Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 sie 2009, 09:29

zborra, gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja myślałam, że to niemożliwe, ale wczoraj (co za zbieg okoliczności) też poczułam fikołka :-D
Blask lekarz spokojnie da L-4, zawsze możesz powiedzieć, że strasznie wymiotujesz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

23 sie 2009, 20:30

uuuuuuuuuu jaka niedzielna cisza :ico_olaboga: gdzie jesteście marcóweczki?

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 sie 2009, 21:00

ja w wc :587:
a tak było fajnie :ico_noniewiem:
ale faktycznie cisza okrutna
sylwia.uk, miałam się już kiedyś zapytać co z kotkiem??

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

23 sie 2009, 21:06

a u mnie poki co zero dolegliwośći

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

23 sie 2009, 21:20

hello!
Sylwia no tak , jak już masz i córę i syna, to w sumie Ci wszystko jedno! byle by było zdrowe!!!
a ja nie znam płci...I nie wiem czy na następnej wizycie się dowiem, może jeszcze będzie za szybko, żeby to stwierdzić....
Blask to ta firma z wykładzinami tak? no..........szkoda, że tak nieciekawie. Powiem Ci, że teraz lekarze raczej chętnie dają zwolnienia. Zresztą...płacisz to możesz wymagać :-D Tylko dobrze pobajeruj...że kręgosłup boli, albo że masz zawroty głowy, omdlenia :ico_oczko:
riterka no to gratuluję fikołkowania! :ico_brawa_01: super!!!
mówisz, że wymiotki męczą??? współczuję!
u mnie jakoś pozytywnie...czuję się bardzo dobrze, choć po dzisiejszym sprzątaniu jestem zmęczona totalnie........I czasem bardzo boli mnie nerw kulszowy, dziś nawet usiąść nie mogłam...
my dziś doprowadziliśmy dom do łądu, w miarę....
jeszcze znajomych spotkaliśmy nad wodą i przyjechali na pizzę...także pozytywny dzień.
młoda śpi, ja idę porzucać okiem w tv i w sumie powinnam poprasować chociaż Hani ciuchy, ale mi się nie chce :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

23 sie 2009, 22:13

Witam pod koniec weekendu:)

Wróciliśmy niedawno znad jeziorka:) Pogodna cudna!!!
Fajnie się czyta o ruchach dzieciątka:) Chociaż ja myślałam ze to jakoś koło 20 tc, ponieważ lekarka powiedziała mi ze jak poczuję ruchy tzn że połowa ciąży za nami:)
To moje pierwsze dzieciątko ... czekam z niecierpliwością na kopa!

Blask, olać szefa... idź na L4 i odpoczywaj. Ja cały czas o tym myślę chociaż z drugiej strony na siłę chcę udowodnić niektórym że ciąża to nie choroba i pracuję tak samo jak przed.

Dobranoc wszystkim, miłego tygodnia życzę :*

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

23 sie 2009, 22:18

ja też pracowałam w 1ciąży...ale do 5miesiąca, potem byłam na zwolnieniu. Ale pracowałam jako kosmetyczka i na prawdę było mi ciężkawo, kręgosłup, ręce...do bani, a do tego potem mi wyszło podwyższone ciśnienie...e, jak można to trzeba odpoczywać!!! potem już się nie da, nawet w 2ciaży nie ma tak łatwo, bo już jest dziecko, którym się trzeba opiekować i nie ma od niego L4 :ico_haha_01:
ok, zmykam spać!!!

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

23 sie 2009, 22:21

riterka Co z kotkiem ? ... Kotek cały czas w ogródku.Do domu go nie wpuszczam.
Jest jakis spokojniejszy,ale nie ufam mu. Córka płacze,żeby go nie wydawać,twierdzi,ze zrozumiał i teraz prosi by go wpuścic do domu.
Ja mam obawy ... ale póki co niech sobie siedzi w ogródku.

współczuje Ci kochana bleeee

Dziś mąż zabral się za malowanie pokoju i tak jak powiedzenie mówi ,,niedzielna praca w ... sie obraca,, i sie sprawdziło.Mąż schodząc ze schodów z farbą juz po zakończeniu malowania potknął się i :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Miał roboty by doprowadzić schody do pierwotnego stanu,bo na schodach mamy wykładzine.Na szczęście udalo mu się bo to była emulsja,ale groznie wyglądało.
Ja od razu mu mówię ,że niech jedzie po nową wykładzine do sklepu,ale uparł sie no i teraz jest czysta.Długo nie trzebabyło czekac wylał wode z miski (brudną od emulsji) i znów mial robote :ico_szoking: Ja o dziwo spokojnie zareagowałam :ico_olaboga:

Nie wiem czy się chwaliłam,ale kupilismy bilety do PL na pazdziernik i sprawdziłam ceny biletów następnego dnia tak z ciekawości i co widzę?Ceny biletów 100% droższe ,także fuksem nam się udalo kupic w rozsądnej cenie :)

No to na tyle co u mnie.

Miłej nocy ,do jutra :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 sie 2009, 08:26

witam :-D

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

24 sie 2009, 10:13

oj i ja się witam, z bólem kręgosłupa, ale co tam. Weekend miałam fantastyczny :-D Dlatego się nie odzywałam.
zborra i riterka wielkie gratulacje ruchów dziecka, to aż wydaje mi się niemożliwe że tak szybko!!!!! Gratulacje, cudownie! Dumne musicie być mamuśki że takich piłkarzy sobie hodujecie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja mam dziś na 14.00 USG genetyczne, idziemy razem z mężem, kto może niech trzyma kciuki, choć ja chcę wierzyć że wszystko będzie dobrze :-)
Odezwę się później

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość