Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

29 sie 2009, 15:40

Ciszaaaaaaaaaaaa :(
Jak spędzacie sobotę? Ja wzięłam się w garść i zaczelam znów sprzątać :)
Ale nie chce mi się czesać i malować więc wyglądam jak czupiradło.
Dobrze mi z tym :-D

Quanchita zrób cos dla siebie,jakiś spacer,zakupy poprawiają nastrój lub kąpiel :)
To hormony na bank,ja tez tak czasami mam,ale szybko staram się czymś zająć by się nie dołować.
Wpadnij do mnie na fasolke po bretońsku roboty mojego męża :) nie bój sie nie zatrujesz się mąż kucharzem z zawodu :)

Co do kremów na rozstepy to u mnie juz nic nie pomoze.Mam straszne po pierwszej ciązy a nie wiedziałam wtedy ,ze mozna zapobiec.Nawet wtedy nie wiedziałam co to rozstepy.Teraz juz bardziej skóra mi nie popęka.

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

29 sie 2009, 16:07

jak ja wam zazdroszczę nudy......... ja od rana siedzę w papierach i nie wiem kiedy skończę :ico_spanko:
się wQQ na męża :ico_puknij: powinien sobie wymieć mózg .......ah nie będe się denerwowała ...

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

29 sie 2009, 17:06

witam!
Blask, co cię tak mąż wkurzył? Czym? Wiesz, faceci to specyficzny gatunek, bez nerwów...

sylwia.uk, ja najczęściej w soboty i niedziele daję na luz z malowaniem, bo mi się nie chce, no chyba, że wychodzimy - więc się nie przejmuj...

ciekawe co u zubelka....

A ja męża wysłałam na męskie spotkanie a sama robię gofry, juz mi ślinka na myśl o nich cieknie :ico_brawa_01: :-D
Poza tym nie sprzątam bo zrobiłam to wczoraj i teraz mi pozostało jedynie prasowanie

Jeśli chodzi o stosowanie kremu przeciw rozstępom to ja stosuję od niedawna Pharmaceris FOLIACTI kupiłam w aptece, polecany był w jakiejś ciążowej gazecie. Nie wiem na ile działa, ale zapach i konsystencja jest super - i cena też ok - 35zł

Rozmawiałyście ostatnio o zrobieniu z tego wątku prywatny, ja osobiście jestem przeciwna, bo sama często zerkam na inne wątki terminowe, żeby znaleźć jakieś rady, odczucia innych dziewczyn gdy były na tym etapie no i kibicować innym. Dlatego wolałabym by pozostało tak jak jest, ale jeżeli większość z was chce prywatnego wątku, to sie dostosuję

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 sie 2009, 18:02

hormiga, dawaj choć pół gofra plissssssssssssss :-D
u mnie masakra mam takie nerwy dzisiaj drę trepa na wszystkich, byliśmy na zakupach i jakaś babcia się na mnie gapiła, ja wyglądam jak idź stąd i nie wracaj wiem ale jak ona się tak gapi to mnie to dołuje to jej taką minę strzeliłam, wredny napastliwy wzrok i kurcze skapitulowała ale myślałam, że się tam za mnie pomodli :ico_wstydzioch:
no i dzisiaj ryczę cały dzień

Zubelek przytulam mocno

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

29 sie 2009, 18:03

hormiga, ijaaaa gofferki :ico_brawa_01: ale bym zjadła :ico_haha_01:
no ja właśnie skończyłam papierkową robotę wreszcie :ico_olaboga: tyle tego było ,że aż mnie głowa boli....

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 sie 2009, 18:15

Sylwia...dziękuję za zaproszenie na fasolkę:) Myślę że zanim dolecę to już może nic nie zostać. A męża kucharza zazdroszczę :ico_sorki:

Ja też dziś ładnie posprzątała, zrobiłam wielkie prasowanie ( :ico_zly: ) a później postanowiłam zrobić coś dla siebie...tak jak poradziłaś Sylwia...
Wzięłam cieplutką kąpiel, umyłam włosy moim nowym nabytkiem z apteki żeby nie wypadały (szampon dermena - podobno skuteczny) później masowałam głowę jakimiś odżywkami w ampułkach na S... podobno też bardzo skuteczne :)
Mam nadzieje, że to mi pomoże bo nie chcę być łysą mamą :ico_olaboga:

A za chwilkę wybieramy się z "Moim Kochanie" na ognisko z kiełbachami z okazji zakończenia wakacji :-D

Próbuję dotrwać do poniedziałkowego wieczoru z uśmiechem na twarzy.
Miłego weekendu dziewczyny :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 sie 2009, 18:20

Wczoraj juz dobrze sie czulam, a dzis znowu dol :ico_noniewiem: ja to chyba jestem etetowym watkowym narzekaczem :ico_noniewiem:

Hormiga podeslij goferka, moze jak sie wewnetrzne dziecko czyms dobrym naje, to da matce spokoj z mdlosciami i bolami brzucha :ico_oczko:

riterka, pogromczyni staruszek :-D :-D Ucz sie, ucz, bo jak juz urodzisz to bedziesz sie musiala opedzac od milona staruszek co to "wiedza lepiej" jak twoje dziecko wychowywac i kiedy mu czapeczka na glowce jest potrzebna (oczywiscie jest potrzebna nawet jak upal 30 stopni). Wtedy ta asertywnosc bedzie ci bardzo potrzebna :ico_oczko:

Blask, a co ty w tych papierach sie tak zakopalas?

sylwia.uk, ja to chyba sie od poczatku ciazy nie malowalam :ico_wstydzioch: Po co, skoro z domu prawie nie wychodze, bo musze lezec :ico_noniewiem:

Ja sie niczym nie smaruje. Szkoda mi kasy. W pierwszej ciazy sie smarowalam od chyba 2 miesiaca. Kupowalam najlepsze, najdrozsze preparaty, bo sklonnosci do rozstepow tez mialam i te na udach wzrostowe to w 14 roku zycia zaliczylam. I super bylo do 40 tc. Szkoda, ze urodzialam w 42 tc i przez te dwa tygodnie (chociaz dalej smarowalam) to mi tak rozstepy dol brzucha pojechaly, ze normalnie zalamka. O dwuczesciowym kostiumie kapielowym moge juz na cale zycie zapomniec.

[ Dodano: 2009-08-29, 18:21 ]
ognisko z kiełbachami
mniam, mniam, mniam :ico_sorki:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

29 sie 2009, 18:50

no niech wam będzie, każdej ślę gofra!!! Ja się juz objadłam, mój mąż stwierdził, że ja to dbam o linię... :-D

Jasnie Pani :), bo mi się wydaje, że z tym smarowaniem to pic na wodę, tzn, że jak komus mają wyleźć to i tak wyjdą choćby nie wiem co, zwłaszcza że w tym wszystkim chodzi najbardziej o masowanie a nie o sam krem....No ale ja smaruję, nie zaszkodzi :-)
A co z tym Twoim humorkiem? Nie poddawaj się, wiem, że ci cięzko, ale dasz radę...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 sie 2009, 19:04

Jasnie Pani :), jak wystawisz te porcieta na allegro to zapodaj linka,bo te pierwsze to moj rozmiar :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Ile chcialabys za nie?

Pozdrawiam wszystkie marcowe mamusie i zycze spokojnej ciazy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 sie 2009, 19:11

iw_rybka, ups, juz poszly na innym forumie. Szkoda, ze sie spoznilas, bo ja tylko zwrot kosztow przesylki za nie chcialam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość