Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

08 wrz 2009, 19:41

Hej!
Zdrówka dla chorowitków!
U nas na razie jesteśmy zdrowi, ale sezon grypowy tuż, tuż. Macieja dziś użądliła osa, na szczęście nie jest uczulony.
:ico_buziaczki_big: dla Riterki, Jasia i Kornelka

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 wrz 2009, 10:07

witam u nas niby lepiej ale dalej się kisimy, Jaś mi po ścianach lata i nerwów mnie wykańcza :ico_oczko: , ale powiedzcie jak tam u was, Mry i jak Kornel, śliczne zdjęcie na nk, on wygląda na takiego dużego chłopca, Edulita jak tam dziewczynki, Mazia jak w pracy? Chloe jak tam praktykantka przeszkadza mocno :ico_oczko: no i Asiu jak Wiki?? chodzi do przedszkola, czy przez gips siedzi w domku?
Aneta gdzieś ty jest??
Dziewczęta jakie plany na urodziny dzieciaków??

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 wrz 2009, 21:53

witam wieczorową porą

My póki co siedzimy w domku, ale jak lekarz po kontroli w pt powie, że wolno to idziemy do przedszkola :) oby oby

ja szykuje urodzinki powolutku bo to już za 10 dni :ico_brawa_01: ale będziemy tylko my i teściowa :-)

Życzę dużo zdrówka chorowitkom

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

11 wrz 2009, 09:37

hej :ico_papa:

Zdrówka wszystkim chorowitkom :ico_buziaczki_big: To co teraz się dzieje z chorowaniem to na bank wirusówka.W naszym najbliższym otoczeniu wszystkie dzieciaki chorowały albo jeszcze chorują.Całe szczęście my już po.

Ja od września znowu pracuję.Tak więc czasu mniej mam.Joachim nie poszedł narazie do przedszkola.Mamy instytucję co się babcia zwie :ico_oczko: więc narazie siedzi w domku.

Podczytałam co u was.

Asiu Wikusia takie kruche kosteczki ma :-/ pewnie i energiczna,żywa osóbka z niej :ico_oczko:

Mery jak wyniki Kornela? Też macie nie wesoło z tym jego chorowaniem :-/

Edulitko jak Idusia i Nikolka?

Chloe jak się pracuje z nową praktykantką?

Mazia zapracowana,zabiegana...

Riterko a u was już po chorobie?Jak się dzidzia ma?I czy juz ci te wymioty przeszły?


Wiem,wiem, ciekawska jestem i za dużo chcę wiedzieć :ico_oczko: :-D

tyle.miłego dnia

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

11 wrz 2009, 15:34

Hej!
I zapeszyłam. Maciej od środy nie chodzi do przedszkola, bo jest przeziębiony :ico_olaboga: Na szczęście to tylko katar, ale wolę, żeby nie chodził w przedszkolu zasmarkany. A poza tym, chore dzieci zarażają zdrowe a tak być nie może.
Praktykantka OK, nie przeszkadza, tylko siedzi i obserwuje lekcje. Już po niedzieli sama zacznie prowadzić, a ja będę odpoczywała :ico_haha_01: .
Ale zimno się zrobiło...
anetko, gratuluję! Potrzebowałaś chyba tej pracy?
asiu, napisz jak sobie Wiki radzi.
riterko, 15 tydzień :-D Ja już wtedy wiedziałam, kto mieszka w moim brzuszku. A ty?Kiedy masz następne USG??
maritta, twoje "bliźniaczki" są przecudowne!

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

14 wrz 2009, 13:15

Hej

Kornel oko juz ma ok. odebrałam wyniki bakterii tez nie ma w posiewie, ale niestety aspat ma ciagle podwyzszony jutro idziemy do lekarza, nie wiem co z ta jego watroba zaczynam sie denerwować, nie wiem mozne znowu po tym biseptolu ma podwyzszony zobacze co powie lekarka, najgorzej boje się, zeby znowu jakis badań nie kazała robic bo ostatnio na pobraniu krwi był horror mały tak sie boi ze z całej siły trzy osobu go trzymaliśmy a ryczał na calą przychodnie nawet juz po pobraniu maiał tyle emocji ze krzyczał z przerazeniem, od szpitala tak sie boi lekarzy i kłucia, że masakra nie dam rady znowu go kłuć.

Jutro chce go zaprowadzic pierwszy raz do przedszkola ciekawe jak bedzię.

A jak Wiki?

zdrówka dla wszystkich

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

14 wrz 2009, 21:12

Hej kobietki !!!

pamiętacie mnie jeszcze ? :ico_wstydzioch:
ale się puściutko na forum zrobiło,dzieci w przedszkolu,mamy w pracy,a tu cisza.
Widzę,że Wasze maluszki też popłakiwały na początku i też już pierwsze katarki zaliczone :ico_olaboga: ,skąd ja to znam.Buziaczki dla chorowitków i dla Wiki ,a jak rączka ?Mery fajnie,że Kornelek ma dobre wyniki,ostatnio już wystarczająco się wychorował,pisz co jutro Wam powie lekarka i jak pierwszy dzień w przedszkolu :ico_haha_02:

Zaniedbałam Was strasznie,ale koniec wakacji spędzaliśmy na wyjazdach,a początek roku szkolnego mnie... przerósł :ico_olaboga:
Bartek strasznie płakał(przez 1 tydzień -masakra),tak naprawdę bez płaczu to poszedł dziś pierwszy raz,a tak niestety :ico_placzek: .Cieszę się ,ze jednak jest już dobrze.Poza tym tamten tydzień chorowaliśmy,czwartek,piątek wolne od przedszkola,bo katar i kaszel,że hoho :ico_chory: .Dominik już poważny gostek-5 klasa to nie żarty :ico_oczko: ,więcej obowiązków i tyle :-D .Postaram się częściej zaglądać,żeby podnieśc troszkę frekwencje :-D

na dziś uciekam,papa :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

14 wrz 2009, 21:21

Hej hej
Mery31, trzymam kciuki i koniecznie dawaj znać co tam lekarka wymyśliła, pięknie wyglądasz, dziewczyno coś ty zrobiła, żeś zatrzymała czas :-D cudnie :ico_brawa_01:
no i buziak dla dzielnego Kornela
aaneta25, wymioty przeszły, pojawiają się sporadycznie, juz zdrowi, jutro Jas wraca do przedszkola, ale pisz co to za praca jak mały reaguje na twoją nieobecność i jak babcia sobie radzi?
chloee, zdrówka dla Macieja
asiapanda, jak Wiki poszła do przedszkola, uspokoiła się troszkę?
Edulita jak dziewczynki??
Mazia jak w pracy jak dziewczyny??

a my dzisiaj po wizycie ale fotki nie mam tylko zobaczył serduszko i nic więcej nie badał, bo stwierdził, że niebawem połówkowe i ma chłop rację :ico_szoking: jak ten czas leci masakra, ale dobrze oby do marca :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-09-14, 21:23 ]
no i Iwcia się znalazła nareszcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

15 wrz 2009, 08:47

Witajcie!!! U nas jak na razie super Matyldzia chętnie chodzi do przedszkola, bez płaczu. Tylko dziennie mówi,że brzuszek boli. No i róznie z tym jedzeniem, raz mówią że fajnie zjadła a dziś mi powiedziała ze wczoraj nic nie chciała jeśc. Ale za to nadrabia w domku :-D Martynka dostała już pierwsze W :-D (wzorowe) i tez jak na razie lubi chodzic do szkoły. A ja no zapracowana teraz mam cały tydzień od 15 do 22. To jest koszmar miec cały tydzień na tą samą godzine, ale ogólnie to sobie radzimy. Wczoraj wieczorem Matyldzia nie mogła zasnac i co chwilke się pytała czy mama juz przyszła z pracy, troche chyba była w szoku że mama jej nie kładzie spac tylko tata. :-)

Mery super ze Kornelek ma już lepsze te wyniki, dzielny chłopacze :ico_brawa_01:
Asiu jak tam Wiki i jej rączka???? To straszne jak dzieci mają tak kruche te kosteczki od mojej szwagierki synek przez ostatnie dwa lata miał 4 razy ręke złamaną ( raz jedna raz drugą i chyba palce) co go widziałm to w gipsie. Mąż jest jego chrzestnym i sie go pyta czy na coś zbiera wiecie kasa z odszkodowania i tp. :-D No i się pochwalił że na motorynke, no to załatwiliśmy mu taka tanszą i dołożylismy żeby chłopak wiecej się nie łamał. :-D Ale tak serio to tez ma kruche kosci to chyba po ojcu. A wiecie jeżdza na tych rolkach, desko rolkach. Kosci wiecznie narazone.
No riterko byle do końca roku potem ci zleci, ani się nie obejżysz a maluszek bedzie z wami :-D
tak Anetko jestem tak zabiegana i zapracowana że jak mam chwile wolnego w domu to nie wiem za co się wziąśc, bo trzeba by było cos zrobic. Ale z jednej strony mi się nie chce, a z drugiej jestem taka zamotana, że w dorodze do pracy mi się przypomina co miałam zrobic. Mąż mi dużo pomaga i jemu wielkie dzieki.
Teściowa przychodzi do dzieci ale wiecznie coś marudzi :ico_olaboga: Wczoraj mojej mamie się żaliła ze musiała zrezygnowac z dwuch ofert pracy bo ma obowiazek przyjscia do wnuczek. Myślałam że to przyjemnąśc zając się wnuczkami no ale się myliłam to obowiązek i cóz tu zrobic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 wrz 2009, 10:44

witam

Riterko faktycznie czas zleciał, już 16 tydzień wow!!

Wszystkim maluchom życzę zdrówka, u nas pogoda też taka na choroby, deszcz i zimno brr
Wiki w domciu, ale może po 22 pójdzie do przedszkola, mam taką nadzieję bo daje czadu mała.
Cześć Iwciu
Maziu Wiki nie ma kruchych kości, wtedy spadła z oparcia kanapy i oparła ciężar ciała ta tej rączcę, sądzę że i dorosły wtedy by złamał kość. A teraz zdarzyło się to co się dzieję w 90% takich przypadkach, złamała tę samą kość. Jej po prostu nie da się utrzymać w jednym miejscu :/

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość