Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 wrz 2009, 17:16

Witam popołudniowo :)

Blask...ja już gratulowałam rodzinnego auteczka, ale nie zaszkodzi jeszcze raz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sylwia... pisz więcej takich rad Kochana bo chętnie skorzystam jak będę sama w takiej sytuacji :ico_ciezarowka:

Fajnie byłoby urodzić na 2 tyg. przed terminem ... byłoby to w walentynki :ico_prezent:

Ja tradycyjnie na 2 zmianie w pracy siedzę ale zaraz skocze sobie do bufetu na żureczek :ico_sorki:

Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

09 wrz 2009, 17:44

Qanchita, to zapraszam do mnie ja właśnie dziś mam na obiadek zuruś :ico_obiadek: :ico_brawa_01:
co do terminu też przeszło mi to przez myśl ......... :-D

[ Dodano: 2009-09-09, 21:12 ]
Ło matko ale cisza dzisiaj :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 wrz 2009, 21:41

hej!
co to za lenistwo!
zubelek to...jeep mi się podoba :ico_haha_01:
ale nie przesadzajcie już z tymi nazwami...co się będziemy same wyzywać...niech inni robią to za nas :ico_haha_01:
sylwia powodzenia w takim razie!
a z porodem sobie nieźle poradziłaś! widzisz, ja bym nie wiedziała co wymyśleć, więc dorbze, że moje dziecko zdecydowało za mnie :ico_sorki:
ale generalnie teraz to bym nie chciała urodzić 2tyg przed terminem...bo ominęłyby mnie urodziny mojej mamy i ostatnia wyżerka ciążowa :-D
riterka aleś zaszalała z obiadem! no mix totalny!!! mówisz, że dobre?
ja dziś miałam zupkę pierczarkową i smażone ziemniaczki...mniam!
ale wczoraj miałam takiego smaka na wątróbkę drobiową...a mama nie zrobiła obiadu, więc poszłam do restauracji i sobie zjadłam! pysznista była!!!
na jutro mam klopsiki z kurczaka i pieczarek...i mizerię!!! mogłabym ją jeść codziennie...kurcżę, to chyba już zachcianki są :-D
poza tym u nas spokojnie...pogoda fajna...po pracy byłam z Hanią ponad godzinę w lesie...a potem J poszedł z nią na plac zabaw...
no generalnie fajny dzionek...
jutro mam fryzjera... :ico_chory: znów nowy i się stresuję...a na 13do pracy...ble......

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 wrz 2009, 21:44

co tu jakiś strajk :-D
dzisiaj ciężki dzień, dziecko me mnie wykończy niebawem :(:: :585:
ale jak nie marudzi to jest tak cudowny, że mogłabym go schrupać :-D
dziewczyny pomóżcie co na suchy kaszel, już mnie wszystko boli od kaszlu
oj pomidorowej mi się zachciało :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-09-09, 21:47 ]
zborra, co robisz z włosami??
wątróbki nienawidzę więc nie zazdroszczę ale tego klopsika i mizerię co tam na jutro masz to z chęcią bym powąchała :ico_obiadek: ;-)
muszę coś na jutro wykombinować, miałam nic nie robić bo mnie Krzyś wkurzyła, ale był milusi i przeprosił :540:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 wrz 2009, 21:58

na suchy kaszel? można chyba homeopatyczne syropy, ja piłam drosetux...albo syropek z cebuli zrób...
zapraszam na obiad :-D

[ Dodano: 2009-09-09, 22:01 ]
a z włosami...robię kolor, bo mam już kilka cm odrostu...a ostatnio byłam u fryzjera chyba w czerwcu...a że teraz nie chcę już tak rozjaśniać, bo niszczą mi się kłaki...To chcę zrobić sobie taki bardziej naturalny kolorek i trochę podciać, bo już się za diabła nie układają mi

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 wrz 2009, 22:20

z cebuli już zrobiłam i wypiłam i nic, tylko mi niedobrze było :ico_noniewiem:
ale homeopatia no to coś muszę pomyśleć
kolorowych snów laseczki

[ Dodano: 2009-09-09, 22:21 ]
zborra, czekam na fotkę nowej fryz

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

10 wrz 2009, 10:18

Good morning laski :)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

10 wrz 2009, 10:58

ale nie przesadzajcie już z tymi nazwami...co się będziemy same wyzywać...niech inni robią to za nas :ico_haha_01:
ale ja wcale nie miałam takiego zamiaru :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
dzień dobry,dziś mamy 2 ładny dzień :ico_sorki: oby jeszcze kilka takich :ico_sorki:

nawymyślałyście przezwisk a co powiecie za 5 miesięcy :ico_haha_01: :ico_haha_01:
u nas dobrze,tzn z chorobami powoli mijają.
ja też chcę do fryzjera ale nie mam gdzie,mam jedną polkę ale do niej nie trafię taxi a auta nie mam :ico_wstydzioch: a w salonie nie wytłumaczę bo nie umiem,wiem mogę pokazać zdjęcie ale nie umiem takiego znaleźć.no jeszcze szperam w necie :ico_oczko:
buziolam Was mocno.

a o widzę,że już mniej tematów o mdłościach :ico_brawa_01: pewnie minęły i dobrze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 wrz 2009, 12:42

zubelek, ELO PIĘKNA :-D za 5 miesięcy zabraknie nam polotu i damy innym pole do popisu :ico_oczko:
cieszę się, że choroba odpuszcza, u nas też troszkę lepiej ale ja mam dziś mega ból głowy, ledwo kontaktuję, na szczęście mama wzięła Jaska na spacer :-D
co dzisiaj na obiad????? potrzebuję coś szybkiego, i bez ziemniaków bo nie mam :ico_noniewiem: pomocy :ico_sorki:

a gdzie reszta??

[ Dodano: 2009-09-10, 13:00 ]
sylwia.uk, matko nie zauważyłam twojego postu wybacz hello :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 wrz 2009, 15:40

Witam :ico_sorki:

Ale tu wieje pustkami ! Wszystkie pewnie leżakujecie po obfitym obiedzie :ico_brawa_01:

Co do nazw to mi się coś skojarzyło:) Czuję się jak kombajn... bo robię sie wielka i młócę wszystko, co mi się pod ręce nasunie!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość