Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

08 wrz 2009, 19:12

No ja nie mowie ze bedzie źle. Życze im jak najlepiej ale ostatnio jak z nią rozmawialam to wkoncu sie otworzyla i powiedziala mi wszystko jak to miedzy nimi jest. Jezeli on ja potrafi uderzyc i poniżyc to nie wiem czy bedzie az tak super :ico_sorki: :ico_sorki: oby sie zmienil jak dzidzia juz bedzie na swiecie :ico_sorki: ostatnio ją w pole wyganiał zeby szła ziemniaki zbierac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

08 wrz 2009, 19:22

Jezeli on ja potrafi uderzyc i poniżyc to nie wiem czy bedzie az tak super :ico_sorki: :ico_sorki: oby sie zmienil jak dzidzia juz bedzie na swiecie
No to niewesoło tam... A on? Nie zmieni się... :ico_zly:
Spadam kolacyjkę robić :ico_sorki: Wpadnę jeszcze później :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

08 wrz 2009, 19:32

No to niewesoło tam...
No wlasnie nie za bardzo dlatego mysle ze to troszke pochopna decyzja z tym slubem no ale jak chce :ico_sorki:

Ja lece jeszcze na makly spacerek z Zuzia przed spaniem :-D bede pozniej :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

08 wrz 2009, 19:33

Witam i ja po drzemce ;-)
Już myślałam ze nie wstanę w sumie gdybym nie musiała coś zjeść to nie wstawałabym bo tak fajnie było ;-)
AsiaNL, niestety siostra nie ma co się łudzić na jego zmianę po ślubie bo raczej się nie zmieni tak zostanie biedna może się jeszcze rozmyśli porozmawiaj z nią.
A co do przyjazdu Andziai AsiaNL, to zapraszam nawet jeżeli będziecie musiały na porodówkę przyjechać ;-)

[ Dodano: 2009-09-08, 19:50 ]
Dobra ja kobietki uciekam bo mój małż już wrócił z pracy i muszę mu kolację zrobić.
DO jutra babeczki i buziaczki na nockę ;-)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

08 wrz 2009, 22:11

bigottka, a mnie też w razie wu drzwi otworzysz...? Mam zamiar jedną z moich Wariatek odwiedzić w Malborku, to pi razy drzwi, zboczyć mogę i na morze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

09 wrz 2009, 06:00

Hej laski. Dziś wcześniej,bo mamuśkę bolał brzuch całą noc i nie spała... Młodemu też coś się nie podobało bo szalał, więc tymbardziej bolał, teraz też nie śpi... Pęcherz mnie boli do tego i mały jeszcze w niego puka :ico_olaboga:
Także mam dziś zamiar spać ile wlezie i nie zwracać uwagi na to o której godz się obudzę. Będę musiała sobie no spę kupić bo nie wyrobię normalnie...

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

09 wrz 2009, 08:41

Witam z rana.
Karolina2411, pewnie że możesz też wpaść tylko powiedz kiedy to będę czekała na Ciebie z otwartymi drzwiami ;-) A ja mam za to pytanie czy mogę złożyć zamówienie na taki śliczny sweterek??? Dla niuni różowy????
Ja już po śniadaniu tak się zastanawiam co by tutaj robić ale jakoś nic mi nie przychodzi do głowy ;-)
uleczka170, spoko nie jesteś sama co już w nocy nie przesypia całego czasu bo u mnie nie dosyć że mam też jakieś dziwne bóle brzucha to na dodatek jakieś patałachy wrzeszczały mi dzisiaj w nocy pod blokiem i tez się obudziłam i już była nonono z zaśnięciem :-/
Dobra ja uciekam coś porobić w ostateczności położę się jeszcze na chwilkę ;-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

09 wrz 2009, 09:27

witam ja dzis w kiepskim humorze..dzis w nocy zmarła moja babcia..[*]

ale oczywiscie nie mogę zapomniec ze dla kontrastu dzis 8 miesięcy skonczyła moja niunia wiec stawiam torcika..czestujcie sie

Obrazek

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

09 wrz 2009, 09:28

Siemka :-D
biedna może się jeszcze rozmyśli porozmawiaj z nią.
Nie da rady ona żyje juz tylko tym ślubem. Co z tego ze 2 dni bedzie szcześliwa a pozniej.... masakra :ico_sorki:

JAkie mi sie głupoty dzisiaj śniły to sie w głowie nie mieści :ico_sorki: no masakra :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-09-09, 09:30 ]
dzis w nocy zmarła moja babcia..[*]
Ogromnie mi przykro :ico_pocieszyciel: światełko dla babci [*][*][*]
dla kontrastu dzis 8 miesięcy skonczyła moja niunia
Jejciu juz :ico_szoking: niedawno miala 4 :ico_szoking: ale ten czas szybko leci. Wielkie :ico_buziaczki_big: dla niuni :ico_urodzinki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

09 wrz 2009, 09:43

Hej, kochane... :-)
Marcia, jeszcze raz dla babuni[']['][']
Życzonka zdrówka i radości dla Niuni :ico_haha_01: Torcik pyyychooota :-D
Bigotka, jasne, że się zrobi sweterek :-D Ha, będę miała co robić jakieś trzy dni :-D Tylko mi potem adrsik daj :-D
Co to jeszcze miałam powiedzieć...?
U mnie dziś 9 miesięcy minęło... Ech... Smutno mi i źle, ale dopijam kawkę i spadam na zakupki, rozruszać się, mózgownicę przewietrzyć i będzie dobrze :ico_sorki: :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość