Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 paź 2009, 22:52

Wiecie co , ja tam jakos nie sadze ze te karmienie ma az taki wpyw na wage dziecka, bo sa dzieci ktore cycuja co 4 godziny a sa takie co godzine czy pol , a tak samo na wadze przybieraja.
u mnie przynajmniej tak bylo.
Ja mysle ze poprostu sa dzieci i takie i takie , czasem warto spojrzec na siebie czy meza za dziecinstwa i zobaczyc po kim dzidzia nabiera tluszczyku :ico_oczko:

Z reszta ja strasznie nie lubie jak slysze ze jakas dziewczyna idzie do pediatry a ten patrzy na dziecko i od razu twierdzi ze jest za chude i kaze sztucznym dokarmiac. No i co czesto dziewczyny przy 1 dziecku calkowicie ufaja pediatrze i przez to daja butle ze sztucznym mlekiem.

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

10 paź 2009, 10:22

czasem warto spojrzec na siebie czy meza za dziecinstwa i zobaczyc po kim dzidzia nabiera tluszczyku
no Maja zdecydowanie ma to po mnie :ico_wstydzioch: :-D

siunia, piękne imie wybrałaś dla córeczki :ico_brawa_01: Wogóle fajnie będziesz mieć teraz w domciu - tyle dzieci i tak wesoło :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 paź 2009, 19:12

siunia, piękne imie wybrałaś dla córeczki :ico_brawa_01: Wogóle fajnie będziesz mieć teraz w domciu - tyle dzieci i tak wesoło :ico_brawa_01:
hehe dziekuje
A co do wesolosci to i tak juz wesolo, bo na dole siostra z 8 miesiecznym synkiem mieszka , i przynajmniej raz dziennie zglada do nas, ale tez fajnie bo w sumie dzieci maja kontakt z dziecmi sataly, bo 1 synka mi tak szkoda bylo te pierwsze 3 lata jak prawie wcale nie mial kontaktu z rowisnikami, ateraz jak chodzi do przedszkola to juz mi lepiej :ico_oczko:

Normalnie przeraza mnie ta bliska data porodu , jeszcze mam troche rzeczy do nonono, wiec mam nadzieje ze ze 2 tyg to spokojnie Mia w brzuszku posiedzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

11 paź 2009, 10:18

A co do wesolosci to i tak juz wesolo, bo na dole siostra z 8 miesiecznym synkiem mieszka
wiem wiem :-D Może manenka postara sie też niedługo o dziewczynkę tym razem to Mia też by miała z kim sie bawić :ico_oczko:
Normalnie przeraza mnie ta bliska data porodu
ja z Mają byłam bardziej przerażona bliskim porodem niż z Madzią (po doświadczeniach przy Madzi), ale drugi poród było O WIELE łatwiejszy, choć Maja była większa (Madzi 3400 a Maja 3950). Tak więc nie matrw się bo 3 dzidzia to już urodzi się w 5 minutek :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 paź 2009, 19:23

Ania_R, u mnie z waga dzieci bylo podobnie jak u ciebie.
tylko ze pierwszego synka rodzilam prawie 20 godzin, i bralam juz znieczulenie zzo, a drugiego z 6 godzin bez znieczulenia, wiec te 6 godzin wydalo mi sie w miare szybko przy tych 20 godzinach, ale za to bez znieczulenia wiec o wiele bardziej bolesniej.
Bol bolem , nie unikne go :ico_oczko: , oby tylko szybko i dobrze poszlo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

11 paź 2009, 20:20

siunia, ja Madzie rodziłam 27 godzin, a Maje juz nie całe 7 (bez znieczulenia oba porody) i tak jak piszesz ból bólem niestety, ale jednak jak krótko poród trwa to najważniejsze :ico_sorki: Trzymam kciuki żebys urodziła w 5 minutek :ico_sorki: a znam takie przypadki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

15 paź 2009, 09:05

jeśli chodzi o karmienie to ja juz karmie prawie 5 miesiecy :ico_sorki: :ico_sorki: a nadal zamierzam choc był taki moment gdy miałam chwile zwątpienia..... :ico_placzek: ale nie poddałam sie tak łatwo :ico_sorki: :ico_sorki:
z moja pierwszą córą karmiłam prawie 9 miesięcy ale to tylko dlatego ze mała po 3 miesiącach zostałą z babcia noi mleczko było odciagane a popołudniami i w nocy juz mała cycowała potem była skaza bo tak wszyscuy kazali...mówili jesc duzo nabiału i co :ico_puknij: :ico_puknij:
teraz od 4 lat mieszkamy sami na swoim nikt mi sie nie wtraca do niczego ....choc nie powiem że jest czasem cieżko bo mój T ciągle w pracy a ja ciagle to samo codzienna monotonia.....ale warto karmić maluszka jak najdłuzej wierzyc swojemu instynktowi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

siunia, imie sliczne dla córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
napewno ze wszystkim zdążysz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 paź 2009, 08:45

czesc dziewczyny :-)
melduje sie po powrocie :-)
nadal cycujemy :-D :ico_haha_01: troche sie smieje bo nie wiem czy przez ciaze czy co ale mleka to u mnie jak na lekarstwo :ico_olaboga: no ale Iga cos dla siebie wyssa zawsze :ico_sorki:
budzi sie o 4 30 biore ja do lozka i do 6 30 cycka sobie cycka :ico_oczko: no pozniej to juz musimy wstac bo bardzo jest glodna :ico_olaboga:
troche Wam powiem ze mnie bardzij boli jak je :ico_noniewiem: ale daje rade :ico_sorki:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

25 paź 2009, 18:20

Hej!

mmarta81 Witaj! No właśnie, zastanawiałam się gdzie się podziewasz a nawet się zmartwiłam ...Dobrze, że jesteś!
Bolą Cię piersi bardziej teraz bo są wrażliwsze..no i pewno Iga bardziej musi ciągnąc, żeby coś leciało i temu też.

Martusia i ja nadal cycujemy! :ico_wstydzioch:

:-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

26 paź 2009, 18:14

Ja dalej uparcie będę twierdzić, że każda kobieta ma pokarm w piersiach, tylko nasza psychika wpływa znacząco na laktację. Wiem sama po sobie jak to wygląda.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość