Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

08 wrz 2009, 09:37

odnośnie zgagi to zauważyłam że mam po teściowej obiadkach
hehe
dobre :-D
Z takim spaniem po 15 min. chyba wszystkie Zuzie tak mają
aha czyli nie ma sie czym przejmowac :ico_oczko:
Mi sie smiac chce bo ona jak sie obudzi to d razu oczy jak 5 zl i cos tam gada do siebie
myslalam ze dziecko musi sie rozbudzic dojsc do siebie z rana a ta od razu usmiech od cuha do ucha i drze sie az wstane :ico_oczko:
martwie sie bo rzadko kruszka czuje, nieraz sa takie dni ze w ogole nic nie czuje
moze dzidzius gdzie sie schowal glebiej
a nie mozesz isc do jakiejs poloznej czy gdzies do lekarza zeby sprawdzic czy wszystko ok i sie uspokoic??

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

08 wrz 2009, 09:40

AsiaNL, no ja zaglądam tam ale bardzo rzadko bo jakoś mi też nie pasuje ale nie jest źle. No to może powinnaś się zapytać ile to kosztuje i może wtedy się zdecydować???
nieraz sa takie dni ze w ogóle nic nie czuje :ico_sorki:
kobietko ja w Twoim tygodniu to nie czułam małej w cale dopiero zaczęłam czuć jakieś smery około 21 tygodnia więc się nie przejmuj kochana.

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

08 wrz 2009, 09:48

aha czyli nie ma sie czym przejmowac
No cos ty ja ze swoim Zoolkiem mialam to samo :ico_haha_01: jakos to juz zakodowane maja chyba :ico_haha_01:
a nie mozesz isc do jakiejs poloznej czy gdzies do lekarza zeby sprawdzic czy wszystko ok i sie uspokoic??
Ostatnio polozna przełożyła mi wizyte nie wiem na kiedy bo miala zadzwonic do mnie i nie zadzwonila a jak ja do niej dzwonie to ona nie odbiera :ico_zly:
kobietko ja w Twoim tygodniu to nie czułam małej w cale dopiero zaczęłam czuć jakieś smery około 21 tygodnia więc się nie przejmuj kochana.
:-D Spoko no ale z tego co wiem to przy drugiej ciąży szybciej powinno sie czuc ruchy :ico_sorki: a moze na to nie ma reguły :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: cholera nie wiem

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

08 wrz 2009, 09:56

a moze na to nie ma reguły :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: cholera nie wiem
wydaje mi się że na to nie ma reguły więc spokojnie kobietko a nie możesz się do tej położnej przejechać i umówić na wizytę??

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

08 wrz 2009, 09:56

a moze na to nie ma reguły
wydaje mi sie ze nie ma
zreszta kazda ciaza jest inna wiec nie masz sie czym martwic :ico_sorki:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

08 wrz 2009, 09:57

Dobra kobietki ja ide się na chwilkę położyć bo mi się oczy kleją. Do usłyszenia ;-)

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

08 wrz 2009, 10:04

a nie możesz się do tej położnej przejechać i umówić na wizytę??
nie mam jak bo marcin w pracy :ico_sorki:

Dobra kobitki juz przestaje sie martwic grunt ze od czasu do czasu cos czuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

08 wrz 2009, 10:13

Hej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Zasilę Was troszkę :ico_sorki: Mężuś wyjechał, dzieci w szkole, mam trochę więcej czasu :ico_sorki: :ico_haha_01:
AsiuNL, tak jak dziewczyny mówią, nie ma reguły na to, jak przebiega ciaża... 17tc to w zasadzie czas na początki ruchów... Czułaś je wcześniej, dlatego teraz czekasz na każdy ruch... W brzusiu miejsca jeszcze sporo, dzieciątko może się "przykleić" gdzie bądź, a jak to zrobi bliżej kręgosłupa, ruchy mogą być słabiej wyczuwalne...
Miłego dzionka wszystkim :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

08 wrz 2009, 10:34

Karolina2411, Hej kobitko :ico_sorki: dlaczego sie wczesniej nie pokazywałas?? :ico_sorki: No to jeszcze bardziej mnie uspokoiłaś :-D :ico_sorki:

Cholera i mam problem :ico_sorki: moj ex napisal mi smsa ze mam placic jego długi w holandii :ico_sorki: bo niby on dla mnie kase brał :ico_puknij: a to gó**o prawda ja nie dostałam ani grosza :ico_sorki: on kase brał od turasów i niby ma do nich dzwonic ze to ja go bede spłacać :ico_placzek: ciekawe z czego i za co?? :ico_placzek: a jak mi zrobią wjazd na chate :ico_placzek: oni sie nie pierdzielą :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: boje sie jak cholera :ico_placzek:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

08 wrz 2009, 10:46

AsiaNL, kurcze kobietko nie denerwuj się na zapas. Poczekaj co się będzie działo a jak coś się wydarzy niepokojącego to idź z tym na policję i zostaw sobie tego smsa oczywiście. CO za nonono i jaki ma jeszcze tupet debil :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość