kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

16 wrz 2009, 12:48

bigottka, witaj kochana :-D
no na szczescie jeszcze zyje,ale bylo ciezko momentami.
No kredyt mysle ze dostaniemy,tylko kiedy?zalatwianie tego wszystkiego tak strasznie dlugo trwa :ico_sorki:
A jak ty sie czujesz?No i jak malutka?

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

16 wrz 2009, 12:52

a ja mam zanowu lenia..niunia spi powinnam sprzatac a ja jak zawsze siedze przed kompem..kurna to juz choroba :ico_oczko: za chwilke musze budzic niunie i lecimy na rehabilitacje

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

16 wrz 2009, 13:02

Dobra laski ja ide na obiadzik i spadam do pracy.
Buziaki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

16 wrz 2009, 13:04

trzymaj sie ciplutko kati i zagladaj w miare możliwosci do nas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

16 wrz 2009, 13:16

wiedziałam że coś ciekawego się dzieje... a ja leniwiłam się, no ale zjadłam już śniadanie i obiad :ico_brawa_01: Dziś leżę w łóżku i nic nie robię!! Kuruję się, bo w sobotę i niedzielę do szkoły.
Kati miło że przyleciałaś na miotle to nas choć na chwilę :-)
Bigottka a my sobie na kolację pojechaliśmy... a w sumie to nie wiem czemu. Mieliśmy zachciankę na coś ostrego i przy okazji odwiedziliśmy znajomych, bo to ich knajpa jest :-D
Jestem taka głodna że zwariuję chyba, mój mały tasiemiec dokazuje dziś strasznie głodem... :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

16 wrz 2009, 15:47

A jak ty sie czujesz?No i jak malutka?
no ja czuję się rewelacyjnie a mała szkoda mówić normalnie w brzuchu czasami imprezki sobie urządza zaczyna się coraz bardziej wypychać z prawej strony oczywiście z bolesnym skutkiem dla mnie a tak po za tym to obie czujemy się super. Kochana wpadaj do nas częściej jak możesz przed pracą bo normalnie smutno jest tutaj.
Mieliśmy zachciankę na coś ostrego
no ładnie a mnie tam nie zabrałaś nawet a za mną ostatnio takie ostre rzeczy chodzą że jestem w szoku.
Dzisiaj sobie pospałam dopiero wstałam tzn położyłam się ok 13 a zamuliło mnie porządnie i teraz dopiero obiad robię ;-) no ale cóż i co mnie obudziło nie głód czy coś w tym stylu zaczęło mnie boleć tak jak się ma bóle na @ i to powiem szczerze trwało dobre 20 min zanim przeszło całkowicie bo tak to bolało i przechodziło a za chwilkę znowu zaczynało ale jak na razie jest ok ;-)
Kurczę ale żem ja się rozpisała ;-)
Ciekawe co porabia Andzia bo zaniedbuje nas ostatnio kobietka i to tak porządnie

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

16 wrz 2009, 18:46

bigottka, wygląda na to że powoli przygotowujesz się do porodu :ico_brawa_01:
A Ania sobie urlop od nas zrobiła :ico_nienie: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

16 wrz 2009, 20:07

uleczka170, no wiesz najwyższy czas w sumie chyba na mnie ;-) no wiesz mi dzisiaj mała dała do wiwatu z ruchami bo teraz to już się rozpycha na całego nonono usadowiła sobie z prawej strony a w lewą daje czasu na dodatek zjadłam chyba z 6 jabłek to już w ogóle daje czadu ;-)
A Ania sobie urlop od nas zrobiła :ico_nienie: :ico_olaboga:
tej to lanie po gołej nonono się należy idę sprawdzić czy nie było jej na tt jak tak to baty dostanie.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

16 wrz 2009, 20:13

bigottka, no mam nadzieję, że ma dobre usprawiedliwienie

Widzę, że też masz zachcianki na jabłka :ico_brawa_01: ja jem garściami i w nocy jak się budzę to mam pod ręką - o ile wcześniej nie zjem :-D :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 wrz 2009, 20:52

hej laseczki
dzisiaj znowu zalatana choć szczerze to za dużo nie zrobiłam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ale spacerek zaliczyliśmy, kwiatki musiałam poprzesadzać :ico_sorki: obiadek na jutro mam :-D popsrzątane też :-D :-D
a więc jutro zabieram się za robienie buraczków :ico_sorki: :ico_sorki:
bigottka uleczka170 nie zrobiłam sobie żadnego urlopu :ico_nienie: :ico_nienie: chcę zawsze wpaść jak Hania śpi w południe to ja podchodzę do kompa a ona się budzi :ico_placzek: :ico_placzek: zwykle po godzinie od jej uśnięcia ale wtedy to ja obiad kończę robić i dopiero mogę siąść bo mój na popołudnie teraz ma :ico_sorki: :ico_sorki: tak jakoś mi leci cały dzień :ico_sorki: :ico_sorki: jutro też nie wiem o której zajrzę bo od rana biorę się za buraczki :ico_sorki: :ico_sorki:
Marcia77 mało tych włosków obcięłaś ale super wyglądasz :ico_brawa_01:

i widzę,że kati84 do nas zajrzała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby częściej :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-09-16, 20:54 ]
ramonka zagłosowane :-D
AsiaNL zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość