Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

27 sie 2009, 16:23

Gie, na tym 3 zdjeciu faktycznie przypominasz Kwiatkowska... :-D



wrocilam wlasnie z Reala...wzięłam ze soba Emilke...na miejscu oczywiscie młoda chciala wyjsc z wozka.wiec ja wyciagnelam...a ta jak zaczeła mi uciekac.. :ico_szoking: :ico_szoking: i to zawsze w odwrotna strone...

potem w parku...oczywiscie "zaliczyła glebe"..i sobie obiła kolano.. :ico_olaboga:

zaczyna sie... :ico_olaboga:

a teraz sie pochwale...bo jestem normalnie w szoku...

od 2 dni Emila...położona do łózeczka ...sama zasypia...huraaaaaaaaa!!! :ico_brawa_01: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-08-27, 16:25 ]
MARGARITA-dzisiaj mam wolne!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2009-08-27, 16:29 ]
IWONKA-brawa dla Paulinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: radzi juz sobie całkiem nieżle... :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

27 sie 2009, 18:55

moja piękna PANI :ico_oczko: :ico_oczko:

Obrazek


:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

27 sie 2009, 18:57

Jagna30, brawa dla Emi za samodzielne zasypianie!! :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moj maly w nocy obudzil sie i zaczal mnie szarpac za wlosy :/
lozeczko mam od razu kolo glowy... oczywiscie sie obudzilam (snilo mi sie, ze ktos mnie targa za wlosy :ico_szoking: ), przykrylam go, dalam smoka i zasnal :ico_sorki:

Pati85, wozeczek fajny, podoba mi sie kolor... tez chcialam taki, ale nie bylo :/

dzisiaj sie znowu po sklepach nalatalam, musialam kupic pieluchy i druga paczke pieluch do plywania, kupilam tez smoczki zapasowe (Jasper toleruje tylko te najmniejsze, z grupy 0+ :ico_noniewiem: )
w ogole, dzisiaj zobaczylam listonosza pod blokiem i jak tylko poszedl, to rzucilam sie pedem do skrzynki... a tam proznia :ico_noniewiem:
nie wiem, co sie stalo z tymi moimi ksiazkami, facet z allegro powiedzial mi 11 sierpnia, ze dzisiaj wysyla (chyba wyslal..), dzisiaj jest 27... normalnie paczka idzie tu GORA 2 tygodnie, a to juz jest 16 dni
teraz sobie pluje w twarz, ze nie zamowilam priorytetu, tylko ekonomiczna :ico_zly:

jutro musze spotkac sie z jedna z kumpeli z Gibu, obiecala przyniesc mi jakies ksiazki... oby byly ciekawe :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

27 sie 2009, 18:59

Gie, o boshe super ale się ożeniłaś :-D ładna Twoja Pani :P

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

27 sie 2009, 18:59

Gie, :ico_smiechbig: dobreeeeeeeee!!

Twoj Pan wyglada seksi fleksi :-D

[ Dodano: 2009-08-27, 19:53 ]
Gie, jak to zrobilas, ze wkleilas tu takie duze zdjecia? ja sie bawilam tym programem, ale wyskakuja mi male obrazki, ktorych nie da sie nawet zapisac... zrobilas zrzut z monitora? czy jak to sie tam zwie.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

27 sie 2009, 20:08

SHOO - generalnie, to najpierw robilam po prostu zdjęcie ekranu monitora aparatem fotograficznym... a w domu Pan, hmmm... przepraszam... PANI- podpowiedziala mi, zebym wcisnela Print Screen, a potem otworzyla Paint'a i to tam wkleila - i tyle...

pokaz co Ci wyszlo - ciekawa jestem...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

27 sie 2009, 20:13

Gie, ale te zdjecia takie malutkie sa :/

jutro sie tym jeszcze pobawie, teraz musze leciec, bo A. wrocil z pracy

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

27 sie 2009, 20:58

Gie, ale te zdjecia takie malutkie sa
jakie malutkie?? normalne... jak wkleisz w paint'cie, to potem robisz wycinek samego zdjęcia z fryzura i zapisujesz na kompie jako kopie w .jpg

[ Dodano: 2009-08-28, 07:52 ]
Witam z ranka :)

SHOO - przeczytalam prawie 300 str. "Zmierzchu" i muszę Ci powiedzieć, że książka jest mmmmeeeeeegggaaaaaaa!!!! tak trzyma w napięciu, tak ekscytuje... ach, az dostaje gesiej skorki - mam nadzieje, ze te ksiazki do Ciebie dotra przed wyjazdem...
Ale pisalas, ze paczka idzie ok. 2 tygodni?? Mi z Grecji te kostium kapielowy dla Zuzi przyszedl w 3 dni :ico_olaboga: Fakt, to byla gruba koperta, a nie paczka, ale 2 tyg. i tak wydaja mi sie za dlugim okresem...


czekam na Twoje makeover'owe zdjęcia :ico_sorki:

milego dnia :)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

28 sie 2009, 08:45

ellou... :-D

Gie, piszesz,że 'Zmierzch" tak Cie wciągnął....
w takim razie i ja zajrze do mojej biblioteki(pewnie swoje odczekam)i przeczytam....choc zrobiłam błąd oglądając najpierw film :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 sie 2009, 09:14

JAGNA - naprawdę, dawno nie czytalam ksiązki, ktorej tresc tak by mnie fascynowala... nie moge sie doczekac chwili, kiedy spokojnie usiade w pociagu/metrze/autobusie/tramwaju i znowu się do niej dorwe...

poza tym - są momenty tak przesycone erotyzmem (nie wprost), że.... :ico_wstydzioch:

pewnie po obejrzeniu filmu bedziesz troche inaczej odbierala ksiazke, ale i tak warto przeczytac...

zabawy ciag dalszy, prawie jak Brzydula :-D

Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości