Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 wrz 2008, 11:00

juz jest ok, dzieci sie bawia, juz siebie toleruja, choc wiekszy problem ma mala bo jej ciezko cokowliek jeszcze wytlumaczyc..Oskar na szczescie daje sie rpzekonac i jej ustepuje..musze przyznac ze jestem dumna z niego czasami

jak tam dziewczynki w ta pogde? nie chorujecie??
u mnie w domu epidemia, wszyscy juz chorzy byli, oprocz Oskiego na szczescie... daje mu rutinacee w syropku, sporo witaminki c zjada w owockach iwarzywkach wiec moze to go chroni. mam sporto porzeczek pomrozonych a on je chetnie je...myslalyscie o tranie?? bo wlasnie tak zastanawiam sie czy by nie zaczac podawac..w koncu tyo samo zdrowie..mimo ze wstretne ale jakos moze by sie dalo przemycic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
NIUTA
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 258
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:58

22 wrz 2008, 23:32

Cześc dziewczyny oj za mało mam czasu na TT.....ciągle praca dom bieganie po lekarzach jak nie ja to z Martyną... tak też było i dziś ale chyba los już troszkę przesadził....w skrócie napiszę...Musiałam rozsstac się z "moim" P.kilka m-cy temu wzięłam kredyt na mieszkanko i wyprowadziłam się(ale o tym to już chyba wam pisałam) jest mi ciężko ale jakoś tam leci...mam problemy zdrowotne moja Martyna też co róż chora jak nie neurolog to okazało się że wszystkie jej choroby czyli zapalenia płuc anginy przeziębienia biorą się od migdałka który nadaje się do usuniecia ale zdecydowałam najpierw o podjęciu walki po przez szeczepoinkę...jakoś nie bardzo to działa bo znów pojawiło się zapalenie uszka a dziś dowiedziałam się że moje Serduszko ma wrodzona chorobe Elastopatię stawów...............a ja sama tydzień temu byłam w szpitalu DRAMAT!!!!! Mam już tego dośc brak mi już sił na to wszystko.... Chciałam Was zapytac czy wiecie coś na temat tej choroby ja troszkę usłyszałam ale chciałabym wiedzie więcej.........

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 wrz 2008, 06:43

NIuta kochana!!ty to sie masz teraz ze wszystkim :ico_olaboga: biedactwo! przede wszystkim duzo zdrowka Wam zycze,abyscie przestaly borykac sie z chorobskami i problemami.
o Elastopatii wiem tylko tyle co znalazlam w internecie,pewnie tez to juz przeczytalas :ico_noniewiem: w kazdym badz razie trzymam mocno za was kciuki oby wszystko dobrze bylo...z pewnoscia jest ci kochana ciezko samej z Martynka-ale dzielne z Was dziewczyny i wierze ze sobie ze wszystkim swietnie poradzicie

Awatar użytkownika
NIUTA
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 258
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:58

26 wrz 2008, 10:27

Natashka dziekuję :))

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 paź 2008, 13:03

Niutka ja po prostu w Was wierze!!!

co tu taka cisza!!!!!!! :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

ja teraz znowu zaczelam rok akademicki ,ostatni na szczescie sle kazdy weekend mam zajety bo albo szkola albo kurs na przewodnika miejskiego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NIUTA
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 258
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:58

06 paź 2008, 09:20

ambitna jesteś gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i powodzenia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 paź 2008, 09:39

Niutka jakas specjalnie ambitna nie jestem, strasznie sie rozleniwilam ale trzeba zaczac cos w koncu robic ze swoim ztyciem :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-21, 08:18 ]
kcohane mam pytanko,znacie jakiegos dobrego ginekologa w szczecinie..che mojego zmienic ale nie chce trafic do kolejnego niekompetentnego i olewczego pajaca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
irysek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 08 lut 2009, 20:22

18 maja 2009, 14:40

Witam
Choć jestem z Koszalina to jeszcze do niedawna mieszkałam w Szczecinie
Mam takie pytanko do Was czy wiecie może gdzie w Szczecinie można zrobić najtaniej USG 3D może być też w Stargardzie Szczecińskim lub okolicach, mam kiepską sytuacje finansową a mój gin nie chce mi zrobić usg a ja bardzo bym chciała zobaczyć dzidziusia i poznać płeć w Koszalinie taka usługa 300 zł kosztuje a z tego co wiem to chyba da się taniej. A jestem w 20 tc czy uważacie ze mogłabym juz zrobić takie usg?

Awatar użytkownika
Happiness
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 198
Rejestracja: 24 sie 2009, 11:48

05 wrz 2009, 16:52

Witam Szczecinianki :-D
Ja jestem z dalszych okolic Szczecina, ale przez ostatnie 5 lat mieszkałam i studiowałam w Szcz.
Pozdrawiam :-D

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

12 sty 2010, 16:51

Witam :ico_haha_02: Ja z okolic Szczecina , a dokładnie to z Polic. Pozdrawiam :ico_haha_02:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość