Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 sie 2009, 19:24

ojej,szkoda :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 sie 2009, 19:53

Jaśnie Pani ja już przejścia z babciami przy Jaśku miałam, więc chyba podołam :-D
rozstępy też mam zajefajne i też się nie smaruję,czasem oliwką, jak mi się przypomni :-D
a humorki to korzystaj ile możesz :ico_oczko:
a takie ognichoo mmmmmmm i kiełbasa z musztardą matko, ale bym zjadła, a później nawet mogłabym się tulić do mojej przyjaciółki muszli :ico_wstydzioch:

ale mnie dzisiaj ciągnie macica.

[ Dodano: 2009-08-29, 19:56 ]
a tak mi się coś chce mmmmmmm
np mam ochotę na kanapkę z mcdonald`s taką nową ostrą z kurczaczka i do tego szejka waniliowego, a tak daleko do najbliższego :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 sie 2009, 19:58

riterka, ale jestem zwieszona :ico_puknij: :ico_puknij: pomylilam cie z pierworodka hormiga :ico_puknij: :ico_puknij: No tak, ty juz babcie opracowalas przy pierwszym :-D

Jakbym tak pojadla kielbasy z ognicha to ja bym muszli nieprzytulala, bo na bliskie spotkania z muszla lece tylko jak mam pusty zoladek :ico_noniewiem:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

29 sie 2009, 20:11

Qanchita doFFej ta kiełbaska i pyra z ognicha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jasnie Pani :), ja właśnie nie spodziewam się babcinych rad i jeszcze nie mam opracowanego sposobu na nie :-D ale podobno jak się spojrzę spod byka to mucha :ico_haha_01: nie siada

[ Dodano: 2009-08-29, 20:13 ]
mialo być spodziewam a nie "nie " spodziewam

[ Dodano: 2009-08-29, 20:14 ]
Jasnie Pani :), a te zawinątko w chuście to które to ????? :-D bo takie słodkie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 sie 2009, 21:34

hej hej!
ja czytam i piszę znow na raty :ico_haha_01:
Jaśnie Pani super spodnie...ale jednak za duże na mnie........Z tym, że długość kurczę troche mała...zmierzyłam swoję ciażówki, które i tak mi się wydają przykrótkie i całkowitą długość mam 105cm....... :ico_noniewiem:
no trudno...ale na pewno sprzeddasz szczęśliwie......
Blask ja się na razie smaruję zwykłym balsamem, ale zaraz po weekendzie lecę po krem przeciw rozstępom. Co prawda w poprzedniej :ico_ciezarowka: nic mi się nie zrobiło...ale po porodzie, przy chudnięciu owszem...No ale już czas powoli się nacierać tymi mazidłami cudownymi..........

[ Dodano: 2009-08-29, 21:39 ]
Qanchita spokojnie.............człowiek teraz ma niezłe jazdy.......
dla pocieszenia powiem Ci, że ja prawie co 2dni płaczę wieczorami...że sobie już teraz nie radzę, że krzyczę na Hankę, że jestem beznadziejną mamą to co będzie jak urodzę drugie? poza tym ciągle spięcia z J, bo ja bym chciała, żeby był jak faceci z filmów i gazet, co to ciężarne żony noszą na rękach...a tymczasem on zmyje podłogi i myśli, że jest bogiem, a ja zapierdzielam w kuchni i sprzątam i w ogóle............

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 sie 2009, 21:41

Jasnie Pani :), a te zawinątko w chuście to które to ?????
ktore? to z mojego podpisu? To Luska jak miala 9 mieszkow.

Blask to wyobraz sobie co ja mialam ze staruszkami z faktu noszenia dziecka w chuscie. W koncu juz nic nie pomagalo, a jak juz mnie porzadnie wkurzalu to mowlam "Chyba sie pani przeslyszala. Nie prosilam pani o zdanie" :ico_oczko: To pomagalo juz na zawsze z takimi delikwentkami :-D

[ Dodano: 2009-08-29, 21:43 ]
no trudno...ale na pewno sprzeddasz szczęśliwie......
juz sprzedalam ;) don't worry :ico_oczko:

.a tymczasem on zmyje podłogi i myśli, że jest bogiem, a ja zapierdzielam w kuchni i sprzątam i w ogóle............
hehe, skad ja to znam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 sie 2009, 21:48

Jaśnie to dobry tekst!!! :ico_brawa_01: zapamiętam!!!
Hormiga a ten krem jest ok, ja go właśnie używałam i bylam bardzo zadowolona. Ale wiadomo jak to jest, jednemu pomoże innemu nie......
kurczę.....tak kulinarnie dziś u nas...już macie zachcianki???
ja kiełbasy z ognicha nie trawię od zawzse...........ale gofrem bym nie pogardziła...
co do mc'donalda.......mmmmmmmmmmmmm...pyszny, ale nie jadam tam od dawna dla zdrowia...ostatnio lody sobie kupilam ale jedzenia raczej nie...
za to dziś miałam gości to pojadłam...hahaha
z rana luzik, ale wymyśliliśmy, że zaprosimy znajomych na popołudnie, więc w piżamie odkurzałam i sprzątałam...potem pojechaliśmy z Hanią, żeby się na takim koniku pobujała za 2zl...nawet wymieniłam ze 10zł na drobne, bo ostatnio jeździła i jeździła...a dziś? raz i koniec! a my 20min w jedną stronę jechaliśmy po to.....Agentka! za to na lody poszliśmy i też było miło. POtem wpadłam w gary...obiad...mielone, ziemniaczki, buraczki z chrzanem i mizeria.........mniam! no i sałatki na wieczór i placek ze śliwkami...i było miło :ico_haha_01:
w ogóle dzień bardzo miły!
a jutro córa sobie zażyczyła basen........... :ico_noniewiem: matko, a ja w strój ledwo wchodzę z cycami...ratunku! muszę na gwałt kupić strój.............
kurczę, matrwię się o zubelka............... :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-08-29, 21:51 ]
no tak, już doczytałam o spodniach... :-D

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

29 sie 2009, 22:11

zubelek pewnie dochodzi do siebie.Mam nadzieje,że ma wsparcie przy sobie i nie jest sama :(

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

29 sie 2009, 22:12

witajcie kochane
ja od dwoch dni u mamy i nei czytałam
ale chyba dobrze bo stres nie jest wskazany

ja w grudbiu przeżyłam podobne wydarzenie i wiem co to znaczy

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

30 sie 2009, 09:19

Bry :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość