Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 wrz 2009, 16:41

Nie wiem was też tak boli podbrzusze ????
Mnie nic nie boli na szczęście... czuję tylko jak mi się cała macica przelewa kiedy przewracam się z jednego boku na drugi, albo jak podskoczę czy chciałabym podbiec kilka kroków... taki dziwny balast :ico_ciezarowka:

Tylko piersi są jakby nie moje :ico_zly:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

15 wrz 2009, 21:25

Piersi mnie strasznie drażnią,są bardzo wrażliwe,bolesne i większe o dobre 2 rozmiary :(

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 wrz 2009, 21:46

hej!
Blask no widzisz...ciąża mi się na mózgownicę rzuca :ico_haha_01: tak, pomyłka...
Qanchita, super masz bratanice! a wiesz co, dobrze jej powiedziała! jako wykształcony pedagog powinna wiedzieć, że dziecka się w ten sposób nie ośmiesza, a już szczególnie w grupie! głupie babsko!
riterka ja też bym chciała pobyć sama w domu...choć ja dużo bywam sama, ale w pracy...a tam nie mam kompa i się nudzę...
mówisz, że możesz zaoszczędzić na wyprawce...to super! też bym tak chciała!
ale nie mogę narzekać, bo po Hance i J siostrzenicy mamy już leżaczek i huśtawkę z fisher prica, matę odukacyjną, karuzelę do łóżeczka, łóżeczko z materacem, kojec...nawet laktator jeszcze mam i pościele itp...no i mnóstwo ubrań, więc jak będzie dziewuszka, to odpadną mi zakupy odzieżowe również i zostaną kosmetyki, pampersy i wózek...
sylwia.uk, wiesz co, no generalnie to ja w poprzedniej ciązy już od początku starałam się spać na lewym boku...także teraz też...choć nad ranem rzucam się we wszystkich możliwych pozycjach :-D Ale staram się jednak na tym lewym boku spać....
a mnie bolą nerwy kulszowe...masakrycznie! czasem nie mogę wstać...ani usiąść...Podobno moja mama też tak miała w ciązy.... :ico_noniewiem:
Piersi mnie strasznie drażnią,są bardzo wrażliwe
u mnie to samo...większe może nie o 2, ale na pewno o 1rozmiar, swędzą i strasznie drażnią mnie wszystkie staniki....

ja dziś miałam dobry dzionek...kupiłam w lumpie sobie 2pary spodni ciążowych i bluzkę :ico_brawa_01: spodnie jedne dżinsy z lindexa, a drugie sztruksy z h&m! ale jestem zadowolona!!!

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

16 wrz 2009, 08:11

dzien dobry kochane
wpadam z taką mała prosbą

zaglosujcie :ico_sorki:
http://www.bobovita.com.pl/soczki-bobov ... /6988.html

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

16 wrz 2009, 09:25

zborra, uuuuuuu no to wyprawkę masz prawie z głowy ;)
U mnie w lumpach to nie wiem ciuchy tylko na babcie znajdziesz........więc ja nie mam na co liczyć .

Qanchita, jak się czujesz słonko???? Po czosneczQ???? :ico_haha_01:
Ja ostatnio non stop leżę ,tak mnie cos rwie strasznie :(
Co macie na obiadek dziś ????

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

16 wrz 2009, 09:41

Witam

Ja nie wiem co na obiad,jakos apetytu nie mam.Jakby ktos zrobil i odal pod nos to bym zjadla z apetytem ale jak mam sama robic to sie nie chce :(

Jak wasze brzuszki? Czujecie kopniaczki?
Ja jeszcze nie,ale bacznie czekam i czekam na pierwsze kopniaczki :)

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

16 wrz 2009, 11:12

sylwia.uk, ja też nie mogę się doczekać kopniaczków :):):)
ciekawe jakie to uczucie :ico_brawa_01: wczoraj jak szukałam na moje dupsko gaci na ro widziałam prześliczne zdjęcie brzuszka (ciążowego) i dzidzius tak kopnął ,że było widać odbitą stópkę na brzuchu mamy ............... :ico_brawa_01: cudny widoczek :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

16 wrz 2009, 15:02

sylwia.uk, zapraszam na domowe pierogi właśnie mamusia nam robi :-D
:-D
Blask, widziałam tą fotkę z tymi nóżkami, jest faktycznie rewelacyjna :-D

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

16 wrz 2009, 15:12

dziś jak byłam na spacerku z psiakiem , to widziałam wery fajną rzecz , mianowicie :
na oknie był przyklejony bocian ---nogi i nonono na zewnątrz a dziób w mieszkaniu ....
tak sobie pomyślałam ,fajna sprawa by powiedzieć ,że zostało się rodzicami :):
W Polsce takie cośik widze po raz pierwszy , a WY spotkałyście się z czymś takim????

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 wrz 2009, 19:14

a ja dzisiaj kupilam sobie dziny ciążowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nawet długie za 69,- więc nie tragedia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość