Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 sie 2009, 17:10

dana u nas tez Filipek nauczyl sie rzadzic i wymuszac to co chce, piszczy jak wsciekły i drze sie na cały dom.
Nie wiem jak go mam oduczyc, nigdy nie starałam sie go rozpuszczac, bo raczej go wychowuje z rozsadkiem, ale nie wiem skad mu sie to bierze.

Nie chce sie w gole przebierac a o pampersie to nie mam mowy. Płacze jakbym go biła.
Czy takiemu małemu dziecku mozna przemowic do rozumku, czy nauczy sie co jest złe jak bedzie starszy???
Bo on w ogole nie słucha, ja mowie to be nie wolno, a on prawie zrobi mi na złosc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 sie 2009, 20:11

Pati świetne zdjęcia ty slicznie wyglądasz a Eris przeslodki i duży już chlopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziekuje bardzo za mile slowa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A co tu takie pustki, gdzie sie podziewacie, mmarta, slonko, Agusia, dana, zirca, miszka????

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

25 sie 2009, 20:47

jestem jestem

Pati zdjęcia świetne,super wyglądasz a Eriś poprostu piękny duuuuży chłopczyk,hihihiii i bardzo podobny do mojego Nicusia! :ico_brawa_01: :-D
a i faktycznie jest dość duży ,przy tym chłopczyku to jakby miałą ze 2 latka :ico_brawa_01: ale to super nic tylko się cieszyć,bo mój to maluszek

właśnie w poniedziałek mamy wizyte wkońcu to dowiem sie wszystkiego ,powinien w tym wieku ważyć 10 kg,(według norm w norge) a waży 8i pół kilo :ico_szoking: :ico_placzek:

dziś byliśmy oglądać dom który mamy zamiar kupić jest tani ale dużo do zrobienia,na szczęście mój zdolny mąż da rade sam część zrobić,już się napalam jak tam sobie zrobimy,mam nadzieję że wypali bo staramy się o kredyt na ten dom,dobrze że tu dają bez problemu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

25 sie 2009, 20:51

witam kochane
Najlepszego dla naszych chłopaków :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Pati fotki z wypadu Eric jest fantastyczny a ty niesamowita laska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Czy takiemu małemu dziecku mozna przemowic do rozumku, czy nauczy sie co jest złe jak bedzie starszy???
nie wiem dokładnie ale w którymś momencie dziecko zaczyna próbować na co moze sobie pozwolić :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
A co tu takie pustki, gdzie sie podziewacie, mmarta, slonko, Agusia, dana, zirca, miszka????
ja mam jutro impreze wiec :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: załatwiam ostatnie sprawy itd . Kurcze chiałabym już miec to za sobą :ico_olaboga: a jutro pewnie będe mieć urwanie głowy wiec już dziś stawiam wam :ico_kawa: :ico_tort: :ico_tort: z okazji ślubu :ico_oczko: :ico_oczko: Ide spać zeby nie miec worów pod oczami :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-08-25, 20:53 ]
waży 8i pół kilo
no maleńko ale jak ci je normalnie czy mało ????????????
na szczęście mój zdolny mąż da rade sam część zrobić,już się napalam jak tam sobie zrobimy,mam nadzieję że wypali bo staramy się o kredyt na ten dom,dobrze że tu dają bez problemu
życze wam zeby wszystko sie udało załatwić a taki mąz co umie zrobić wszystko to naprawde szczęście :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 sie 2009, 21:11

Pati zdjęcia świetne,super wyglądasz a Eriś poprostu piękny duuuuży chłopczyk
dziekujemy za mile slowa :ico_sorki:
hihihiii i bardzo podobny do mojego Nicusia! :ico_brawa_01: :-D
no nie, podobni sa :-D :ico_brawa_01:
dziś byliśmy oglądać dom który mamy zamiar kupić jest tani ale dużo do zrobienia,na szczęście mój zdolny mąż da rade sam część zrobić,już się napalam jak tam sobie zrobimy,mam nadzieję że wypali bo staramy się o kredyt na ten dom,dobrze że tu dają bez problemu :ico_brawa_01:
no to super, trzymam kciuki, zeby udzielil Wam kredytu, i zeby wszystko bylo po Waszej mysli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pati fotki z wypadu Eric jest fantastyczny
dzieki za mile slowa :ico_sorki: :ico_sorki:
a ty niesamowita laska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no do laski to mi baaaaardzo duzo brakuje, ale dziekuje za mile slowa :ico_sorki:
ja mam jutro impreze
o no to zycze udanej imprezki

Normalnie przywolalam Was myslami :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 sie 2009, 21:36

Agusia1982, no wiesz mnie sie wydaje ze malo, ale w porownaniu do Filipka wiec ja pewnie sie myle. Moj słonik wazy 12 kg :ico_szoking:
nie wiem dokładnie ale w którymś momencie dziecko zaczyna próbować na co moze sobie pozwolić :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
no masz racje, ale u nas tego momentu jeszcze nie ma, bo Filip nawe sie nie zastanawia czy moze cos zrobic czy to jest be, chociaz mu ciagle to mowie :ico_noniewiem:

Pati teraz dopiero zauwazyłam foteczki :-)
Super wygladacie wszyscy, a Eryk taka ma fajna czuprynke ze sszok. A ty taka niziutka jestes?? :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 sie 2009, 22:27

Slonko

WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: milej imprezki jutro i czekamy na relacje i foty


Pati85, super fotki :ico_brawa_01:
musze Ci powiedziec ze z erisa juz duzy chlopczyk -bardzo sie zmienil i zpowaznial na serio w szoku jestem :ico_szoking:
cala Wasza rodzinka wyglada swietnie :ico_brawa_01:
a co do tatuazu to prawdziwy :ico_brawa_01:

Agusia1982, ja juz isalam ze moze on po prostu taki jest drobny-ale powiedz mi u was tez po urodzeniu dziecku sprawdzaja tarczyce ???? Iga wazy 9,5 kg niby kilo to nie duzo roznicy -ale masz teraz wizyte u lekarza to sie dowiesz trzymam kciuki no i za chateke oczywiscie :ico_brawa_01:

wiola85, powiem Ciz e z kolei na zdjeciach Filipka tak nie widac zeby on miala 12 kg :-) na serio nie wydaje sie :-)

u nas nuda nic ciekawego :/
ale powiem Wam ze dzis na grupie byla taka angielka z coreczka ktora miala 3 dni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Boze szok :ico_szoking: :ico_szoking: ja nie pamietam zeby Igolinucha byla taka mala :ico_olaboga: co za malenstwo przeslodkie

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

26 sie 2009, 10:05

witam!

slonko dopiero dziś doczytałam że dziś masz wielki dzień,więc życzę żeby wszystko poszło spokojnie i w jak najlepszym humorze,no i obowiązkowo dużo dużo szczęścia na nowej drodze życiA :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziewczyny z ta wagą to już sama nie wiem mój mąż uważa że pioprostu jest drobniutki a ja jak zwykle szukam dziury w całym :ico_noniewiem: jest zdrowy nic mu nie dolega,je normalnie ,a może za mało mu daję jeść? :ico_olaboga: :ico_noniewiem: już sama nie wiem,ale będę w poniedziałek u naszej lekarki to sie dowiem wzszystkiego,a co do tarczycy Marta to ja nie wiem czy robią,ale chyba nie bo bym wiedziała o tym :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-08-26, 10:07 ]
Iga wazy 9,5 kg niby kilo to nie duzo roznicy
czyli Iga waży normalnie bo dziewczynki mają inną normę ,i chyba dla dziewczynki w 11 m/ż jest właśnie 9,7kg więc masz w normie

[ Dodano: 2009-08-26, 10:08 ]
właśnie widzę że jestem dziś pierwsza !

więc stawiam kawusie dla zaspanych :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 sie 2009, 10:27

witam witam :ico_kawa:
Agusia mi sie tez wydaje ze nie masz sie czym martwic :ico_sorki:
Iga oczywiscie zebra tosta od Marcina :ico_olaboga:
a u nas straszna pogoda :ico_olaboga: wieje zimno ciemno :ico_olaboga:
mamay bank hooolidey weekend wiec w poniedzialek wszyscy maja wolne to postanowilismy wyjechac sobie na weekend o tutaj http://www.bournemouth.co.uk/ oczywisie jak bedzie pogoda :ico_sorki: i moze uda sie mi spotkac z 3 kolezankami z tego forum ktore mieszkaja w uk :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 sie 2009, 10:45

Witam

dziekuje wszystkim za mile slowa odnosnie zdjec :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

slonko kochana, zapomnialam, ze dzis masz wazny dzien
Przez długie lata
wspólnego życia w małżeństwie
bądźcie ze sobą złączeni
jak gałązka z pniem, z którego wyrasta, a mimo trudności życiowych
niech Was mech zniechęcenia
nigdy nie obrasta.


A ty taka niziutka jestes?? :-)
tak kochana, mam 160 cm :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości