Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

15 wrz 2009, 10:53

Witam

Riterko- dziekuję :ico_oczko: czasu niestety zatrzymać się nie da, zawiozłam małego do przedszkola własnie sprzatnełam domek i czekam bo o 12 go odbiorę, nie płakał ciekawe jak sobie poradził z jedzeniem i sikaniem, cieszę się, ze Jas juz zdrowy i ty lepiej się czujesz, niedługo zleci i nastepny skarb bedzie z wami

do lekrza idziemy na 17 to potem napisze co powiedziała; ale mi smutno bez małego tak pusto w domu :ico_placzek: jutro ma imieniny babcie przyjada popołudniu;

buziaki dla wszystkich i zdrówka

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

15 wrz 2009, 18:19

Mery31, czekam niecierpliwie na wiadomości i trzymam kciuki

a bez małego faktycznie smutno
Asiu buziak dla Wiki, oby szybko rączka wróciła do formy

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

15 wrz 2009, 19:16

Hej
iwciu, świetnie, że się odezwałaś.
mery, pisz koniecznie, co ta lekarka powiedziala. Ty kochana naprawdę pięknie wyglądasz. Ciekawe jak Kornekl się sprawował w przedszkolu.
riterko, do końca ciąży będzie spokojnie. Zobaczysz. Już nie mogę doczekać się na kolejnego forumkowego dzieciaczka.
A ja jestem przeziębiona. Maciej "poczęstował" choróbskiem babcię i mnie. Dziś poszedł pierwszy raz po chorobie do przedszkola, pani pochwaliła, że nie płakal i b. ładnie się bawił. W czwartek mamy zebranie w przedszkolu...

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

16 wrz 2009, 00:01

HELO :-D

Mery i jak Kornel,zapomniałaś w końcu o nas :ico_noniewiem: .Ja też się zgadzam,że strasznie pusto i smutno bez dzieci w domu,ja na początku nie wiedziałam czym mam się zająć,żeby czas zleciał :ico_szoking:

tak się dzis źle czuję,że :ico_szoking: ,przyjechała @ i cała jestem obolała :ico_placzek:

Karolcia fajnie,że już wymioty ustąpiły,ja miałam tylko nudności i mialam dość,to chyba wiem co przeżywałaś :ico_olaboga: .Jak Jaś dzis w przedszkolu ?Nie odzwyczaił się :-)

i już chyba mamy 16,09 więc
ZDRÓWECZKA I UŚMIECHU NA BUZIACZKU I DUŻO SŁONECZKA dla Kornela z okazji imieninek :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

16 wrz 2009, 08:46

Witam no i kolejny dzień nastał, czas leci jak oszalały :-D Dzis znowu mam na popołudnie a jutro wolne. Moje dziewczynki w szkole i przedszkolu, a mężuś w pracy. Obiad ugotowany wczoraj posprzatałam to dziś mam luzik :-D Moje małe dzis w nocy wstało i zawołało mleka, jak do niej przyszłam powiedziała ' oooooo cześc mama, Maka obudz sie mama przyszła" chodz była 2 w nocy to strasznie mnie to rozbawiło :-D

dLA Kornelka wielkie buziaczki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

16 wrz 2009, 10:03

dzien dobry kochane
wpadam z taką mała prosbą

zaglosujcie :ico_sorki:
http://www.bobovita.com.pl/soczki-bobov ... /6988.html

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 wrz 2009, 10:03

Kornelku, jak zdrówko w każdym razie życzę Ci go duuużo :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

16 wrz 2009, 11:01

ja również życzę Kornelkowi duuuuuuuuuużo zdrówka i masę prezentów :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

17 wrz 2009, 09:27

witam

cioteczki dziekujemy za zyczenia :ico_buziaczki_big:
wczoraj miałam babcie na głowie i zajrzałam przepraszam.
Lekarka kazała narazie odpuscić mu badania nie wyszły anty HCV a to najwazniejsze więc powiedziała, zeby za jakis czas powtórzyć badania aspat i alat, morfologie,za jakieś dwa trzy miesiace, nie dała mu leków, nie wiem od czego ma to powiekszone, można by jeszcze sprawdzić czy cytomegalii nie miał albo toksoplazmozy, choć obiawów nie ma, nie chcemy go teraz kłuć zreszta nie dał by sobie, nie chciał wejść do przychodni do lekarki bo sie juz bał że znowu będą kłuć,
a w przedzszolu nie płacze chętnie chodzi, nawet lezakował pierwszego dnia poszłam po niego o 12 a on leżał i musiałam przyjsc pózniej, jak się okazało nie spał ale leżał, niestety pani powiedziała, ze jest niegrzeczny nie słucha i wszystko jest na " nie"najlepeij bawił by sie tylko autami, nie chce jeść ,na szczęście siku robi do kibelka. Nie wiem jak to bedzie dalej bo słaby i głodny taki wraca. Pani skarży na niego, ze jej nie słucha, buntuje się, w domu mówi , ze jej nie lubi, a wczoraj po przedszkolu taki był negatywnie nastawiony do wszystkiego jak nigdy, coś źle na niego wpływa, martwi mnie to. Czyżby mój mały był tylko taki urwis...

Iwcia- lepiej dzisiaj? czy @ Cie męczy

Riterko- jak Jas w przedszkolu?

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

17 wrz 2009, 09:48

Witam,

Mery to na razie spokój z badaniami,Kornelek się ucieszył pewnie :-) ,że nie bedzie kłucia.Ja myślę,ze Kornel w ten sposób odreagowuje stres związany z przedszkolem,to że nie płacze i chetnie chodzi ,nie znaczy ,że tego nie przeżywa.Taka pewnie jego natura,taki mały twardziel i łzy nie uroni,a woli psocić :ico_oczko: .Całkiem dobre wyjście ,niech panie wiedzą ,że chodzi do przedszkola.Dziwne trochę te panie,takie skarżypyty,przecież to pierwsze dni,więc różnie bywa,. Nasze PANIE do tej pory wszystkie dzieci chwalą,czasem narzekają tylko jak jeść nie chcą,ale to też na zasadzie -dokarmić w domu,bo obiad dłubnięty :-D .

MOja @ daje mi jeszcze dzis popalić,wczoraj tak mnie głowa bolała,że nic mi sie nie chciało,wszystko mi z rąk leciało :ico_olaboga: ,dziś znów mnie bolą ...nogi :ico_haha_01: .W najbliższą środę mam histeroskopię,to mam nadzieję,że w przyszłym miesiącu bedzie lepiej :ico_noniewiem:

uciekam suszyć włosy ,bo umyłam i jak same wyschną to mi się WODECKI na głowie zrobi :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość