Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

SIERPNIOWE DZIECIAKI 2007

07 wrz 2009, 15:36

Obrazek

Obrazek

Szymon 30.07

Obrazek

2007

Obrazek

2009






Kacper 31.07

Obrazek

2007

Obrazek

2009





Tosia 10.08

Obrazek

2007

Obrazek

2009





Julka 10.08

Obrazek

2007









Patryk 11.08

Obrazek

2009










Zosia 24.08

Obrazek

2007

Obrazek

2009










Amelka 26.08

Obrazek

2009












Amelka 26.08

Obrazek

2009









Nel 30.08

Obrazek

2009

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

08 wrz 2009, 17:46

melduję się na nowym wątku!!!ALE SIĘ CIESZĘ KOCHANE!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 wrz 2009, 18:51

Witam na pieknym nowym watku, moze Ci wisienko doesle fotke Amelki jak byla malutka??? mozna jeszcze dolaczyc????

Aniu z brzuchem wygladasz pieknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i nie musze Ci mowic ze tez bym tak chciala wiec prosze tu bez narzekan :ico_nienie: :ico_nienie: a widzialam tez fotki na naszej klasie i nawet na buzi wygladasz jakos bardziej promiennie wiec ciesz sie brzuszkiem poki go masz, bo potem jak ci dadza dwa bobasy w kosc to bedziesz tesknic jak mialas tylko brzuch i Tosie :-D

Ja caly czas chora, dzis prawie stracilam glos, a od wczoraj mamy nowa pralke wiec ja juz 4 prania zrobilam bo nam sie uzbiealo, pogoda poiekna wiec schnie na dworze :-D

ide sie brac za obiad ale potem sie odezwe :ico_brawa_01:
wisienko piekny watek :ico_brawa_01:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

08 wrz 2009, 20:22

Witajcie:)
ja także witam na nowym wątku:) Fajnie wyszło witać jak nam się dzieci pozmieniały :ico_szoking: dobra robota brawa dla Wisienki :ico_brawa_01:
Preudenc ja tez uważam ze troche marudzisz ( czyt. wyglkadasz bardzo dobrze co byś chciała mieć talie jak osa?) ale jesteś wytłumaczona przez stan :ico_oczko:
Sylwia Kacper tez sie wiecznie rozkopuje to chyba normalne a katar w taka pogode to nie sztuka.
Karolina no to musisz oszczedzac nowa praleczke bo znowu popsujesz :ico_oczko:
Wisienko takie rozmowy to rzeczywiscie daja efekt ale krótki moj Rysiek calkowicie odzwyczail sie od tego ze sa obowiazki w domu i ktos musi ugotowac pozmywac i nic sie samo nie zrobi... Narazie pracuje ciezko to mu odpuszczam troszeczke ale mam tez sklonnosc do rozpieszczania tych moich chlopakow :ico_oczko:
Martunia rozmawialas z ta kolezanka o tych szkoleniach z UP?
U nas nic ciekawego Rysiek pracuje wraca ostatnio późno a mu z Kacprem sie wozimy bo ladna pogoda dzisiaj bylismy na wsi u moich rodzicow wczoraj w miescie i w parku i tak dni plyna.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

08 wrz 2009, 20:25

Ula a mozesz to zdjatko wrzucic??
Obrazek

Karolinawracaj do zdrowia szybciutko!!!!Ja dzis zrobilam 3 prania a pralke mam sprawna i zobacz ile sie nazbieralo :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-09-08, 20:27 ]
Anita[/b dzwonilam 2 razy i nie odbierala, jutro sprobuje jeszcze raz, jej teraz sie zaczely zajecia na uczelni i przygotowania do ślubu i moze nie ma czasu odebrac :-D Jutro spytam, jakbym zapomniala to mnie katuj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 wrz 2009, 20:33

WItam na nowym wątku i sie melduje.

My już po szcepieniu, Tosia była bardzo grzeczna, wogóle nie płakała.
Ja byłam dziś u ginka, młody rośnie jak szalony już wazy 900g więc raczej będzie bliżej 4kg tak jak Tosia. Troszke mnie to przeraża bo jak sobie przypomne poprzedni poród i ból to w cale nie jest tak miło. Mama mnie pociesza, że drugie ponoć się szybciej rodzi.

Oczywiście dzisiaj nici z nauki, a teraz to jestem padnięta, jeszcze muszę z Markiem jechać po jego auto bo było u mechanika a najchętniej to bym poszła spać.

Życze wszystkim smarkającym dużo zdrówka.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

08 wrz 2009, 21:46

To ja tez sie zamelduje na nowym watku :-D
Z premedytacja nie prosiłam Was o zdjęcia dzieciakow maluchow żeby była niespodzianka :-D Chyba się udało. Grzebałam na naszym wątku niemowlaków żeby te zdjęcia odszukać. Oczywiście dawajcie zdjęcia z przyjemnością dołączę.

Ja dałam Ryśkowi wykład bo u moich rodziców rozkręcił aferę i doszło do kłótni. Pożegnaliśmy się z nimi w mało fajnej atmosferze. A do tego nazbierało się za dużo rzeczy na mojej głowie i klops. Nerwy mipuściły jak przyszło ponaglenie zapłaty za światło i R rzucił tekst że:jak mogłam zapomnieć? Ano mogłam skoro absolutnie wszystko jest na mojej głowie a książę czeka na gotowe. :ico_placzek: No i tak się nazbierało i wyrzuciłam wszystko z siebie. Dziś dzwoni do mnie jak świr i jest taki kochany, ale zobaczymy co będzie jak wróci.

Ja byłam dziś na pierwszych zajęciach aqua aerobicu i bardzo mi sie podobało.Dla odprężenia super i przy okazji spala się tłuszczyk. :ico_oczko:

Nie wiecie co się dzieje z Justyną? Dawno nie zaglądała

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

08 wrz 2009, 22:04

Ulu, wątek naprawdę wygląda rewelacyjnie.
Amelka też śpi odkryta i koniecznie musimy jej kupić łóżko, ponieważ usilnie przechodzi do nas i to nawet, jak nas nie ma. Już po infekcji. Chyba jednak odchorowała, to co miała w zeszłym roku, bo szybo się lepiej czuje. W żłobku czytają listę obecności i Amelka nauczyła się mówić swoje imię i nazwisko. Najśmieszniej jest, kiedy pytam, gdzie mieszka, a ona w bloku we Wrocławiu (Brocłabiu).
Dziewczyny, mam nadzieję, że katary szybko przejdą.
Pruedence wyglądasz naprawdę kwitnąco. Tak więc już teraz nie mam pojęcia, o czym mówisz.
Anitko, najważniejsze, że masz już męża w domu. Nawet ja nic nie pomaga, to zawsze jest.
Wisieńko, świetnie, że rozmowa przyniosła efekt. Chłopy to tak mają. Ja jakoś specjalnie mojego nie musiałam nigdy prostować, ale jak się skumulowało, to trwało prawie dwa miesiące i miałam ochotę go zabić, a rozwieść się z nim, to na pewno. Na razie mi przeszło.
Sylwia, minie. Ja już nie wiem, co na tym Dolnym Śląsku z tymi typami. Czy twój czasem nie ma korzeni kresowych, bo może oni ta genetycznie są obciążeni. Poczekaj i się nie denerwuj, choć wiem, że łatwo mówić.
Ja dzisiaj byłam na rozmowie o pracę. Porażka na całej linii. Pan zaproponował pracę na umowę zlecenie, a potem jako działalność gospodarcza i umowa agencyjna. Brak stałej pensji, brak składek i zapomnij o żłobu i przedszkolu. Wypłata po dwóch miesiącach od klienta, którego sama mam znaleźć, poprowadzić i podpisać umowę. Praca jako doradca finansowy od ubezpieczeń (3. filar). Podziękowałam po 7 minutach. Szkoda mojego czasu i ich. Wiecie co, ja to się czuję, jak po liceum.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 wrz 2009, 08:43

Ula widzisz ruszyło twojego M oby na długo. Chociaż patrząc po moim to na długo nie starcza, muszę mu regularnie robić wykłady o konieczności pomagania w obowiązkach domowych, ale rachunki płace wszystkie sama bo on to jest taki nieporządny, że zapomniałby za każdym razem i wole mieć wszystko uporządkowane.

Ela- no taka praca to żadna praca, czasem się zastanawiam po co takie oferty są skoro i tak wszystko musisz zrobić sama a oni tylko profit od ciebie zbierają.

Ja czekam w nerwach na listę miejsc specjalizacyjnych, powinna być według ustawy jutro ale zawsze MZ ma opóźnienie. Może to mnie jakoś bardziej popchnie do nauki. Mam nadzieje, że nie będzie znów tak mało miejsc,że na każde jedno będą 3 osoby bo na prawdę nie mam w ciąży na to siły.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

09 wrz 2009, 11:16

Ja czekalam na powiadomienie a tu nic, chyba nie zaznaczylam, ale nie moge pisac bo amelka walczy ze mna, odezwe sie potem

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości