Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

10 wrz 2009, 18:04

Od dziś są w lidlu koszule nocne z guziczkami, które będą się nadawać do karmienia
oo a to dobrze wiedziec, tez sobie podejde . Tylko nie wiadomo czy w kazdym Lidlu!

http://www.allegro.pl/item728042918_kin ... olory.html
ja sobie wypatrzylam taki rodzaj wozeczka ale postanowilismy ze wozek kupujemy na koncu czyli bedziemy miec wybrany i jak sie Oliwier urodzi to wtedy albo w sklepie sie kupi wybrany albo zamowi na allegro, 3 dni i przesylka dojdzie wiec nie ma problemu!

Ja dzis spedzilam pol dnia na zakupach kosmetyczno- ubraniowych ;)
i powiem Wam ze sie zalamalam bo mi sie wydaje ze teraz ubrania to oni robia na jakies krasnalki a rozmiar L wyglada jak jeszcze do niedawna S, za to damskie rozmiary XS to ja bym mogla juz kupowac dla Oliwierka takie malutkie.
W jednym jedynym sklepie znalazlam dobre na siebie czarne spodnie dresowe rozmiar XL jeden egzemplarz!
Problem rowniez mialam z dopasowaniem biustonosza albo dziwne jakies szyja albo to ja taka nieforemna sie zrobilam teraz;-)
Co do kurtek to znalazlam super szara bluze dresowa na zamek a w srodku niby futerko za 50 zl rozmiar L wiec stwierdzilam ze kupie bo na 2 miesiace to jakies porzadnej kurtki nie ma co a taka bluza to sie potem przyda czy na narty czy na jakies grile wieczorne.

No i dopadly mnie kolejne dolegliwosci ciazowe, bole krzyzy, nog i cierpniecie stop od jakis 3 dni ;/

Jestem niezadowolona bo wczoraj dwa razy bylismy w szpitalu zlapac moja lekarke ktora wiedziala ze mam do niej podejsc na kontrole i za 1 razem miala zabieg a za drugim nikt nie wiedzial gdzie ona jest a telefonu nie odbierala... troche jestem zla bo jutro na weekend do Rzeszowa jedziemy do szwagra wiec chcialam przed tym isc do kontroli! Tam w Rzeszowie podobno w niedziele rano jest jakas hala targowa gdzie mozna rozne rzeczy za grosze kupic, ciekawa jestem co tam jest! Napewno sa reczniki frotte za pare zlotych co akurat mnie najbardziej interesuje bo z moim K to mamy pare i wypadaloby kupic jakis zapas nowych :) Tesciowa jak tam jezdzi to sobie buty za grosze kupuje, wiadomo w takich to nie pochodzi sie duzo no ale mozna kupic takich pare zeby miec na takie jakies zwykle wyjscia, grile czy na zakupy na latanie zeby nie niszczyc tych lepszych :)

Ok dziewczyny trzymajcie sie, nie przejmujcie sie ile tyjecie teraz grunt to mysl ze nie tyjecie z jedzenia nadmiernego tylko po prostu rosnie w Was slodki dzidzius wiec te kilogramy, rozstepy, cellulit mozna nam wybaczyc! Cos za cos! A po urodzeniu bedzie tyle biegania ze nawet nie zauwazymy kiedy z nas sie znow laski zrobia :) Ja zmykam szykowac sie na urodzinowego grila kolezanki!

Milego wieczorku !!!

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 wrz 2009, 20:03

Halucynka wózek cudo:) właśnie takie mi się podobają. Tylko może warto zastanowić się nad kolorem, bo czerwony ogólnie należy do agresywnie wpływających kolorów. i osobiście strasznie się podobają wzorki 11,13,17,29.
Halucynka taka bluza z futerkiem to naprawdę dobry pomysł, bo normalniej za ponad stówkę nie ma co kupować. Będzie trzeba pomyśleć, ale zobaczę jeszcze jak będzie z pogodą. UDANYCH ZAKUPÓW CI ŻYCZĘ Na HALI:)

Co do piżamek w lidlu to jest to asortyment na całą Polskę. Tylko jak jest coś fajnego to trzeba się spieszyć bo mogą wykupić. Ja jadę jutro. Dziś nie miała auta. Jutro też nie mam i muszę z Matim się ciągnąć autobusem, ale nie chcę ich przegapić. Wolałabym kupić z takimi nacięciami po bokach by za każdym razem nie rozpinać tych guzików, ale na mieście spotkać nie mogę. W ciążowym nie kupię bo wiadomo jaka będzie cena, a na allegro wkurzają mnie te wymiary.
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2009, 20:04 przez matikasia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 wrz 2009, 20:03

Halucynka, wozek mialam podobny przy 1 dziecku i w brode sobie plulam ze go kupilam bo strasznie mi sie go prowadzilo, wozek prowadzic sa a z dzieckiem to troche jest roznicy, musialam tylem ostro machcac na boki zeby skrecac, zima po sniegu jakos szlo, ale bez sniegu masakra, dlatego przy 2 dziecku zmienilam.
tylko sie nie obraz za moje slowa, ale tak z ciekawosci przejdz sie do sklepu z wozkami i zobacz jaki jak sie prowadzi i moza znalezc podobny taniej na allegro niz firmowki. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Mikusia, wozeczekm mam bardzo podobny, i strasznie zadowolona jestem, ogromna gondola to juz w ogole plusik, zaraz foki jakies znajde
A co do chlopakow to narazie choroby poszly precz, choc dzis Nathan plakal mi kilka godzin i tylko z moich rak na meza , az czopek podalam bo nie wiedzialam co mu, przespal sie i lepiej, teraz wiem ze to przez zeby bo ciagle mu jakies wychodza , wczoraj jedan dzis drugi, no ale jeszcze tylko 4 zostaly i zabkowanie z glowy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

matikasia, a ja jakos koszul specjanych do karmienia nie kupuje, nie wiem gygodnie mi jest normalnie dac cyca w koszuli an ramiaczkach , czy w normalnej pizamce podniesc go gory. 2 chlopakow tak wykarmilam i w sumie nie narzekam na niedogodnosci, bo z drugiej strony jakos strasznie mi sie nie podobaja te koszula specjalne do karmienia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 wrz 2009, 20:08

Siunia co do koszul ogólnie to masz rację, tylko zależy kto lubi w czym spać. Mnie np wkurza spanie w piżamie ze spodniami, więc musiałabym zwykłą koszulę wywalać całą do góry. Stąd pomysł by mieć guzki. Taką ze spodniami już sobie upatrzyłam na rynku za 28 zł na ten pierwszy miesiąc, gdy jeszcze będzie krwawienie.
Dobrze, że ząbkowanie Ci się kończy bo nie obejrzysz się i czeka Cię drugie choć ja przyznam, że Mati pierwszego ząbka dostał na 3,5 miesiąca. Po tygodniu już miał drugiego, a na 7 miesięcy 7 ząbków i żadnego płaczu. Zero ząbkowania. Ciekawe co będzie teraz:)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 wrz 2009, 20:16

matikasia, heheh, no mi wlasnie i podnoszenie do gory nie przeszkadza :ico_oczko:
A zabkowanie Milana u nas przegieglo w miare dobrze, ale Nat to strasznie przezywa, zobaczymy jak 3 zabkowanie przezyje
A Mati szybciutko dostal 1 zabka, moj jedewn i drugi na pol roku, ale bardzo szybko potem reszta szla, prwie do 1,5 roku Milan mial wszystkie zeby i u Nathana podobnie sie zapowiada

Mikusia a to moj wozek
gondola
Obrazek
wersja spacerowa

Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 wrz 2009, 20:29

Kilolek no nie wierze, że nic a nic nie schudłaś?:)
no niestety. Owszem w pierwsze dni po porodzie waga poleciała, bo dziecko, wody itd i ubyło 9 kg ale nie minęły 2 tygodnie a wszystko wróciło, nie mam pojęcia dlaczego, bo bardzo dbałam o dietę. W dodatku w ciągu pół roku karmienia piersią przytyłam kolejne 10 kg.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 wrz 2009, 08:29

Kilolek no to chyba z tą wagą należysz do wyjątków, o których pisałam. Życzę Ci jednak by teraz było inaczej. Swoją drogą, to aż nie możliwe, by przy diecie przytyć.

U nas dziś już prawdziwie jesienna pogoda. Oby tylko nie padało, bo wybieramy się z Matim autobusem do lidla po te koszule i do przedszkola, w którym pracowałam dogadać się z tym dowożeniem go na angielski.

Siunia wózek bardzo ładny. Taki spacer to nie lada wyprawa. Zanim się dzieci poubiera:)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

11 wrz 2009, 08:35

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:09 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 wrz 2009, 08:43

U nas dziś już prawdziwie jesienna pogoda
U mnie też jesień nastała... No i do tego pada, za to jest ciepło
Ja już po 2 śniadaniu i wycieczce do przychodni. Dzień się ogólnie dobrze zapowiada, tymbardziej że przyjeżdżają moi rodzice razem z ubrankami dla małego! Jestem wniebowzięta :ico_brawa_01:
Wizytę mam doppiero w poniedziałek, więc wtedy się dowiem ile jestem na plusie, i mój mały brzdąc też

[ Dodano: 2009-09-11, 08:57 ]
Tu link, możecie spróbować. :)
też ciekawa jestem...

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 wrz 2009, 09:06

Kilolek no to chyba z tą wagą należysz do wyjątków, o których pisałam. Życzę Ci jednak by teraz było inaczej. Swoją drogą, to aż nie możliwe, by przy diecie przytyć.
no cóż moja lekarka stwierdziła,ze z hormonami wszystko jest mozliwe. Niektóre kobiety tyją kamiąc piersią przez nadmiar prolaktyny, która się wydziel przy laktacji.

Wkurzyłam się od rana, bo wreszcie sie zmobilizowałam i zapisałam siebi i Kubę do fryzjera. On na 10, ja na 10,30 a tu mi przed chwilą dzwoni kurier, ze on moze przyjechac tylko miedzy 10 a 11 i d... musimy zrezygnować z fryzjera, a czailiśmy sie od miesiąca :ico_zly: jutro są imieniny babci, chcieliśmy ładnie wyglądać :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość