dla ciężarnych ! to okrucienstwo hehehe ;-)
Ja, jak zwykle z malym opoznieniem, krzywa cukrowa, mocz wyniki wyszly w porzadku co najwazniejsze. Z Oliwierkiem rowniez w porzadku 26tc6d, ok 800g wiec narazie malenstwo to ja nie wiem skad u mnie te 10 kg hehe lekarka sie smiala ze sie grubasek zrobie! Ja ciuszki teraz juz L nosze ale nie sa jakies wielkie i mi nikt nie chce tez wierzyc ze to tyle przytylam, w tylek mi poszlo, piersi no i brzuszek. Reszta narazie ok!
Ale niestety pojawil sie problem gdzie podejrzewalam ze cos jest nie tak cysta w pochwie;((( dostalam masc i antybiotyk ... ktorego sie balam zazywac ale tesciowa jest pielegniarka wiec mnie uspokoila ze ten moge zazywac i ze musze. W poniedzialek ide na dyzur do swojej lekarki zeby zobaczyla czy sie goi, a jak nagle mnie zacznie jakos strasznie bolec to mam jechac na dyzur do szpitala na naciecie:( mam ja juz ponad tydzien, teraz maleje powoli wiec moze obedzie sie bez tego ;-(
Mowie Wam dziewczyny mi tu sie zawsze cos przyplata od poczatku jak mialam krwotok, odlepienie kosmowki do teraz. Ale lekarka mowi ze jestesmy z dzidzisusiem twardzi i nas takie przeszkody nie zrazaja i ze rosniemy zdrowo oboje;-)

[ Dodano: 2009-08-21, 12:00 ]
Ulka bądz dzielna trzymaj sie, jestesmy z Toba !!!!

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 sie 2009, 12:49

Halucynka a co to jest ta cysta??

Co do muffinek to kiedy właśnie będziemy mogły bardziej sobie na nie pozwolić jak nie teraz?:)

Ja zaraz się szykuje do lekarza. Postaram się wieczorkiem napisać (będę miała gości) co i jak.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

21 sie 2009, 12:57

Witajcie
unas wszystko oki
niemam teraz czasu na neta bo codziennie wychodze do kolezanek :ico_oczko: kozystam poki Wiki jest u babci
wraca w niedziele tesknie juz za nia :ico_wstydzioch:

dzidzia bardzo ruchliwa fakt ma mniej miejsca hehe ale daje o sobie mocno znac:)
dzis tez jestem umowiona na spotkanko

wczoraj wrocilam z wiaderkiem wisni i zrobilam sobie w słoiczki na zime :-D :-D

uleczka ojejku trzymam kciuki bedzie wszystko dobrze i wracaj do nas szybko :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

matikasia, czekamy na wiesci od lekarza :ico_oczko:
super musza byc te muffinki musze poszukac w necie

Halucynka, duzo zdrowka zycze :ico_oczko: :ico_oczko:

ja uciekam bo mam troche prasowania :ico_prasowanko: :ico_prasowanko: a pogoda jest dobra takze trzeba wykozystac

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 sie 2009, 13:07

A jakie pyszne są muffinki ze snickersem:)

A zauważyłam, że po świeżym pieczywie mam zgagę. Muszę dziś spytać lekarza, czy ja dobrze ważę, albo inaczej czy to normalne, że się wygląda na 8-10 więcej a waży się 16 więcej:(

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 sie 2009, 14:32

Halucynka, ja tez mam taką mała gulkę w pochwie. Raz maleje raz rośnie. Jak mam upławy to rośnie. I gin powiedziaął, ze to cyysta, ale że póki nie boli to nic z nią roobic nei trzeba i nic mi na to nie dała. A mam to już prrawie 2 lata. Po pierwszym porodzie mi sie zrobiła.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

21 sie 2009, 14:46

Halucynka, najwazniejsze, ze dzidzia ladnie rosnie a z cysta na pewno sobie poradzisz :-)

U nas znow taki upal ze idzie wyjsc z siebie. Bylismy na zakupkach to myslalam ze padne.

Jutro wybieramy sie na imprezke, ojciec robi urodzinki a 60 juz mu stukla :ico_olaboga: :ico_szoking:
wiec ciasto na jutro juz upiklam ze sliweczkami i malinkami i zostala mi tylko do zrobienia salatka gyros :-D :-D
ale sie jutro najem :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 sie 2009, 14:50

Ja na jutro zaprosiłam gości na grila, a podobno ma padać :ico_szoking: nie wiem co zrobię :ico_olaboga:

Mam pytanie do dziewczyn, które mają cukrzycę. Ile po jedzeniu badacie cukier? godzinę czy 2? Jak mam dobry wynik po 2 godzinach tzn, ze mogę to jeść?

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

21 sie 2009, 21:24

Ewka_82, byłam u Ulki w szpitalu i powiedziała że przez weekend zostaje tam bo nie ma jeszcze wyników ale z dzidzią jest wszystko ok usg dobrze wyszło i ktg też. Kazała Was pozdrowić wszystkie i nie macie się o nią denerwować. Przepraszam że dopiero teraz ale byłam trochę zajęta malowaniem pokoju.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KylieTab i 1 gość